Pożyczka hipoteczna na oświadczenie

Posiadasz nieruchomość, a potrzebujesz gotówki? Pożyczaj pod zastaw nieruchomości na oświadczenie. Dogodne warunki spłaty i wysokie sumy pożyczki mogą być dostępne właśnie dla Ciebie!

Złe położenie finansowe często musza nas do zaciągnięcia pożyczki – abyśmy byli w stanie uregulować najpilniejsze zobowiązania. Niestety ten przykry obowiązek wiąże się często ze stosem formalności, których i tak nie jesteśmy w stanie sami rozwiązać, z uwagi na ich szkodliwą zawiłość. Nie zawsze jednak muszą towarzyszyć nam ukryte opłaty i setki dokumentów do przedstawienia.

Nowością jest więc forma poświadczania własności domu, mieszkania czy ziemi w zamian za otrzymanie pożyczki. Dotychczas niezbędne było przedstawianie stosownych dokumentów, takich jak umowa kupna-sprzedaży, akt notarialny czy wypis z rejestru gruntów. Na ich podstawie instytucja finansowa dokonywała stwierdzenia prawidłowości zastawu oraz szacowała możliwą wysokość pożyczki w oparciu o wycenę wartości nieruchomości pod zastaw. Dzisiaj wystarczy jedynie oświadczenie i już możemy cieszyć się pożyczką na dowolny cel. Pożyczka przyznawana jest zazwyczaj w kwocie od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych.

Wielką zaletą takiej pożyczki jest to, że możemy wziąć ją na cel, którego nikt nie będzie weryfikował ani oceniał. Rolnicy mogą więc wykorzystać pieniądze na modernizację gospodarstw, studenci dzięki niej opłacą czesne lub wynajmą mieszkanie, zaś przedsiębiorcy zainwestują w sprzęt i technologię w swojej firmie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Czekam już długo i żaden parabank mi nie odpowiedział

Tanie pożyczki hipoteczne na wysokie kwoty tylko na oświadczenie dla każdego!

* nie musisz przedkładać zaświadczeń o dochodach
* możesz mieć zadłużenia
* nie musisz wychodzić z domu
* wystarczy sam dowód
* nasze formalności ograniczone są do minimum
* gotówka tego samego dnia na koncie
* dla każdego
* do 120 % wartości nieruchomości
* otrzymasz dodatkową gotówkę na co tylko chcesz
* wystarczy Twoje oświadczenie o posiadaniu dowolnych dochodów

JEDYNYM WYMAGANIEM JEST POSIADANIE NA WŁASNOŚĆ LUB WSPÓŁWŁASNOŚĆ PRAWA DO DOWOLNEJ NIERUCHOMOŚCI!

Czekamy na Ciebie! Aplikuj już teraz! Napisz jak wygląda Twoja sytuacja! Pomożemy Ci bez względu na wszystko!

Jakie dokumenty są wymagane przy ubieganiu się o pożyczkę hipoteczną na oświadczenie?