Pożyczka konsolidacyjna bez sprawdzania BIK 

Szybka pożyczka konsolidacyjna bez weryfikacji BIK dla wszystkich na spłacenie różnych zobowiązań na bardzo korzystnych warunkach. Bez poręczycieli, czasochłonnych formalności, dostępna rónież online. Prześlij bezpłatny wniosek online, a pieniądze po chwili przelane zostaną na Twoje konto!

Tania i szybka pożyczka konsolidacyjna bez BIK przeznaczona jest dla każdego. Procedury związane z jej uzyskaniem uproszczone są do niezbędnego minimum, formalności praktycznie nie ma żadnych, klient nie jest weryfikowany w Biurze Informacji Kredytowej. Co więcej, otrzymane pieniądze przeznaczyć można na dowolnie wybrany cel. Okres spłaty jest dość długi, oprocentowanie jest niskie, a raty nie obciążają zbytnio domowego budżetu. Poręczyciele nie są wymagani, a decyzja o przyznaiu pożyczki podejmowana jest błyskawicznie.

Pożyczka konsolidacyjna dla osób zadłużonych, bez weryfikacji baz

Dla osób, które posiadają już kilka wcześniej zaciągniętych zobowiązań i nie radzą sobie z ich terminowym spłacaniem mogą skorzystać z pożyczki konsolidacyjnej bez BIK. Jest to rodzaj świadczenia, które pomaga połączyć wszystkie wcześniejsze pożyczki w jedną, z jedną comiesięczną ratą. Instytucja finansowa, do której się zgłaszamy konsoliduje je wszystkie i udziela nowego świadczenia, na nowych warunkach. Jednocześnie nie bierze się pod uwagę tego, czy klient znajduje się na liście BIKu. Tradycyjne banki także specjalizują się w świadczeniu takich produktów, jednak warunki im towarzyszące są znacznie bardziej rygorystyczne i restrykcyjne. W związku z tym tylko niewielki procent osób starających się o ten właśnie rodzaj pożyczki ją otrzymuje.

Oferty - Pożyczka konsolidacyjna bez sprawdzania BIK 

 • Czy chciałbyś zaciągnąć pożyczkę...

  Czy chciałbyś zaciągnąć pożyczkę konsolidacyjną bez BIK jeszcze w ciągu tego dnia? Zapraszamy do wypełnienia formularza i zapoznania się z…zobacz ofertę »

Firmy pozabankowe, chcąc pozyskać jak największą liczbę zadowolonych klientów znacznie uprościły te procedury. Pożyczki konsolidacyjne, które potocznie nazywa się również oddłużeniowymi, posiadają szereg zalet. Nie dość, że dzięki nim znacznie obniża się koszty towarzyszące spłacaniu kilku zobowiązań jednocześnie, to skutecznie omijamy kary za nieterminowe uiszczanie comiesięcznych rat. Najważniejsze jest jednak to, ze znacznie obniżamy ratę i starać się możemy o wymazanie naszych danych z czarnej listy Biura Informacji Kredytowej.

Pożyczki konsolidacyjne udzielane są przeważnie na znaczny okres czasu i opiewają na wysokie kwoty. Pochwalić należy także dość niskie oprocentowanie. Na naszym rynku finansowym znaleźć można wiele pożyczek oddłużeniowych bez zabezpieczeń, jedynie na dowód. W sytuacji, w której chcemy uzyskać wyższą kwotę starać się możemy o pożyczkę konsolidacyjną pod hipotekę. Jej zabezpieczenie stanowić może nieruchomość z ustanowioną na niej hipotece. Jest to bardzo dobra forma zabezpieczenia i gwarancja na spłatę zobowiązania przez kredytobiorcę. Co w tym miejscu należy podkreślić to fakt, że parabanki nie sprawdzają także historii kredytowej w BIK.

pozyczka konsolidacyjna bez bik - obrazek 1
Przed podpisaniem umowy pożyczkowej dowiedz się jaki jest całkowity koszt pożyczki konsolidacyjnej bez weryfikacji BIK.

Szybkie pożyczki oddłużeniowe od ręki

Instytucja, która udzieli nam pożyczki konsolidacyjnej umożliwia również zmodyfikowanie okresu kredytowania. Klient więc może go dowolnie skracać bądź wydłużać, dostosowując go tym samym do swoich indywidualnych potrzeb. Niektóre firmy pozabankowe, walcząc o każdego klienta, tak bardzo uprościły procedury, że proponują pożyczki konsolidacyjne nie analizując sytuacji finansowej klienta, tego, jak wysokie posiada dochody i długi. Przed podpisaniem jednak umowy warto zapoznać się z możliwościami, jakie niesie ze sobą kalkulator kredytowy, dzięki któremu skutecznie wyliczymy wysokość raty. Gdzie go znaleźć? Oczywiście w sieci.

Błyskawiczna decyzja o przyznaniu pożyczki konsolidacyjnej bez BIK oraz karencja w spłacie

Starając się o szybką pożyczkę konsolidacyjną bez BIK możemy się spodziewać, że decyzja zostanie podjęta w sposób błyskawiczny. Przeważnie klient czeka maksymalnie do 24 godzin, a w wielu przypadkach, jeszcze krócej. Jeżeli jednak chodzi o karencję w spłacie pożyczki to sprawa nie wygląda już tak jednoznacznie. Każda bowiem firma pozabankowa indywidualnie ustala warunki w umowie. Jednak, na szczęście dla pożyczkobiorców, są instytucje, które stosują karencję w spłacie pożyczki, dlatego też jeżeli zależy nam na takiej właśnie opcji, warto zapytać przez podpisaniem umowy o taką właśnie możliwość oraz jej warunki.

Firmy pozabankowe, w odróżnieniu od tradycyjnych banków, udzielają takich świadczeń także osobom, które nie posiadają korzystnej historii kredytowej i figurują w Biurze Informacji Kredytowej. Negatywna więc historia kredytowa nie jest znacznym przeciwwskazaniem do ubiegania się o pożyczkę konsolidacyjną bez BIK.

21 thoughts on “Pożyczka konsolidacyjna bez sprawdzania BIK 

 1. Jacek

  Co to właściwie jest te bik? wiem, że to jakies biuro informacji kredytowej, ale coś więcej mogę się dowiedzieć?

  Reply
  1. Fabian

   Tak masz racje jest to Biuro Informacji Kredytowej, w którym parabank ma możliwość sprawdzenia Twojej historii finansowej i zdecydować, czy udzielić Ci danej pożyczki, czy raczej nie, ale na szczęście tylko niektóre parabanki to robią

   Reply
  1. Omu

   To zależy od danego parabanku, ponieważ, w niektórych trwa to 5 minut, a w innych może się to przedłużyć nawet do 2 dni

   Reply
 2. Zol

  Jak często są zaciągane pożyczki pożyczki w parabankach?

  Reply
  1. Cis

   Parabanki są dość popularne i coraz więcej osób korzysta z ich usług

   Reply
 3. Fair

  Czym jest ta cała konsolidacja, na czym ona polega i w jakich sytuacjach można z niej skorzystać?

  Reply
 4. Jack

  Jakim czynnikiem parabanki się kierują podczas udzielania zgody na pożyczkę?

  Reply
  1. Otik

   Przede wszystkim sprawdzają czy dana osoba spełnia wymagane warunki, aby można było udzielić jej pożyczki, a należą do nich, ukończenie 18 roku życia, bycie obywatelem Polski oraz posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, a do tego jeśli dany klient zaciąga pożyczkę w parabanku, który sprawdza historię finansową swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej, to musi mieć dobrą tą historię

   Reply
 5. Alelo

  Witam, niedawno miałem małą stłuczkę samochodową, a niestety jeszcze nie ubezpieczyłem mojego samochodu i teraz muszę sam pokryć koszty za jego naprawę, a nie są to małe koszta, ponieważ aż 4 tysiące złotych, niestety nie dysponuję taką kwotą pieniędzy, więc szukam jakiegoś dobrego parabanku, który udzieli mi takiej pożyczki, dodam jeszcze, że mam dobrą historię finansową w Biurze Informacji Kredytowej

  Reply
 6. Hakiko

  Czy parabanki zawsze sprawdzają wszystkim ich historie finansowe w Biurze Informacji Kredytowej?

  Reply
 7. Fidles

  Czy pożycza może być na dowolny cel, czy muszę podawać na co chcę przeznaczyć pieniądze z takiej pożyczki?

  Reply
  1. Monika

   W przypadku pożyczek pozabankowych nie trzeba podawać celu, na jaki się zaciąga pożyczkę. To właśnie jeden z ich atutów

   Reply
  1. Har

   Najczęstrzymi pożyczkami są pożyczki dla zadłużonych, bezrobotnych, a także pożyczki konsolidacyjne

   Reply
 8. DOBRA POŻYCZKA KONSOLIDACYJNA BEZ BIK

  Czy chciałbyś zaciągnąć pożyczkę konsolidacyjną bez BIK jeszcze w ciągu tego dnia? Zapraszamy do wypełnienia formularza i zapoznania się z naszą ofertą. Dobierzemy ci ofertę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Pośrednik kredytowy skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę pożyczki konsolidacyjnej bez sprawdzania BIK.

  Gwarancja niskiego oprocentowania
  Pozytywnego rozpatrzenia wniosku
  Spłaty wszystkich Twoich zobowiązań
  Minimum formalności

  Pożyczki konsolidacyjne bez BIK dostępne są dla każdego, nawet dla osób:
  – bezrobotnych
  – zadłużonych
  – posiadających opóźnienia w spłacie swoich zobowiązań bankowych i pozabankowych
  – mających windykacje
  – posiadających zajęcia komornicze

  ZŁÓŻ WNIOSEK JUŻ DZIŚ!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *