Pożyczki pod zastaw udziałów

Sprawdź pożyczki pod zastaw udziałów na wysokie kwoty nawet do kilkuset tysięcy złotych. Korzystna pożyczka pod zastaw udziałów – opcja finansowania, umożliwiającą uzyskanie środków pod zabezpieczenie udziałów w spółce. Poznaj szczegóły, korzyści i warunki tego rodzaju pożyczek oraz sprawdź, jak zabezpieczyć swoje potrzeby finansowe przez udziały w firmie. Wsparcie dla każdego z małą ilością formalności.

Finansowanie poprzez zastaw udziałów. Co to są pożyczki pod zastaw udziałów

Pożyczki pod zastaw udziałów to forma finansowania, w której przedsiębiorca może uzyskać środki pieniężne, zabezpieczając je udziałami w swojej firmie. Jest to popularna metoda pozyskiwania kapitału, szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw.
W przypadku pożyczek pod zastaw udziałów, przedsiębiorca decyduje się na oddanie części lub całości udziałów w swojej firmie jako zabezpieczenie dla pożyczkodawcy. W zamian otrzymuje on środki pieniężne, które może wykorzystać na rozwój swojego biznesu. Po spłacie pożyczki udziały wracają do przedsiębiorcy.

To może również Cię zainteresować:

Oferty - Pożyczki pod zastaw udziałów

 • TANIE POŻYCZKI POD ZASTAW...

  TANIE POŻYCZKI POD ZASTAW UDZIAŁÓW DLA KAŻDEGO Zapraszamy do kontaktu z naszą instytucją finansową - zostaw swojego e-maila w komentarzu…zobacz ofertę »
 • Oferujemy szybkie i tanie...

  Oferujemy szybkie i tanie pożyczki pod zastaw udziałów w nieruchomości! * błyskawiczna decyzja kredytowa * aż do 100% wartości nieruchomości…zobacz ofertę »

Szybka gotówka od ręki bez BIK dla bezrobotnych i zadłużonych

Pożyczka hipoteczna na oświadczenie

pozyczki pod zastaw udzialow - obrazek 1
Decydując się na wysoką pożyczkę pod zastaw udziałów w nieruchomości skonsultuj umowę z prawnikiem.

Pożyczki pod zastaw udziałów. Szybki sposób na uzyskanie środków finansowych

Członkowie przedsiębiorstw i spółek handlowych będący właścicielami akcji lub udziałów w spółkach mogą pożyczyć pieniądze pod zastaw swojej własności, którą stanowią udziały. Akcje i udziały mogą stanowić zastaw w myśl odpowiednich przepisów. Dzięki temu instytucje finansowe mogą udzielać takich zobowiązań jak pożyczki pod zastaw udziałów akcjonariuszom i udziałowcom, a jako zabezpieczenie transakcji brać w zastaw udziały.

W przypadku niespłacenia zobowiązania, prawo do własności udziałów przechodzi na pożyczkodawcę, dlatego instytucje i firmy pożyczkowe bardzo chętnie udzielają pożyczek akcjonariuszom spółek i firm. Takie kredyty mogą być naprawdę wysokie, a wszystko uzależnione jest od wysokości wartości udziałów jakie posiada osoba pragnąca pożyczyć pieniądze.

Akcje i udziały mogą stanowić zastaw zgodnie z regułą prawa polskiego. Dzięki temu podmioty finansowe mogą udzielać pożyczek i kredytów akcjonariuszom i udziałowcom, a jako zabezpieczenie transakcji brać w zastaw dane udziały. Jeżeli pożyczkobiorca nie wywiąże się z regularnej spłaty zobowiązania prawo do własności udziałów przechodzi na pożyczkodawcę. Dlatego też udzielanie pożyczek akcjonariuszom spółek i firm jest bardzo atrakcyjne dla instytucji finansowych. Wysokość pożyczki pod zastaw udziałów uzależniona jest od wysokości wartości udziałów jakie posiada osoba pragnąca pożyczyć pieniądze. Jest to jednak jedna z najbardziej opłacalnych opcji, która charakteryzuje się niewielkim oprocentowaniem w porównaniu do standardowych ofert pożyczkowych. Ta forma wsparcia pieniężnego nie generuje dużych formalności. Nie trzeba pozyskiwać licznych oświadczeń, zaświadczeń, czy poręczeń. Gotówka przelewana jest bezpośrednio na konto bankowe, ale równie dobrze może być przekazana do rąk własnych w gotówce. Wyboru dokonuje sam zainteresowany pożyczką pod zastaw nieruchomości oraz udziałów.

Korzyści pożyczek pod zastaw udziałów. Co warto wiedzieć?

Jedną z głównych zalet pożyczek pod zastaw udziałów jest szybkość i łatwość ich uzyskania. W przeciwieństwie do tradycyjnych kredytów bankowych, które wymagają wielu formalności i długotrwałego procesu oceny zdolności kredytowej, pożyczki pod zastaw udziałów można otrzymać stosunkowo szybko i bez większych formalności.

Kolejną zaletą tego rodzaju finansowania jest elastyczność. Przedsiębiorca ma pełną swobodę w wykorzystaniu pozyskanych środków – może je przeznaczyć na dowolny cel związany z rozwojem firmy, na przykład na zakup nowego sprzętu, rozbudowę infrastruktury czy zwiększenie zapasów.
Pożyczki pod zastaw udziałów są również korzystne dla pożyczkodawcy. Zabezpieczenie w postaci udziałów w firmie daje mu pewność, że w przypadku niewypłacalności przedsiębiorcy będzie mógł odzyskać swoje środki. Ponadto, pożyczkodawca może liczyć na dodatkowe korzyści w postaci udziału w zyskach firmy lub na odsetki od udzielonej pożyczki.

 • brak limitu wieku pożyczkobiorcy,
 • zero ukrytych kosztów dodatkowych,
 • przejrzyste warunki pożyczkowe,
 • możliwość przedłużenia czasu spłaty,
 • gwarancję wcześniejszej spłaty bez kosztów,
 • możliwość wykorzystania gotówki na dowolny cel,
 • środki pieniężne od zaraz bez czasochłonnych formalności

Pożyczki pod udziały. Szybki dostęp do środków zabezpieczonych

Wbrew pozorom z pożyczki pod zastaw udziałów nie muszą korzystać wyłącznie posiadacze firm, czy innych przedsięwzięć. Już nawet posiadanie pojedynczych udziałów wiąże się z taką możliwością. Równie dobrze mogą być one odziedziczone, czy po prostu podarowane. Pozyskane środki pieniężne przeznaczyć można na dowolny cel, przy czym nie trzeba go zdradzać podczas zaciągania pożyczki pod zastaw udziałów. Zazwyczaj gotówka ta jest przeznaczana między innymi na:

 • spłatę posiadanych zadłużeń,
 • różnego rodzaju inwestycje,
 • zakupienie niezbędnego sprzętu,
 • opłacenie bieżących wydatków,
 • modernizację posiadanych dóbr.

Pożyczki zabezpieczone udziałami. Czy to odpowiednia opcja finansowania?

Należy jednak pamiętać, że pożyczki pod zastaw udziałów wiążą się również z pewnymi ryzykami. Przedsiębiorca musi być świadomy, że w przypadku niewypłacalności może stracić kontrolę nad swoją firmą, jeśli pożyczkodawca zdecyduje się na sprzedaż udziałów. Ponadto, wysokość odsetek od pożyczki może być wyższa niż w przypadku tradycyjnych kredytów bankowych.

Podsumowując, pożyczki pod zastaw udziałów są atrakcyjną formą finansowania dla przedsiębiorców, którzy potrzebują szybkich i elastycznych środków pieniężnych. Jednak przed podjęciem decyzji o takiej formie finansowania warto dokładnie przeanalizować wszystkie za i przeciw oraz skonsultować się z doradcą finansowym.

Wykorzystaj udziały jako zabezpieczenie finansowe. Jak znaleźć najlepszą ofertę?

W jaki sposób wybrać najbardziej korzystną ofertę pożyczkową pod zastaw nieruchomości? Wystarczy skorzystać z bezpłatnych porównywarek online. Te darmowe narzędzia łączą wszystkie aktualne zobowiązania oraz ukazują ich poszczególne parametry, takie jak na przykład: wysokość oprocentowania, maksymalna i minimalna wysokość pożyczki, czas spłaty zobowiązania, czy wysokość rat. Zainteresowany może w szybki sposób odrzucić niekorzystne pożyczki na rzecz tych, które są atrakcyjne, pomocne i bezpieczne.

Zobacz jeszcze:

Pożyczka długoterminowa przez Internet bez BIK

Pożyczka na auto bez analizowania BIK dla wszystkich

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
50 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Czekam już dość długo na te pieniądze i dalej ich nie mam

TANIE POŻYCZKI POD ZASTAW UDZIAŁÓW DLA KAŻDEGO
Zapraszamy do kontaktu z naszą instytucją finansową – zostaw swojego e-maila w komentarzu

– Pożyczasz od 100 do 35 tys.
– bez stałych przychodów
– na spłatę wszystkich długów
– dla przedsiębiorstw i osób fizycznych
– do 7 lat okres spłaty

CZEKAMY NA CIEBIE! Daj znać, a przygotujemy Ci wstępną ofertę pożyczki pod zastaw udziałów!

Jestem zainteresowany pozyczka pod zastaw udzialu

Poszukując najlepszej pożyczki na wysoką kwotę wzięłam pod uwagę pożyczkę pod zastaw nieruchomości. Oczywiście do tego celu potrzebne jest posiadanie własnej nieruchomości, ale otrzymałam w spadku mieszkanie po babci. Otrzymałam aż 150 000 zł! To co tego typu zobowiązanie charakteryzuje to przede wszystkim niskie oprocentowanie z racji posiadanego zabezpieczenia. Nie trzeba martwić się również do dodatkowe koszta, bo ich nie ma. Dlatego polecam każdej osobie, oczywiście jak ma jakiś dochód i może spłacać raty!

Witam. Na już potrzebuje pożyczki na 20 000 zł. Błagam o pomoc

witam. Mam na własność kawalerkę w Olsztynie. Proszę o kontakt w sprawie pozyczki na 100 000 zł. Pozdrawiam

Jestem współwłaścicielem kamienicy w Wieluniu ogrodzone podwurku centrum miasta.Jestem zainteresowana kredyt/pożyczka proszę o kontakt -szczeguly

Jestem zainteresowana pożyczka 10-15 tysięcył na okres 3-4miesiecy pod zastaw udziałów proszę o kontakt
Anna

Dzien dobry. Jestem zainteresowana ta ofertą pozyczki pod zastaw udziału proszę o przesłanie większej ilości informacji

Potrzbuje pożyczki pod zastaw mieszkania i działki

Potrzebna pożyczka pod zastaw udziałów 10% w bardzo dużej kamienicy

Proszę o kontakt, jestem zainteresowany pożyczką!

Oferujemy szybkie i tanie pożyczki pod zastaw udziałów w nieruchomości!
* błyskawiczna decyzja kredytowa
* aż do 100% wartości nieruchomości – nawet do 500 000zł
* uproszczone procedury
* niskie oprocentowanie
* długi okres spłaty
* bez weryfikacji BIK i KRD

Czekamy na Twój komentarz!

Witam potrzebuję pilnie gotówki na spłatę kredytu po ojcu mam jedną druga udziałów w domu i polu czy mogę otrzymać. Kredyt

Witam, mogę poprosić szczegóły, potrzebuję ok 30 tyś na spłatę komornika, będę wdzięczna za informację.

Proszę o kontakt w sprawie pożyczki. Jestem zainteresowany większą kwotą. Prosze o pomoc

Poproszę o informację w sprawie pożyczki pod zastaw udziałów mam 30% w kamienicy

Potrzebuje porzyczki pod zastaw udziałów w spadku

Jestem zainteresowana pozyczka pod zastaw udziału proszę o kontakt

Witam potrzebuje 30000zl

Najtańsza oferta na rynku! Szybkie pożyczki pod zastaw udziałów w nieruchomości dla każdego
NAJWYŻSZE KWOTY POŻYCZKI NAWET DO 500 000 ZŁ!
* Niskie oprocentowanie
* Długi okres spłaty
* Wszystkie formalności załatwisz w swoim domu
* Pomożemy Ci przejść przez wszystkie procedury
* 100% online
* Możesz mieć wpisy w bazach BIK
* Nie musisz mieć wysokich dochodów

Jeżeli posiadasz na własność lub współwłasność nieruchomość to ta oferta jest dla Ciebie!
Już dziś zyskaj dużą gotówkę i spłacaj niskie raty przez długi okres spłaty

Napisz w komentarzu jaką kwotę chciałbyś zyskać i na jaki okres czasu. Napisz również jaką nieruchomość posiadasz!

W dzisiejszych czasach, gdzie wszyscy cierpimy na brak czasu, niemalże rzeczą oczywistą stało się dokonywanie wielu czynności za pomocą Internetu. Przez Internet robimy zakupy, opłacamy rachunki, doładowujemy telefony swoim dzieciom. Dlatego zdecydowałam się skorzystać z szybkiej pożyczki, jaką oferują firmy niebankowe, takie jak ta. Skorzystałam z oferty i jestem bardzo zadowolona. Pieniądze tego samego dnia, wszystko szybko i sprawnie. Polecam wszystkim tą pożyczkę pod zastaw udziałów, można zyskać naprawdę dużą kwotę. Ja dostałam 100 tys. Pozdrawiam

Proszę o kontakt w sprawie pożyczki na 50 000 zł

Witam. Byłabym zainteresowana pożyczką, ale prosiłabym o przesłanie więcej szczegółów. Pozdrawiam

Witam potrzebuję na już pożyczki pod zastaw nieruchomości mam udział w 1/2 w domu i działce .potrzebuję pożyczki na 4/6miesiecy kwota 10/20tysiecy

50 000 do końca miesiąca. Pozdrawiam i czekam na kontakt

200 000 zl. jestem udziałowcem lokalu mieszkalnego, mam jedną trzecią własności

Potrzebuję 100000 z zabezpieczeniem 6/8 udziału domu na 2 lata

Bezpieczne pożyczki pod zastaw udziałów w nieruchomości

JEŻELI:
* Masz trudną sytuację finansową
* Męczą Cię wcześniejsze zadłużenia
* Masz negatywną historię BIK
* Potrzebujesz gotówki na już
* Posiadasz jakiś udziały w dowolnej nieruchomości

Pożyczka pozabankowa pod zastaw udziałów jest dla Ciebie!
Warto skorzystać z oferty naszej firmy, która proponuje bardzo duże kwoty! Warto zwrócić szczególną uwagę na nasze niskie oprocentowania oraz zerowe koszty operacyjne.

Natychmiastowe pożyczki pod zastaw udziałów nieruchomości dla każdego bez BIK!

* Posiadasz nieruchomość? Weź wysoką pożyczkę na dowolny cel!
* Nie potrzebujesz poręczycieli i zaświadczeń o dochodach
* Wypełnij wniosek online, a pieniądze otrzymasz tego samego dnia na konto bankowe
* Niskie oprocentowanie, małe raty do spłaty dla każdego

Wystarczy,  że zgłosisz się w komentarzu! Nie czekaj długo!

Witam. chciałbym pożyczyć 100 000 zl. Proszę o pomoc i przesłanie wniosku kredytowego

Potrzebuję pozyczki pod zastaw udzalow

prosze o kontakt w sprawie pożyczki pod zastaw uzdziałów

Potrzebuję poz. Pod zastaw udziałow nier. Gruntowa 50000

Witam interesuje mnie pożyczka pod udziały do 50000. Proszę o kontakt.

Proszę o kontakt, chciałabym pożyczyć większa kwotę!

Witam. Jestem zainteresowany pożyczka pod zastaw udziału w nieruchomosci. Potrzebuję 5tys. Nieruchomość warta jest ok. Miliona zlotych. Mój udział to ok. 200tys. Proszę o kontakt telefoniczny XXX XXX XXX

witam szukam pozyczki na juz w kwocie 100 tys… prosze o jak najszybszy kontakt na adres e-mail. pozdrawiam

Potrzebuje 70000 tyś pod zastaw udziałów

Witam. Potrzebuje rady. Jak znaleźć najlepsza pożyczkę pod zastaw udziałów w nieruchomości. Mam na własność meiszkanie 2-pokojowe w Olsztynie. Potrzebuje pożyczyć 80 000 zł. Proszę o pomoc

Dzień dobry

Jestem zainteresowana ofertą pożyczki pod zastaw udziałów na 100 000 zł. Czekam na pilny kontakt. Pozdrawiam

Interesuje Cię pożyczka pod zastaw udziałów to mamy dla Ciebie bardzo korzystną ofertę, którą możesz dodatkowo negocjować na każdym etapie. Dlatego warunki dobieramy do indywidualnej sytuacji każdego klienta!

Zobacz jak łatwo jest uzyskać pożyczkę pod zastaw udziałów z niskim oprocentowaniem!

 1. Wysyłasz do Nas zapytanie
 2. Przygotowujemy symulacje rat i wysyłamy do Ciebie do akceptacji
 3. Po akceptacji warunków nasz doradca się odzywa za pośrednictwem telefonu, e-maila lub osobiście w naszyj placówce
 4. Finalizujemy pożyczkę, przygotowujemy wszystkie dokumenty, podpisujemy umowę i wypłacamy środki!
 • Środki przeznaczasz na co tylko chcesz
 • Nie musisz mieć zdolności kredytowej
 • Oprócz zastawu na udziałach nie wymagamy żadnych innych formalności
 • Nie weryfikujemy baz dłużników

Zainteresowała Cię nasza oferta pożyczki? Napisz do Nas już teraz!

Potrzebuję pozyczki pod zastaw udzalow

Potrzebuję pozyczki pod zastaw udzalow Ok.50.000

Potrzebuje pożyczki pod zastaw swojego mieszkania, czekam na kontakt

Czy istnieje możliwość uzyskania pożyczki pod zastaw udziałów w firmie?

Dzień dobry potrzebuje pożyczki pod udział nieruchomosci w kwocie 40000 zl

Jakie są warunki otrzymania pożyczki pod zastaw udziałów? Potrzebuje pożyczyć 120 000 zł
Proszę o pilny kontakt

Z przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę dotyczącą pożyczki pod zastaw udziałów.

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się udzielaniem szybkich i elastycznych pożyczek. Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorców posiadających udziały w różnego rodzaju spółkach. Dzięki pożyczce pod zastaw udziałów, będą Państwo mogli skorzystać z dodatkowych środków finansowych na dowolny cel.

Nasza procedura jest szybka i uproszczona, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów. W ramach naszej oferty oferujemy konkurencyjne oprocentowanie oraz dogodne warunki spłaty. W zależności od wartości udziałów, kwota pożyczki może wynosić nawet kilkaset tysięcy złotych.

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na profesjonalizm, zaufanie i indywidualne podejście do każdego klienta. Dlatego też, nasz zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem służy pomocą na każdym etapie współpracy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy szczegóły naszej oferty, tak aby spełnić Państwa oczekiwania.

Wybierz ofertę pożyczki pod zastaw udziałów naszej firmy i skorzystaj z szybkiego, elastycznego i pewnego źródła finansowania.

Jakie są warunki otrzymania pożyczki pod zastaw udziałów?

Posiadam udziały w nieruchomości i chciałabym zastawić mieszkanie