Pożyczki gotówkowe gdzie najlepiej

Nie wiesz gdzie możesz pożyczyć pieniądze? Wybierz pożyczkę pozabankową. Możesz to zrobić przez Internet, gwarantując sobie szybki, tani i bezpieczny zastrzyk gotówki, który pozwoli Ci spełnić marzenia.

Mity i kłamstwa wokół tematyki pożyczek gotówkowych są najczęściej sprawą zazdrosnej i nieuczciwej konkurencji. Nie mogą się oni wówczas pogodzić, że oferta konkurencji jest zwyczajnie lepsza, a co za tym idzie – chętniej wybierana. Często słyszymy, że pożyczki pozabankowe są niebezpieczne dla pożyczającego. Trudno o bardziej kłamliwą i nie podpartą niczym opinię.

Firmy pozabankowe udzielają pożyczek w oparciu o przepisy i zobowiązane są funkcjonować w granicach obowiązującego prawa. Obliczanie oprocentowania, okres kredytowania pożyczki czy jej wysokość – wszystkie te warunki muszą wynikać z przepisów. Dziwne więc, że rozmaite insynuacje wskazują na niejasne zasady udzielania pożyczek gotówkowych. Nie ma to związku z rzeczywistością.

Kolejnym mitem jest rzekomo bardzo wysokie oprocentowanie pożyczek, które powoduje, że osoba zadłużona nie jest w stanie spłacić długu, a w efekcie czego jej zobowiązanie jeszcze rośnie. To także nie jest prawdą, ponieważ część firm oferuje nawet pożyczki za 0 zł albo pożyczki bez dodatkowych opłat. Ponadto każda poważna instytucja finansowa, oferuje nam możliwość wzięcia pożyczki po naprawdę niskich kosztach.

Oprocentowanie tego typu pożyczek waha się od kilku, do – maksymalnie – kilkunastu procent, czyli na identycznym poziomie jak w przypadku kredytów bankowych. Zaletą pożyczek pozabankowych może być natomiast to, że nie musimy martwić się o dodatkowe formalności, czy kontrole w KRD i BIK.

Oprocentowanie pożyczek gotówkowych

Jednym z największych atutów pożyczek jest niewątpliwie ich niskie oprocentowanie. Istotne są także przejrzyste zasady udzielania pożyczek, jak i ich dostępność.

Nie każdy może pozwolić sobie na wydanie ogromnej gotówki, bez konieczności zaciągania pożyczek. Często nawet nie dysponujemy takimi środkami, które w naglącej potrzebie musimy wydać. Kiedy już musimy się jednak na nie zdecydować, zazwyczaj czasu jest niewiele. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem są szybkie i łatwe do wzięcia – pożyczki gotówkowe. Przy wyborze najlepszej opcji kierujemy się przede wszystkim wysokością odsetek, obawiając się ich rozmiarów. Jak jednak przedstawia się rzeczywistość?

Wysokość pożyczki najczęściej uzależniona jest od pożyczkodawców. Z reguły maksymalną kwotą jest 6000 zł, a przedział rozpoczyna się od 2500. Niektóre firmy oferują także tzw. darmową, pierwszą pożyczkę. I tutaj, obowiązki, które musimy spełnić zależą od konkretnych podmiotów. Najczęściej wymagania te nie są wygórowane, a darmową pożyczkę możemy otrzymać już przy kilkuset złotych.

Największą bolączką każdego pożyczkodawcy są dodatkowe koszty z nią związane. Sytuacja na rynku sprzyja jednak klientom, ponieważ przesyt wśród ofert wymaga niejako od podmiotów zajmujących się udzielaniem pożyczek, ustanawiania najdogodniejszych warunków – aby być lepszym od konkurencji. Liczące się na rynku firmy finansowe nie obciążają swoich pożyczek kilkudziesięcioprocentowymi odsetkami, a co z tym związane – swoich klientów. Największe przedsiębiorstwa oferują oprocentowanie w przedziale od 1 do 16 procent. Przy tych wszelkich udogodnieniach, pożyczkodawcy kuszą nas także udzielaniem świadczeń bez stosów formalności.

Pożyczka gotówkowa RRSO

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki? Wybieraj pożyczki tam, gdzie oprocentowanie jest najniższe, a raty najkorzystniejsze dla ciebie!

RRSO to rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Pozwala ona wyliczyć rzeczywistą kwotę jaką będziemy mieli do spłaty. Instytucje finansowe zobowiązane są do przedstawienia procentowej wartości RRSO na dany rok w ofercie pożyczkowej lub kredytowej. Stopa oprocentowania tym różni się od oprocentowania raty pożyczki, że uwzględnia także roczną wartość pieniądza wraz z kosztami prowizji, inflacją, ubezpieczeniem i innymi czynnikami, których nie bierze się pod uwagę przy obliczaniu wysokości raty.

Planując wzięcie pożyczki gotówkowej, warto brać pod uwagę wartość RRSO a w przypadku braku informacji na temat jej wysokości, należy poprosić o nią pracownika instytucji finansowej, który jest zobowiązany takiej informacji nam udzielić. Wybierajmy mądrze i tanio, szczególnie tak, gdzie RRSO jest najniższe. Gwarantuje to najniższą ratę pożyczki do spłaty.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Najtańsze pożyczki gotówkowe nawet do 50 000 zł z niskim oprocentowaniem na dobrych warunkach!

Rzetelna i bezpieczna firma pozabankowa udzieli pożyczek gotówkowych każdej osobie w tym dla bezrobotnych i zadłużonych. Środki pieniężne z szybkiej pożyczki masz możliwość wykorzystać na dowolny cel, bez konieczności jego podawania – możesz spłacić zadłużeń, opłacić bieżące wydatki, opłacić urlop czy wyremontować mieszkanie. Pożyczkę pozyskać można na wiele sposobów: przez telefon, Internet, w oddziale, czy też z obsługą domową. Najprostszym i zarazem najszybszym rozwiązaniem jest zaciąganie pożyczki online i przelew na konto – ale to wyłącznie od klienta zależy na jaką formę się zdecyduje.

Dlatego jeżeli szukasz taniego finansowania i nie możesz dłużej czekać to ta oferta jest dla Ciebie! Napisz jakiej pożyczki potrzebujesz, a przelew otrzymasz nawet dzisiaj!