Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem dostępna jest dla każdego, bez weryfikowania w bazie BIK i KRD. Formalności uproszczone do minimum, procedura wręcz błyskawiczna, wystarczy, że wyślesz wniosek online, a decyzję pożyczkową otrzymasz jeszcze w tym samym dniu. Pożyczki dla osób zadłużonych z komornikiem to bardzo dobre warunki, korzystne i niskie oprocentowanie, dostosowany okres spłaty, dogodne raty, możliwość karencji oraz szybszej spłaty zobowiązania bez żadnych dodatkowych i ukrytych kosztów oraz odsetek.

Prawdą jest, że wizytę komornika nie można porównać do odwiedzin naszych znajomych. Nie jest to ten typ odwiedzin, niestety. Kiedy komornik już raz zapuka do naszych drzwi, trudno będzie się go pozbyć bez spłacenia należytej kwoty. I to będzie najwłaściwsze rozwiązanie. Tylko i wyłącznie bowiem w ten sposób pozbędziemy się nie tylko komornika, ale też ciążącego problemu. Skończą się nieprzyjemne wizyty, długie rozmowy, tłumaczenia i wyjaśniania.

Pożyczka dla zadłużonych dostępna dla wszystkich

Osoby zadłużone znajdują się w naprawdę nieprzychylnej sytuacji. Jeżeli dojdzie do tego jeszcze zajęcie komornicze nie ma czego pozazdrościć. Aby wyjść na prostą konieczne są pieniądze. Dla wielu zadłużonych jedynym wyjściem z tej sytuacji jest skorzystanie z pożyczki z komornikiem. Jak się łatwo domyślić, nie jest ona udzielana przez placówki bankowe. Takich produktów szukać należy w parabankach, które wyspecjalizowały się w oferowaniu takich właśnie usług. Prawdą jest, że szybka pożyczka z komornikiem pozwala wyjść z trudnej sytuacji, natomiast zdawać należy sobie sprawę z tego, że niesie ze sobą także pewne koszta. Przed zdecydowaniem się na ten produkt należy bardzo dokładnie się zastanowić, ponieważ nieuregulowanie tego świadczenia poskutkuje nieprzyjemnymi konsekwencjami. Decyzje należy podejmować bardzo ostrożnie i roztropnie. Najważniejszy jest tu zdrowy rozsądek.

Niebezpieczna spirala długów

Spirala długów może dosięgnąć każdego, szczególnie w sytuacji, w której zaczynamy mieć kłopoty z terminowym spłacaniem jednego kredytu. Aby wyjść z przejściowych, jak mniemamy, kłopotów, zaciągamy kolejny. Nie zawsze jednak udaje się nam zrobić to w stu procentach. Wówczas najczęściej bierzemy kolejną pożyczkę, aby spłacić przeszłe zobowiązania i rozpocząć spłacanie ostatniego kredytu. W tym celu udajemy się do instytucji, przez co bardzo poważnie się zadłużamy. Spirala długów – to właśnie tym mianem określa się taką sytuację. Wpaść nią jest niezwykle prosto, jednak już wyjście okazuje się nie małym wyzwaniem. Sytuacja bez wyjścia? Tak przeważnie mówimy, ponieważ wykorzystaliśmy już praktycznie wszystkie wyjścia. W niekrótkim czasie do drzwi zaczyna pukać także komornik. Czy w takiej sytuacji mamy jeszcze szansę na kredyt? Oczywiście, że tak! Instytucje pozabankowe od niedawna w swojej ofercie posiadają także tak zwane pożyczki z komornikiem. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla osób, które nie widzą już dla siebie innego wyjścia.

Warunki otrzymania szybkiej pożyczki z komornikiem

Pożyczki pozabankowe z komornikiem cieszą się coraz większą popularnością. Największym ich plusem jest fakt, że o ten produkt ubiegać się mogą praktycznie wszyscy, nie trzeba bowiem przedkładać jakikolwiek zaświadczeń o wysokości comiesięcznych dochodów oraz weryfikowania BIK. Można ją otrzymać zarówno odwiedzając osobiście placówkę bankową, jak i wysyłając wniosek drogą internetową. Pozyskanymi w ten sposób pieniędzmi można w łatwy sposób spłacić komornika i wszelkie długi. Na co więc zwrócić uwagę podpisując takie zobowiązanie?

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest wybranie firmy, która będzie miała już ugruntowaną pozycję na rynku i która będzie cieszyć się uznaniem wśród klientów. Ważne jest, aby taki parabank posiadał duży wybór jeżeli chodzi o poręczenia kredytowe oraz czy umożliwiają ewentualną wcześniejszą spłatę zobowiązania. Ważne jest także oprocentowanie oraz koszt całkowity kredytu. Jakie dokumenty należy przedstawić by uzyskać decyzję o przyznaniu wsparcia? Potencjalny klient musi przede wszystkim wypełnić wniosek online znajdujący się na stronie internetowej wybranej firmy pozabankowej, przesłać akt notarialny nieruchomości oraz jej zdjęcia. Jeżeli chodzi o wysokość kwoty, o jaką możemy się ubiegać, to jest ona uzależniona od konkretnego parabanku.

Decyduj ile i na jaki okres pożyczasz

Pożyczając pieniądze w firmie pozabankowej możemy liczyć nie tylko na szybką pomoc w sytuacji w której najbardziej tego potrzebujemy. Pożyczaniu pieniędzy w parabanku towarzyszy pełen komfort. Mało tego, iż wszelkich formalności możemy dokonać bez wychodzenia z domu to dodatkowo to my wskazujemy ile chcemy pożyczyć i w jakim czasie chcemy rozłożyć spłatę zaciągniętego zobowiązania. Oczywiście istnieją pewne limity i ograniczenia, jednak pole manewru jest wyjątkowo szerokie. Żaden z tradycyjnych banków nie pozwala na aż taką ingerencję klienta w warunki kredytowania. Jeśli tylko znalazłeś się w poważnych tarapatach finansowych zwróć się o pomoc do instytucji pozabankowej. Jeśli skorzystasz z oferty firmy po raz pierwszy i terminowo dokonasz spłaty pożyczki możesz liczyć na całkowitą eliminację kosztów związanych z udzielaniem pożyczki. Także istnieje ogromna szansa skorzystania z pożyczki na 0%, co oznacza, że oddajemy w terminie dokładnie tyle ile pożyczyliśmy. Stając się klientem danego parabanku w przyszłości możemy liczyć na inne rabaty i promocje stosowane wobec stałych, lojalnych klientów.

13 thoughts on “Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem

 1. jasmine

  Czesc, czy komornik moze zabrac mi mieszkanie? boje sie, ze jak zaciagne pozyczek i jakies problemy sie pojawia to, ze ja pozniej bede musiala szybko wyprowadzac sie z mieszkania i zostane z niczym

  Reply
  1. jak45

   To wcale nie jest takie szybkie. Zanim dojdzie do licytacji Twojego mieszkania to musi wiele czasu minąć. Na przykład musisz co najmniej 60 dni nie spłacać któreś raty pożyczki. Wydaje mi się, że skoro ktoś wie, że nie będzie mógł spłacić pożyczki to nie powinien w ogóle się na nią decydować, bo to niebezpieczne

   Reply
 2. Uram

  Czy trzeba spełniać jakieś określone warunki, aby można było zaciągnąć taką pożyczkę dla zadłużonych?

  Reply
  1. Lumion

   Tak, trzeba mieć skończone 18 lat, być obywatelem Polski oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych

   Reply
 3. Durma

  Gdzie mogę najszybciej pożyczyć 2 tysiące złotych, bez sprawdzania mojej historii finansowej w Biurze Informacji Kredytowej?

  Reply
  1. Chotik

   W parabanku Provident zaciąganie pożyczki trwa bardzo krótko i można w nim zaciągnąć dosyć wysokie pożyczki, a do tego ta firma nie będzie sprawdzać Twojej historii finansowej w Biurze Informacji Kredytowej

   Reply
 4. pusiak

  czy komornik może zabrać całe moje wynagrodzenie jakie dostaję od pracodawcy na konto bankowe?

  Reply
 5. Ola

  Czy parabanki zawsze mogą mnie zapytać o moją historię finansową? Czy muszę im wtedy powiedzieć o wszystkich długach jakie miałam?

  Reply
  1. Kurcz

   Nie musisz się tym martwić, ponieważ jeśli parabank ma zapisane w swojej ofercie, że sprawdza historie finansowe swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej to robi to we własnym zakresie, jeśli chcesz tego uniknąć to możesz wybrać taki parabank, który tego nie robi

   Reply
  1. Kuba

   on nie wie o tej pożyczce, ale jeśli siedzi Ci na koncie, a pieniądze wpłyną na konto to nie wiem, czy ich nie zabierze

   Reply
 6. Manna

  Witam, potrzebuję pieniędzy na remont mieszkania, ile mogę uzyskać pieniędzy na taki cel?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *