Pozabankowe pożyczki ratalne dla zadłużonych i bezrobotnych

Natychmiast potrzebujesz dodatkowego zastrzyku pieniędzy jednak tradycyjny bank odmówił udzielenia pomocy ze względu na kiepską historię kredytową. Tymczasem dług spłacasz poprze nieustanne zaciąganie kolejnych. Wierzyciele się niecierpliwią, a ty już nie masz gdzie pożyczyć pieniędzy. Ponadto skrzynka pocztowa pęka w szwach od ponagleń i upomnień w związku z zaległymi należnościami za czynsz, energię, wodę, gaz czy internet. Co robić w sytuacji kiedy czujesz, że tracisz grunt spod stóp, a sytuacja finansowa wymyka się spod kontroli? W takich okolicznościach pamiętaj, że zawsze możesz zwrócić się o pomoc do instytucji pozabankowych. Nie ma sytuacji bez wyjścia.

Nie bez powodu pożyczki pozabankowe kojarzone są z szybkimi, krótkookresowymi pożyczkami, gdzie okres spłaty wynosi 15 lub 31 dni. Jest to zrozumiałe, ponieważ szybkie chwilówki odniosły niebywały sukces i zdominowały sektor pozabankowy. Należy jednak wskazać, iż 31 dni to dla wielu klientów zbyt krótki czas na wywiązanie się z zobowiązań. Przekroczenie terminu spłaty w przypadku tego rodzaju ofert skutkuje dodatkowymi opłatami karnymi, które zwiększają dług. Jest to zjawisko jakie w dużym stopniu zniechęca klientów do korzystania z usług firm pozabankowych. Jednak warto wiedzieć, że pośród różnorakich ofert znajdują się też takie, gdzie przewidziany jest dłuższy okres spłaty. Otóż możliwe staje się zaciągnięcie pożyczki rozłożonej na równomierne i niezmienne raty, które klient zobowiązany jest regulować w tygodniowym bądź miesięcznym odstępie czasu. Pożyczki ratalne to rozwiązanie dla tych klientów, którzy preferują spłatę rozłożoną na dłuższy okres aniżeli jeden miesiąc.

Długi okres spłaty pożyczki daje szansę na pozyskanie zdecydowanie większej kwoty niż w przypadku ofert krótkookresowych. Pozabankową pożyczkę ratalną śmiało można zaciągnąć drogą elektroniczną. Wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową i wypełnić krótki formularz będący za razem wnioskiem o udzielenie pożyczki. Decyzja następuje automatycznie. Od ręki również zostają wypłacone pieniądze. Sprawność procedury zapewniają jasne, przejrzyste i proste warunki. W przypadku pożyczek pozabankowych nie są wymagane zaświadczenia związane z zatrudnieniem i formą umowy o pracę. Instytucje pozabankowe nie analizują historii kredytowej ani baz rejestru dłużników. Ponadto mimo iż pożyczamy dużą kwotę na długi okres nie jest istotny cel na jaki przeznaczymy środki finansowe. Wszelkie zasady są jasne i przejrzyste. Co więcej klient ma wpływ na warunki zawieranej umowy; może określić wysokość kwoty jak i okres spłaty, który według niego pozwoli na terminową spłatę przy jednoczesnym braku obciążenia domowego budżetu. Instytucje pozabankowe nie stosują żadnych ukrytych opłat, zaś pieniądze przelewane są automatycznie, bez względu na to w jakim banku posiadamy konto.

Oferty - Pozabankowe pożyczki ratalne dla zadłużonych i bezrobotnych

 • Oferta najtańszych pozabankowych pożyczek...

  Oferta najtańszych pozabankowych pożyczek ratalnych dla zadłużonych i bezrobotnych! Tanie pożyczki na raty dla każdego klienta! Bez zaświadczeń o…zobacz ofertę »

Pozabankowe pożyczki ratalne są świetnym finansowaniem dla osób które nie są w stanie zwrócić należnej kwoty w ciągu najbliższych 31 dni. Zaciągnięcie pożyczki długookresowej uchroni klienta od dodatkowych opłat karnych, które wiążą się z nieterminowym regulowaniem należności. Jeśli tylko myślimy o dużych zakupach bądź o zażegnaniu odwiecznych problemów finansowych pozabankowa pożyczka ratalna to najlepsze z możliwych rozwiązań.

Szybkie pożyczki ratalne to gwarancja pieniędzy bez formalności na dowolny cel. Coraz więcej instytucji finansowych posiada ofertę pozabankowych pożyczek ratalnych dla zadłużonych i bezrobotnych. Utrata pracy nie skazuje zainteresowanych na brak środków do życia. Nigdy nie wiadomo co wydarzy się jutro w naszym życiu . Dziś mamy bardzo dobrze płatną pracę, a jutro możemy obudzić się bezrobotnymi. W takich sytuacjach przede wszystkim nie należy się załamywać. Jeśli zabraknie nam gotówki, wystarczy sięgnąć po pozabankowe pożyczki ratalne dla zadłużonych i bezrobotnych.

pozabankowe pozyczki ratalne dla zadluzonych i bezrobotnych - obrazek 1
Sprawdź czy wybrana instytucja niebankowa widnieje w rejestrze instytucji pożyczkowych przy Komisji Nadzoru Finansowego.

Błyskawiczne pozabankowe pożyczki ratalne dla zadłużonych i bezrobotnych to możliwość szybkiej spłaty zobowiązań, które naliczają dodatkowe odsetki karne za zwłokę w płatności. Co więcej, z zobowiązania tego można czerpać gotówkę na upragnione wakacje, wyprawkę szkolną, czy alimenty. Cel zaciąganej pożyczki nie jest ważny, ponieważ może ona być wykorzystana na dowolny cel. Nie trzeba nawet zbierać faktur, rachunków, czy innych potwierdzeń. Tego rodzaju wsparcie pieniężne posiada wiele zalet. Przede wszystkim zaliczyć tutaj można:

 • możliwość wcześniejszej spłaty bez ukrytych kosztów,
 • brak złożonych formalności, zaświadczeń i dokumentów,
 • pieniądze wyłącznie na dowód osobisty,
 • możliwość otrzymania gotówki do reki lub przelewem,
 • możliwość przedłużenia czasu spłaty bez wydatków,
 • środki pieniężne na dowolny cel bez poręczeń osób trzecich,
 • brak weryfikacji przeszłości finansowej i zapisów w BIK oraz KRD.

Jak widać pozabankowa pożyczka ratalna dla zadłużonych i bezrobotnych to doskonałe rozwiązanie w nie jednej trudnej materialnie sytuacji. Środki pieniężne otrzyma każda pełnoletnia osoba, która posiada:

 • aktualny dowód osobisty lub inny dokument tożsamości,
 • posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
 • ukończyła nie mniej niż osiemnaście lat,
 • posiada jakiekolwiek źródło przychodów,
 • ma własny rachunek bankowy – w przypadku pożyczki online.

2 thoughts on “Pozabankowe pożyczki ratalne dla zadłużonych i bezrobotnych

 1. Szybkie pożyczki na raty na wyciągnięcie ręki każdego

  Oferta najtańszych pozabankowych pożyczek ratalnych dla zadłużonych i bezrobotnych!

  Tanie pożyczki na raty dla każdego klienta!
  Bez zaświadczeń o dochodach
  Nie wymagamy poręczycieli
  Bez zabezpieczeń
  Bez zgody współmałżonka
  Przy pierwszej pożyczce ratalnej oprocentowanie od 0%

  Napisz komentarz, a przygotujemy Ci wstępną ofertę dla. Wniosek prześlemy na e-maila. Dla Nas najważniejszy jest klient!

  Prosimy o podanie w komentarzu więcej danych, jakiej pożyczki ratalnej potrzebujesz!

  Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *