Pożyczki gotówkowe gdzie najlepiej

Nie wiesz gdzie możesz pożyczyć pieniądze? Wybierz pożyczkę pozabankową. Możesz to zrobić przez Internet, gwarantując sobie szybki, tani i bezpieczny zastrzyk gotówki, który pozwoli Ci spełnić marzenia.

Mity i kłamstwa wokół tematyki pożyczek gotówkowych są najczęściej sprawą zazdrosnej i nieuczciwej konkurencji. Nie mogą się oni wówczas pogodzić, że oferta konkurencji jest zwyczajnie lepsza, a co za tym idzie – chętniej wybierana. Często słyszymy, że pożyczki pozabankowe są niebezpieczne dla pożyczającego. Trudno o bardziej kłamliwą i nie podpartą niczym opinię.

Firmy pozabankowe udzielają pożyczek w oparciu o przepisy i zobowiązane są funkcjonować w granicach obowiązującego prawa. Obliczanie oprocentowania, okres kredytowania pożyczki czy jej wysokość – wszystkie te warunki muszą wynikać z przepisów. Dziwne więc, że rozmaite insynuacje wskazują na niejasne zasady udzielania pożyczek gotówkowych. Nie ma to związku z rzeczywistością.

Kolejnym mitem jest rzekomo bardzo wysokie oprocentowanie pożyczek, które powoduje, że osoba zadłużona nie jest w stanie spłacić długu, a w efekcie czego jej zobowiązanie jeszcze rośnie. To także nie jest prawdą, ponieważ część firm oferuje nawet pożyczki za 0 zł albo pożyczki bez dodatkowych opłat. Ponadto każda poważna instytucja finansowa, oferuje nam możliwość wzięcia pożyczki po naprawdę niskich kosztach.

Oprocentowanie tego typu pożyczek waha się od kilku, do – maksymalnie – kilkunastu procent, czyli na identycznym poziomie jak w przypadku kredytów bankowych. Zaletą pożyczek pozabankowych może być natomiast to, że nie musimy martwić się o dodatkowe formalności, czy kontrole w KRD i BIK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *