Pożyczka konsolidacyjna bez sprawdzania BIK 

Szybka pożyczka konsolidacyjna bez weryfikacji BIK dla wszystkich na spłacenie różnych zobowiązań na bardzo korzystnych warunkach. Bez poręczycieli, czasochłonnych formalności, dostępna rónież online. Prześlij bezpłatny wniosek online, a pieniądze po chwili przelane zostaną na Twoje konto!

Tania i szybka pożyczka konsolidacyjna bez BIK przeznaczona jest dla każdego. Procedury związane z jej uzyskaniem uproszczone są do niezbędnego minimum, formalności praktycznie nie ma żadnych, klient nie jest weryfikowany w Biurze Informacji Kredytowej. Co więcej, otrzymane pieniądze przeznaczyć można na dowolnie wybrany cel. Okres spłaty jest dość długi, oprocentowanie jest niskie, a raty nie obciążają zbytnio domowego budżetu. Poręczyciele nie są wymagani, a decyzja o przyznaiu pożyczki podejmowana jest błyskawicznie.

Pożyczka konsolidacyjna dla osób zadłużonych, bez weryfikacji baz

Dla osób, które posiadają już kilka wcześniej zaciągniętych zobowiązań i nie radzą sobie z ich terminowym spłacaniem mogą skorzystać z pożyczki konsolidacyjnej bez BIK. Jest to rodzaj świadczenia, które pomaga połączyć wszystkie wcześniejsze pożyczki w jedną, z jedną comiesięczną ratą. Instytucja finansowa, do której się zgłaszamy konsoliduje je wszystkie i udziela nowego świadczenia, na nowych warunkach. Jednocześnie nie bierze się pod uwagę tego, czy klient znajduje się na liście BIKu. Tradycyjne banki także specjalizują się w świadczeniu takich produktów, jednak warunki im towarzyszące są znacznie bardziej rygorystyczne i restrykcyjne. W związku z tym tylko niewielki procent osób starających się o ten właśnie rodzaj pożyczki ją otrzymuje.

Oferty - Pożyczka konsolidacyjna bez sprawdzania BIK 

 • Czy chciałbyś zaciągnąć pożyczkę...

  Czy chciałbyś zaciągnąć pożyczkę konsolidacyjną bez BIK jeszcze w ciągu tego dnia? Zapraszamy do wypełnienia formularza i zapoznania się z…zobacz ofertę »

Firmy pozabankowe, chcąc pozyskać jak największą liczbę zadowolonych klientów znacznie uprościły te procedury. Pożyczki konsolidacyjne, które potocznie nazywa się również oddłużeniowymi, posiadają szereg zalet. Nie dość, że dzięki nim znacznie obniża się koszty towarzyszące spłacaniu kilku zobowiązań jednocześnie, to skutecznie omijamy kary za nieterminowe uiszczanie comiesięcznych rat. Najważniejsze jest jednak to, ze znacznie obniżamy ratę i starać się możemy o wymazanie naszych danych z czarnej listy Biura Informacji Kredytowej.

Pożyczki konsolidacyjne udzielane są przeważnie na znaczny okres czasu i opiewają na wysokie kwoty. Pochwalić należy także dość niskie oprocentowanie. Na naszym rynku finansowym znaleźć można wiele pożyczek oddłużeniowych bez zabezpieczeń, jedynie na dowód. W sytuacji, w której chcemy uzyskać wyższą kwotę starać się możemy o pożyczkę konsolidacyjną pod hipotekę. Jej zabezpieczenie stanowić może nieruchomość z ustanowioną na niej hipotece. Jest to bardzo dobra forma zabezpieczenia i gwarancja na spłatę zobowiązania przez kredytobiorcę. Co w tym miejscu należy podkreślić to fakt, że parabanki nie sprawdzają także historii kredytowej w BIK.

pozyczka konsolidacyjna bez bik - obrazek 1
Przed podpisaniem umowy pożyczkowej dowiedz się jaki jest całkowity koszt pożyczki konsolidacyjnej bez weryfikacji BIK.

Szybkie pożyczki oddłużeniowe od ręki

Instytucja, która udzieli nam pożyczki konsolidacyjnej umożliwia również zmodyfikowanie okresu kredytowania. Klient więc może go dowolnie skracać bądź wydłużać, dostosowując go tym samym do swoich indywidualnych potrzeb. Niektóre firmy pozabankowe, walcząc o każdego klienta, tak bardzo uprościły procedury, że proponują pożyczki konsolidacyjne nie analizując sytuacji finansowej klienta, tego, jak wysokie posiada dochody i długi. Przed podpisaniem jednak umowy warto zapoznać się z możliwościami, jakie niesie ze sobą kalkulator kredytowy, dzięki któremu skutecznie wyliczymy wysokość raty. Gdzie go znaleźć? Oczywiście w sieci.

Błyskawiczna decyzja o przyznaniu pożyczki konsolidacyjnej bez BIK oraz karencja w spłacie

Starając się o szybką pożyczkę konsolidacyjną bez BIK możemy się spodziewać, że decyzja zostanie podjęta w sposób błyskawiczny. Przeważnie klient czeka maksymalnie do 24 godzin, a w wielu przypadkach, jeszcze krócej. Jeżeli jednak chodzi o karencję w spłacie pożyczki to sprawa nie wygląda już tak jednoznacznie. Każda bowiem firma pozabankowa indywidualnie ustala warunki w umowie. Jednak, na szczęście dla pożyczkobiorców, są instytucje, które stosują karencję w spłacie pożyczki, dlatego też jeżeli zależy nam na takiej właśnie opcji, warto zapytać przez podpisaniem umowy o taką właśnie możliwość oraz jej warunki.

Firmy pozabankowe, w odróżnieniu od tradycyjnych banków, udzielają takich świadczeń także osobom, które nie posiadają korzystnej historii kredytowej i figurują w Biurze Informacji Kredytowej. Negatywna więc historia kredytowa nie jest znacznym przeciwwskazaniem do ubiegania się o pożyczkę konsolidacyjną bez BIK.

Pożyczka konsolidacyjna w Provident

http://www.provident.pl/pozyczka-dla-ciebie/pozyczka-konsolidacyjna/

Pożyczki konsolidacyjne okazują się bardzo pomocne w sytuacjach kiedy spłacamy kilka pożyczek jednocześnie. Dzięki Provident możesz spłacać swoje zobowiązania w dopasowanych do Twoich potrzeb tygodniowych ratach.

W ofercie Providenta znajdują się pożyczki od 300 do 8 tysięcy złotych. Okres spłaty ustalamy na 45 lub 60 tygodni. Ponadto firma oferuje bardzo korzystne warunki spłaty długów. Aby podjąć współpracę wystarczy nam dowód osobisty oraz dokument umowy z innymi pożyczkodawcami. Nasi pracownicy zapewnią Ci profesjonalną obsługę, a ty nie będziesz musiał nawet wychodzić ze swojego domu.

Współpraca z Providentem w zakresie pożyczki konsolidacyjnej wiąże się dla klienta z szeregiem korzyści. Po pierwsze nie musi on zmagać się z zapłatą dużej kwoty jednorazowo. Po drugie jego zadłużenie może zostać rozłożone na dogodne raty spłacane co tydzień. Wszystko zostaje przemyślane tak, abyś Ty mógł cieszyć się wieloma korzyściami.

Provident to firma, która każdego roku zyskuje coraz więcej klientów. Nic dziwnego, ponieważ jest bezpieczna i przejawia bardzo jasne zasady. Nie trzeba obawiać się kruczków w umowie, a na klientów czekają konsultacji, którzy wszystko są w stanie czytelnie wytłumaczyć. Wszelkie niejasności zostają rozwiane, dzięki czemu pożyczka konsolidacyjna w Provident staje się wyjątkowo korzystna.

Firma Provident to przede wszystkim pożyczki samoobsługowe, dzięki którym szybko można wydostać się z długów. Zobowiązanie to jest dla osób, które potrzebują na już gotówki i to na dowolny cel. Bardzo ważne jest to, że pożyczkę roczną spłaca się miesiąc później niż zazwyczaj. To doskonałe rozwiązanie dla wielu osób, w związku z czym zyskuje duże zainteresowanie.

Provident gwarantuje zainteresowanym wiele atrakcyjnych zalet. Wśród nich wymienić można:

 • możliwość rozłożenia spłaty na raty dobrane do potrzeb klienta,
 • wysokość zobowiązania od 300 złotych do 15 tysięcy złotych,
 • wygodny harmonogram miesięcznych płatności,
 • elastyczna forma spłacania rat od 3 miesięcy do nawet 2 lat,
 • gotówka przelewem na konto bankowe bez wychodzenia z domu,
 • możliwość przesunięcia czasu na spłatę o kolejne dni.

Samo zaciągnięcie pożyczki konsolidacyjnej w Provident jest bardzo proste. Wystarczy postępować według poniższych kroków:

 1. Wypełnienie bezpłatnego wniosku online.
 2. Sprawdzenie i zaakceptowanie własnej oferty.
 3. Potwierdzenie własnych danych.
 4. Odebranie pieniędzy na koncie bankowym.

Warto pamiętać, że na zainteresowanych czeka wiele pomocy, takich jak kalkulatory online, porady, wskazówki, czy w końcu konsultanci, którzy z chęcią odpowiadają na nurtujące potencjalnych klientów pytania. Pożyczki pozabankowe nie były jeszcze tak przystępne. Wystarczy poświęcić kilka chwil, by pieniądze dostępne były bez opuszczania mieszkania. Co więcej, można je wykorzystać na dowolny cel bez poręczeń, czy faktur.

Pożyczka gotówkowa konsolidacyjna dla zadłużonych

Pożyczka gotówkowa konsolidacyjna dla zadłużonych to możliwość wyjścia z problemów finansowych. Masz parę kredytów i ogrom rat Cię przytłacza? Możesz wyjść na prostą dzięki pożyczce gotówkowej konsolidacyjnej przeznaczonej dla osób bez zdolności kredytowej lub zadłużonych. Nic dziwnego, że pożyczki gotówkowe konsolidacyjne cieszą się coraz większym powodzeniem wśród osób zadłużonych lub wpisanych do BIK lub KRD.

Wiele kredytów i zbyt wysoka rata miesięczna?

Problem nałożenia się na siebie spłaty paru lub nawet parunastu kredytów w różnych bankach pojawił się na Polskim rynku stosunkowo dawno temu. Obecnie jednak istnieje możliwość wyjścia z takiego impasu. Rozwiązaniem może być pożyczka gotówkowa konsolidacyjna dla osób zadłużonych. Taka forma pożyczki pozwala zamienić kilka rat z różnych banków w jedną niższą z wydłużonym okresem spłaty. Z takiego rozwiązania w ciągu ostatnich dwóch lat skorzystało już ponad ćwierć miliona Polaków!

Mam kilka pożyczek i brak zdolności kredytowej.

Wiele osób wpada w pułapkę kiedy zaciąga jeden kredyt by spłacić drugi w innym banku. Czasami jest to oczywiście rozwiązanie jednak równie często zdarza się, że osoba taka wpada w „spiralę bankową“, którą kończy dopiero brak zdolności kredytowej. Rozwiązaniem staje się wtedy pożyczka w tzw. para-banku, który nie wymaga zaświadczeń o zatrudnieniu czy wypłacalności. Wystarczy dowód osobisty i chwila czasu na rozmowę z asystentem finansowym, który zaproponuje wyjście ze skomplikowanej sytuacji. W razie pytań przedstawiciel udzieli również wyczerpujących odpowiedzi w temacie finansów.

Niskie oprocentowanie i wygodny czas spłaty.

Gotówkowa pożyczka konsolidacyjna dla osób zadłużonych charakteryzuje się możliwością połączenia wielu rat w jedną ze stałym, niskim oprocentowaniem. Dodatkowo klient sam może określić czas potrzebny na spłatę zadłużenia. Takiej możliwości niestety nie oferują współczesne banki widzące w człowieku tylko cyferki oraz bilans potencjalnych zysków.

Pożyczki konsolidacyjne pozabankowe

Pożyczki konsolidacyjne pozabankowe to łatwa i szybka droga do oddłużenia. Zamiana kilku zobowiązań na jedno, wielokrotnie niższe. Szansa na oddłużenie nawet dla osób mocno zadłużonych z zamkniętą drogą do kredytu konsolidacyjnego bankowego. Szybko i bez zbędnych formalności.

Pożyczki konsolidacyjne pozabankowe to szansa na konsolidację zadłużenia, czyli swoiste oddłużenie, dla wszystkich tych, których pomocy w konsolidacji długów odmówiły banki. Bo choć pożyczki konsolidacyjne przeznaczone są przecież dla osób zadłużonych, to sztywne prawo bankowe, którego banki zobowiązane są przestrzegać,  znacząco utrudnia wzięcie kredytu konsolidacyjnego przez osoby, które, paradoksalnie, najbardziej by go potrzebowały.

Takie problemy nie występują w przypadku starań o pożyczki konsolidacyjne, które, jako twór pozabankowy, nie są zobowiązane przestrzegać prawa, które dotyczy tylko banków. Stąd możliwość otrzymania pożyczki konsolidacyjnej nawet przez osoby, które są bardzo mocno zadłużone, a dodatkowo nawet posiadają niespecjalnie dobrą historię w Biurze Informacji Kredytowej, gdzie odnotowywane są wszystkie opóźnienia i problemy z płatnościami do kilku lat wstecz. Pożyczkodawców nie interesują przeszłe problemy ze spłatą, bo pożyczkodawcy skupiają się na teraźniejszości i na teraźniejszych możliwościach spłaty zobowiązania.

Pożyczki konsolidacyjne nie tylko zmieniają kilka zobowiązań w jedno. Główną zaletą pożyczek konsolidacyjnych jest zmiana wysokości miesięcznego zobowiązania na takie, które jest nawet kilkukrotnie niższe, a zatem dużo łatwiejsze do spłaty.

Konsolidacji można poddać zadłużenie z wielu różnych źródeł, w tym:

 • z kredytów i pożyczek gotówkowych
 • z pożyczek/kredytów samochodowych
 • debetu na koncie bankowym
 • limitu w kartach kredytowych
 • kredytów hipotecznych
 • pożyczek hipotecznych

Starania o konsolidację zadłużenia można podjąć nawet nie mogąc przedstawić żadnego zabezpieczenia pożyczki, choć w tym wypadku maksymalna suma konsolidacji będzie oczywiście stosownie niższa.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
31 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co to właściwie jest te bik? wiem, że to jakies biuro informacji kredytowej, ale coś więcej mogę się dowiedzieć?

Tak masz racje jest to Biuro Informacji Kredytowej, w którym parabank ma możliwość sprawdzenia Twojej historii finansowej i zdecydować, czy udzielić Ci danej pożyczki, czy raczej nie, ale na szczęście tylko niektóre parabanki to robią

Przedstawiamy Państwu ofertę taniej pożyczki konsolidacyjnej oddłużeniowej dla każdego bez względu na wysokość zadłużeń

Zamienimy kilka rat tylko w jedną! Nie będziesz musiał dłużej się martwić o niespłacone zadłużenia!

 • Nie weryfikujemy baz dłużników bik, big, erif, krd
 • Możesz otrzymać dodatkową gotówkę na dowolny cel bez potrzeby mówienia na co
 • Spłata rozłożona nawet na 240 miesięcy
 • Spłacimy Twoje wszystkie zobowiązania zarówno te z banku jak i z parabanku
 • Bez wychodzenia z domu
 • 100% online
 • Uproszczona procedura
 • Nie musisz przedstawiać zaświadczenia z miejsca pracy

Dzięki naszej pożyczce konsolidacyjnej do 300 000 zł spłacisz swoje wszystkie długi i wyjdziesz na prosto!

Czekamy na kontakt od Ciebie! Napisz do Nas, nasz doradca się z Tobą skontaktuje!

Najlepsze pożyczki pozabankowe konsolidacyjne na dowód 100% online

Nasz oferta szybkiej konsolidacji jest dla Ciebie, jeśli:

 • Potrzebujesz skonsolidować swoje zadłużenia bez złożonych formalności
 • Nie jesteś w stanie już spłacać kilku rat
 • Oprócz konsolidacji szukasz dodatkowej gotówki
 • Chcesz aby pożyczka konsolidacyjna była dostępna online i 24h/7
 • Jesteś w dołku finansowym i szukasz jak najszybszej pożyczki oddłużeniowej bez wielkich wymagań

Nasza pożyczka pozabankowa konsolidacyjno – oddłużeniowa bez BIK dostępna jest dla każdego, nawet przy braku regularnych dochodów. O wiele łatwiej ją otrzymać, niż w tradycyjnym banku. Nie weryfikujemy zdolności kredytowej i nie sprawdzamy baz dłużników. Nasz oferta pożyczki jest bezpieczna, ponieważ działamy na podstawie przepisów prawach.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do Nas już teraz!

Jak długo czeka się na przelanie pieniędzy na konto?

To zależy od danego parabanku, ponieważ, w niektórych trwa to 5 minut, a w innych może się to przedłużyć nawet do 2 dni

Jak często są zaciągane pożyczki pożyczki w parabankach?

Parabanki są dość popularne i coraz więcej osób korzysta z ich usług

Czym jest ta cała konsolidacja, na czym ona polega i w jakich sytuacjach można z niej skorzystać?

Jakim czynnikiem parabanki się kierują podczas udzielania zgody na pożyczkę?

Przede wszystkim sprawdzają czy dana osoba spełnia wymagane warunki, aby można było udzielić jej pożyczki, a należą do nich, ukończenie 18 roku życia, bycie obywatelem Polski oraz posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, a do tego jeśli dany klient zaciąga pożyczkę w parabanku, który sprawdza historię finansową swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej, to musi mieć dobrą tą historię

Witam, niedawno miałem małą stłuczkę samochodową, a niestety jeszcze nie ubezpieczyłem mojego samochodu i teraz muszę sam pokryć koszty za jego naprawę, a nie są to małe koszta, ponieważ aż 4 tysiące złotych, niestety nie dysponuję taką kwotą pieniędzy, więc szukam jakiegoś dobrego parabanku, który udzieli mi takiej pożyczki, dodam jeszcze, że mam dobrą historię finansową w Biurze Informacji Kredytowej

Czy parabanki zawsze sprawdzają wszystkim ich historie finansowe w Biurze Informacji Kredytowej?

Czy pożycza może być na dowolny cel, czy muszę podawać na co chcę przeznaczyć pieniądze z takiej pożyczki?

W przypadku pożyczek pozabankowych nie trzeba podawać celu, na jaki się zaciąga pożyczkę. To właśnie jeden z ich atutów

Jakie są rodzaje pożyczek?

Najczęstrzymi pożyczkami są pożyczki dla zadłużonych, bezrobotnych, a także pożyczki konsolidacyjne

Jaki parabank dostarczy mi pożyczkę do domu?

chociazby Bocian

Jakie promocje obowiązują w parabanku Provident?

teraz jest Pakiet Zdrowie, polecam wszystkim bo warto

Jakie osoby mogą mieć pewność, że parabank nie odmówi im udzielenia pożyczki?

Czy chciałbyś zaciągnąć pożyczkę konsolidacyjną bez BIK jeszcze w ciągu tego dnia? Zapraszamy do wypełnienia formularza i zapoznania się z naszą ofertą. Dobierzemy ci ofertę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Pośrednik kredytowy skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę pożyczki konsolidacyjnej bez sprawdzania BIK.

Gwarancja niskiego oprocentowania
Pozytywnego rozpatrzenia wniosku
Spłaty wszystkich Twoich zobowiązań
Minimum formalności

Pożyczki konsolidacyjne bez BIK dostępne są dla każdego, nawet dla osób:
– bezrobotnych
– zadłużonych
– posiadających opóźnienia w spłacie swoich zobowiązań bankowych i pozabankowych
– mających windykacje
– posiadających zajęcia komornicze

ZŁÓŻ WNIOSEK JUŻ DZIŚ!

witam. Potrzebuje pożyczki konsolidacyjnej na 30 000 zł. Czekam na kontakt

Last edited 2 lat temu by Norbert

zainteresowana

Witam,
Proszę o wniosek

Proszę o kontakt. Potrzebuję pożyczki konsolidacyjnej na kwotę 35 tysięcy

Witam. Czy to prawdą, że mozna tu zaciagnąć pożyczkę online nie mając dobrej historii finansowej w Biurze Informacji Kredytowej? Jeżeli tak to proszę o wysłanie wniosku. Pozdrawiam

Jeżeli szukasz pilnej konsolidacji to skorzystaj z naszej najlepszej oferty pożyczki konsolidacyjnej bez BIK i bez wymagania zdolności kredytowej!

 • Maksymalna kwota do 35 000 zł!
 • Okres spłaty do 160 miesięcy
 • Oprocentowanie – wyliczane indywidulnie zależnie od kwoty i okresu spłaty
 • Bez prowizji
 • Nie analizujemy baz dłużników
 • Nie wymagamy zaświadczeń o dochodach
 • Oferta skierowana dla wszystkich
 • Pieniądze przelewane w ciągu 24 godzin

Napisz już dziś, a prześlemy Ci symulację kredytu! Pamiętaj, że możesz jeszcze negocjować warunki!

jaka rata na kwotę 25000 na 56 miesiecy i jakie warunki trzeba spełniac

Czy istnieje możliwość otrzymania pożyczki konsolidacyjnej bez sprawdzania BIK?