Zakupy na raty bez BIK dla każdego

Zakupy na raty bez BIK dla każdego tylko na dowód, bez złożonych procedur i zabezpieczeń dla każdego. Niespodziewane wydatki? Najlepsze zakupy na raty bez BIK już dziś mogą być Twoje! Bez żadnych zaświadczeń o dochodach, poręczycieli i zgody współmałżonka. Korzystne oprocentowanie, niskie raty, zero ukrytych kosztów, jasne i zrozumiałe zasady bez dodatkowych opłat. Najlepsze zakupy na raty bez BIK dla każdego z niskim oprocentowaniem i długim okresem spłaty. Już dziś ciesz się dodatkową gotówką w 15 minut i przeznacz ją na wymarzone zakupy! Wypełnij wniosek online. Zakupy na raty bez weryfikacji BIK dla każdego – brak ukrytych opłat, niskie raty, dobre warunki spłaty dla wszystkich. Wypełnij darmowy wniosek przez Internet. Bez poręczeń, zaświadczeń o dochodach, bez wychodzenia z domu.

Coraz większa liczba Polaków decyduje się na zakupy na raty. Mówiąc jak najprościej, sprzedaż ratalna umożliwia klientowi zakup sprzętu bez konieczności płacenia za niego natychmiast. Podpisując umowę na tak zwany kredyt ratalny otrzymuje produkt i może zabrać go do domu. Zobowiązuje się on jednocześnie do spłacenia określonej za niego sumy (wraz z oprocentowaniem, prowizją i ubezpieczeniem) w z góry określonym terminie.

Szybkie i bezproblemowe zakupy na raty bez BIK dla każdego

Coraz częściej spotykamy się ze specjalnymi rozwiązaniami finansowymi, jednym z nich są zakupy na raty bez BIK dla każdego. Możliwe jest więc kupno na przykład telewizora czy pralki na raty, jednak w nieco inny sposób. Wystarczy bowiem postarać się o kredyt, kupić określony sprzęt, a w późniejszym terminie rozpocząć spłacanie zobowiązania . Zakupy na raty bez BIK w 15 minut na konto to bardzo szybki sposób na zdobycie pieniędzy i zrobienie wymarzonych zakupów. Klient nie musi przedkładać żadnych zaświadczeń związanych z dochodami i formą zatrudnienia, które przeważnie wymagane są przez tradycyjne placówki bankowe. Nie ma więc co ukrywać, że dzisiejsze zakupy na raty bez BIK dla każdego są tanie, wygodne, bezstresowe, szybkie i dostępna dla osób zadłużonych.

Oferty - Zakupy na raty bez BIK dla każdego

 • Zdecyduj się na zakupy...

  Zdecyduj się na zakupy na raty z naszą pożyczką pożyczką bez BIK dostępną dla każdego! - Przygotujemy dla Ciebie indywidualną…zobacz ofertę »
 • Oferujemy zakupy na raty...

  Oferujemy zakupy na raty bez weryfikacji BIK dla każdego! - tylko na dowód - z niskim oprocentowaniem - długi…zobacz ofertę »

Kupno telewizora czy pralki na raty nie jest już problemem nie do rozwiązania. Wystarczy minimalnie orientować się w aktualnych produktach bankowych, by znaleźć dla siebie najkorzystniejszą i najodpowiedniejszą ofertę. A ich przecież nie brakuje. Nawet ci, którzy w przeszłości wykazywali jakiekolwiek problemy z terminowym spłacaniem zobowiązań nie stoją na straconej pozycji. Nie ma co się więc dziwić, że coraz więcej Polaków zaczyna korzystać z zakupów na arty bez BIK dla każdego.

Proste i wygodne zakupy na raty bez BIK dla każdego nawet dla osób zadłużonych

Przy wyborze najkorzystniejszych zakupów na raty bez BIK dla każdego pomóc może Internet, a konkretniej przeglądanie ofert, których tak dużo znajduje się na stronach internetowych placówek bankowych lub pozabankowych. Klient ma również możliwość dokonania porównania ofert poprzez wpisanie odpowiednich danych w formularzu. Co należy w tym miejscy podkreślić to to, że o tego typu zobowiązanie starać się możemy również w innym banku, aniżeli w tym, w którym posiadamy konto i rachunek osobisty. To żaden problem.

zakupy na raty bez bik dla kazdego - obrazek 1
Jeżeli korzystasz z zakupów na raty bez BIK to szukaj ofert bez prowizji i odsetek 0%.

Zobacz jak wygląda procedura zakupów na raty bez BIK dla wszystkich:

 • wybierz produkt, który chcesz kupić
 • w zamówieniu zaznacz formę płatności “Zakupy na raty bez BIK”
 • zaznacz we wniosku kredytowym placówkę
 • uzupełnij wniosek kredytowy
 • poczekaj na decyzję 15 minut
 • podpisz umowę
 • możesz cieszyć się z zakupów

Ciesz się z zakupów. Zrób zamówienie i skorzystaj z zakupów na raty bez BIK dla każdego

Prawdą jest jednak, że ofert zakupów na raty bez BIK dla każdego jest bardzo dużo i dość łatwo się w tym pogubić. Na co więc najlepiej zwracać uwagę? Przy zakupach na raty bez BIK dla każdego zwróćmy uwagę na oprocentowanie wysokość rat i długość spłaty. Nie chcemy przecież dopuścić do tego, by odsetki przerosły realną wartość zobowiązania. Należy także wybrać odpowiedni okres spłaty, najlepiej nie za krótki, by się nie stresować wysokimi ratami i nie za długi, by nie oddać znacznie więcej, niż się pożyczyło. Okres spłaty musi być więc odpowiedni, dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwać klienta.

Na raty kupujemy za zwyczaj sprzęty, które nie są aż tak drogie, by mieć później problemy ze spłacaniem zobowiązania. Przykładowy telewizor czy pralka to koszt rzędu dwóch tysięcy złotych. Nie jest to więc suma, jakiej nie dałoby się spłacić. Większość z klientów decydujących się na tą formę zakupów spłaca zadłużenie na długo przed ostatecznym terminem.

Zakupy na raty bez weryfikacji BIK w formie elektronicznej bez wychodzenia z domu

Osoby, które miały w przeszłości problemy z terminowym spłacaniem kredytów w przeszłości mogą również skorzystać z tanich zakupów na raty bez weryfikacji BIK i wziąć na przykład pralkę lub telewizor na raty jeszcze w sklepie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dostępne również dla osób posiadających zadłużenia. Jeżeli więc masz negatywną historię kredytową i uważasz, że Twoje szanse na zrobienie zakupów na raty bez BIK są zerowe nic bardziej mylnego Dzięki szybkim pieniądzom będziesz mógł pozwolić sobie na zakup wymarzonego sprzętu. A to wszystko bez wychodzenia z domu, 100% online.

Zakupy na raty dla każdego – tania umowa również dla zadłużonych

Dziś pożyczanie pieniędzy jest o wiele łatwiejsze aniżeli 15 lat temu. Obecnie każdy kto potrzebuje gotówki ma realne szanse na jej uzyskanie. Firmy pozabankowe wychodzą naprzeciw wszelkim oczekiwaniom swoich klientów. Z zakupów na arty bez BIK dla każdego mogą skorzystać bezrobotni, studenci, emeryci czy renciści. Bez zbędnych formalności bez BIK dla każdego, bez zdolności kredytowej, bez zaświadczeń i bez poręczycieli. Wystarczy wejścia na stronę internetową i wypełnić odpowiedni wniosek, aby jeszcze tego samego dnia cieszyć się uzyskaną gotówką, aby móc przeznaczyć ją na zakupy na raty bez analiwania BIK dla każdego. Większość firm dla nowych klientów posiada ofertę specjalną polegającą na wyeliminowaniu wszelkich opłat za pożyczanie. Oznacza to, że każdy kto pożyczył w danej firmie po raz pierwszy ten nie ponosi żadnych kosztów – oddaje dokładnie tyle ile pożyczył. Należy jednak pamiętać, że aby promocja zadziałała należy pieniądze zwrócić w wyznaczonym terminie.

Masz długi? Skorzystaj z tanich zakupów na raty bez analizowania BIK

Większe zakupy to nie lada wyzwanie dla wielu rodzin. W jaki sposób poradzić sobie z nimi posiadając długi, bądź negatywną zdolność kredytową? Wystarczy sięgnąć po najkorzystniejsze zakupy na raty bez BIK dla każdego, bez złożonych formalności, jedynie na dowód. Nie trzeba szukać poręczycieli, czy jakichkolwiek zabezpieczeń.

Wypełniając darmowy wniosek przez Internet mamy pewność, że pieniądze trafią najpóźniej do 24 godzin na konto bankowe. Jednak zazwyczaj czas oczekiwania nie trwa dłużej niż 15 minut. Gotówka przekazywana jest na wskazane we wniosku konto bankowe. Bardzo dużą zaletą zakupów na raty jest fakt, że nie trzeba posiadać dobrych zapisów w BIK i czyścić biku, czy KRD. Co więcej, nie musimy wychodzić z domu, gdyż wszystko odbywa się online 24h dla osób bez pracy i zadłużonych.

Co zawiera wniosek o zakupy na raty bez BIK dla każdego?

Większość z nas nie przepada za formalnościami. Nic, więc dziwnego, że wypełnianie wniosku o zakupy na raty bez BIK wywołuje wiele niechęci. W dzisiejszych czasach jednak błędem jest takie nastawienie, gdyż wypełnia się go przez Internet, w oddziale, albo nawet przez telefon. Jest w pełni darmowy i sprowadza się do podania podstawowych danych. Kluczowe jest podanie własnych danych osobowych, to jest imienia, nazwiska, czy adresu zamieszkania. Należy także wpisać numer i serię dowodu osobistego. Pamiętajmy o wpisaniu wnioskowanej kwoty pożyczki na oświadczenie, a także czasu jej spłaty. Im ten ostatni jest dłuższy, tym automatycznie mniejsze są poszczególne raty zobowiązania. Tak wypełniony wniosek to podstawa do pozyskania wsparcia pieniężnego z instytucji finansowej. Jego wypełnienie nie trwa dłużej niż parę minut niezależnie od tego, czy jest sporządzany przez Internet, telefon, czy nawet osobiście.

Kto dostanie zakupy na raty bez BIK?

Mogłoby się wydawać, że rynek finansowy naszego kraju nie zmienia się. Okazuje się jednak, że na przestrzeni ostatnich lat powstało wiele instytucji pozabankowych, które oferują bardzo atrakcyjne zakupy na raty bez BIK dla każdego nawet dla osób z komornikiem. Dzięki nim właśnie nie trzeba udowadniać, że posiada się wysokie dochody, czy idealną zdolność finansową. Ale jakie wymagania trzeba spełnić, a co za tym idzie, kto otrzyma zakupy na raty i to bez weryfikacji w Biurach Informacji Kredytowych?

Warunków jest bardzo mało, to dosłownie kilka chwil. Trzeba jedynie posiadać:

 • pełną zdolność do czynności prawnych,
 • aktualny dowód osobisty,
 • ukończone osiemnaście lat.

Jak widać nie trzeba spełniać ciężkich wymogów, a tym samym zbierać wielu zaświadczeń, czy innych potwierdzeń. Jakby tego było mało, pozyskana gotówkę przeznaczyć można na dowolny cel. W przypadku braku możliwości terminowej spłaty zobowiązania warto pamiętać o możliwości odroczenia spłaty poszczególnych rat, czy też przedłużenia ogólnego czasu spłaty zobowiązania, co automatycznie zmniejsza miesięczne raty zobowiązania.

Zakupy na raty bez BIK dla osób fizycznych i dla firm

Zakupy na raty bez BIK wyłącznie na dowód osobisty dla firm to sposób inwestycję w nowe działy działalności. Ekspresowe pieniądze na dowolny cel bez przedkładania zaświadczeń o przychodach. Wystarczy sprawdzić ile pieniędzy można otrzymać przelewem na konto bankowe. Kolejny krok to wypełnienie darmowego wniosku online i cieszenie się z pieniędzy otrzymanych w 15 minut, które możemy przeznaczyć na dowolne zakupy na raty.

Obecnie każda firma może skorzystać z zakupów na raty bez weryfikacji BIK na dowolny cel. Wysokość takich zobowiązań sięga nawet do 500 tysięcy złotych, a gotówkę można wydać na dowolny cel bez zdradzania go we wniosku pożyczkowym. To, co trzeba koniecznie zrobić to wypełnić wniosek online i posiadać własny dowód osobisty. Jeśli podmiot pozabankowy zaakceptują Twój wniosek, możesz oczekiwać pieniędzy na koncie bankowym nawet do kilkunastu minut i zainwestować w nasza firmę, korzystając z zakupów na raty. Następnie musisz regularnie spłacać raty, by nie dopuścić do naliczenia karnych odsetek za zwłokę. Jeżeli jednak nie będziesz mógł terminowo spłacić zobowiazania skorzystaj z tzw. wakacji pożyczkowych.

148 thoughts on “Zakupy na raty bez BIK dla każdego

 1. kawoholik

  Hej, jak mam dobrą zdolność kredytową w tym całym BIK to mogę liczyć na większy kredyt?

  Reply
  1. Dolittles

   W zasadzie to nic Ci to nie da, bo jak nie jest sprawdzana historia kredytowa to nawet nie dowiedzą się że masz dobrą historie, także to jest akurat w tym momencie bez większego znaczenia

   Reply
  2. Tanie zakupy na raty bez zdolności kredytowej dla każdego!

   Sprawdź najlepszą ofertę zakupów na raty dla każdego bez BIK

   Oferujemy najlepsze kredyty konsumencie, które umożliwią Ci najtańsze zakupy na raty!

   * gotówka na dowolny cel
   * cała procedura za pośrednictwem Internetu
   * bez weryfikacji zdolności kredytowej
   * wystarczy wypełnić elektroniczny wniosek
   * w ciągu 15 minut będziesz mógł zrobić zakupy na raty
   * tylko dla pełnoletniego klienta z dowodem osobistym

   Zaciągnij pożyczkę i zrób wymarzone zakupy na raty z niskim oprocentowaniem!
   * bez ukrytych kosztów
   * bez wychodzenia z domu
   * dla każdego. nawet dla zadłużonych i osób z komornikiem

   Napisz komentarz – przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę zakupów na arty nawet do 50 000 zł!

   Reply
 2. Leszek

  Hej, czy możecie mi powiedzieć jak są przyznawane te raty do spłacenia? To znaczy, czy ich ilość, wysokość i czas spłacenia jest wyznaczany przez firmę, czy każdy sam je sobie wyznacza? Przepraszam, jeśli źle coś napisałem, ale jestem zupełnie zielony w tych sprawach

  Reply
  1. Tola

   Raty do spłacenia są z góry ustalone przez parabanki, ale są one bardzo korzystne dla klientów

   Reply
 3. Austin

  W jakich sklepach można robić takie zakupy na raty?

  Reply
   1. Austin

    I takie kupowanie jest bezpieczne? Czy w Internecie nie ma czasem więcej oszustów?

    Reply
  1. Kormi

   To zależy od danego parabanku, ale ja najwięcej zaciągałem 20 tysięcy złotych, ale nie wiem czy to jest największa możliwość

   Reply
    1. Kormi

     No pewnie, że tak, musiałem kupić jakieś prezenty na święta rodzinie, a nie miałem zbytnio za co, dlatego ta pożyczka uratowała nam święta

     Reply
 4. Lajkon

  Czy może mi ktoś podać listę sklepów, które posiadają taką opcję? Czy można kupić w takich sklepach na przykład telewizor na raty?

  Reply
  1. Kilom

   Wydaje mi się, że takie zakupy można robić głównie przez Internet, a jeśli chodzi o kupno telewizora na raty, to jest to jak najbardziej możliwe

   Reply
  1. Neel

   Parabanki mogą odmówić udzielenia pożyczki w sytuacji, w której dana osoba nie spełnia określonych wymagań, to znaczy nie ma ukończonych 18 lat, a w niektórych parabankach 21 lat, nie jest obywatelem Polski albo nie posiada pełnej zdolności do czynności prawnych, jest także możliwość, że parabank sprawdza historię finansową swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej, a dana osoba ma ją złą

   Reply
  1. Ulig

   Parabanki nie mają prawa udzielać pożyczek osobom, które nie spełniają określonych wymagań, a konkretnie nie mają ukończonych 18 bądź 21 lat, nie są obywatelami Polski oraz nie posiadają pełnej zdolności do czynności prawnych, do tego jeśli dany parabank sprawdza historie finansowe swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej, a te osoby mają złą historię finansową to nie dostaną pożyczki

   Reply
  1. Proxy

   Oczywiście, klienci sam decydują, w którym parabanku zaciągają swoją pożyczkę, do tego mogą raz zaciągnąć pożyczkę w jednym a potem już w innym

   Reply
  1. Olek

   Nie będziesz zadłużona i będziesz mogła zaciągać pożyczki bez ograniczeń w przyszłości

   Reply
 5. Alek

  Witam, czy parabanki mogą zabrać mi moją zdolność kredytową? To znaczy, czy mogę ją jakoś naruszyć przez korzystanie z tych firm?

  Reply
  1. fire

   tak, jeśli nie spłacasz na czas rat pożyczki, kredytu mimo ponagleń to mogą wpisać Cie do ERIF, BIK, czy BIG

   Reply
  1. jakub

   Poręczyciel to inaczej zyrant. W razie jak pożyczkobiorca nie spłaca na czas zobowiązania ta konieczność spada na poręczyciela. Gwarantuje on wówczas, że pożyczka zostanie uregulowana

   Reply
  1. Wiki

   Masz zły bik, czyli automatycznie jest to dla nich sygnał, że nie spłaciłeś poprzedniego zobowiązania, czy to pożyczki, kredytu, czy rat w sklepie, więc nie warto Ci ufać. Musisz najpierw zrobić coż, żeby polepszyć swój BIk, bez tego ani rusz. Postaw się w ich sytuacji – pewnie też byś nie wierzył, bo bałbyś się upadku firmy

   Reply
 6. Alanek

  W jaki sposób odbywają się takie zakupy na raty, czy trzeba wypełnieć jakieś dodatkowe formularze?

  Reply
  1. Iga

   No tak, ale nie jest ich dużo, a musisz je wypełnić, aby zobowiązać się do spłaty rat za te zakupy na czas

   Reply
 7. Bilis

  Witam, chciałbym pożyczyć 10 tysięcy złotych, ale byłoby najlepiej jakby odbyło się to bardzo szybko

  Reply
 8. Norman

  Jakie pożyczki mogą stać się problemem w przyszłości?

  Reply
  1. Mariusz

   Może pożyczki dla młodych osób? Są oni zbyt pewne tego, że uda im się spłacić pożyczkę i zaciągają ją lekkomyślnie

   Reply
   1. Marta

    Nie wiem, dlatego pomyślałam, że zapytam czy takie coś jest w ogóle możliwe

    Reply
 9. Mała

  Interesuje mnie najwyższa pożyczka jaką można dostać. Na ile mogę liczyć?

  Reply
  1. Asia

   Największą chyba jest pożyczka na 20 tysięcy złotych o ile się nie mylę

   Reply
  1. Kali

   Jest to zależne od danego parabanku, ale większość z nich jest taka sama za każdym razem

   Reply
 10. Hukos

  Czy te zakupy na raty naprawdę są dla każdego? A co jeśli ktoś nie spłacił poprzedniej pożyczki i ma złą historię finansową?

  Reply
  1. Amada

   Nie, normalnie też można korzystać z zakupów na raty, ale większość ludzi preferuje jednak wszystkie te usługi przez Internet ze względu na komfort i czas które można zaoszczędzić

   Reply
  1. Laik

   Na konkretne może i nie, ale chodzi tutaj o te droższe przedmioty, najczęściej są ta różne sprzęty AGD i RTV

   Reply
    1. Laik

     To zależy już od Ciebie gdzie i jak będziesz kupować, poza Internetem również możesz robić takie zakupy

     Reply
    2. Laik

     Nie musisz robić zakupów tylko przez Internet, oczywiście jest to bardzo dobrym sposobem, ale zwykłe robienie zakupów również jest dozwolone

     Reply
   1. Lars

    Na razie zastanawiam się tylko czy warto będzie po taką w ogóle sięgnąć

    Reply
    1. Banko

     Jeśli jej naprawdę potrzebujesz i będziesz rozważny i punktualny ze spłatami to warto

     Reply
 11. Emil

  Wysokości oprocentowań w parabankach są stałe czy ulegają jakimś zmianom?

  Reply
  1. Garki

   Przeliczenie się po prostu, złe obliczenie swoich możliwości na spłatę

   Reply
   1. Kamik

    Na przykład jak nie mogę spłacić pożyczki na czas, to mi go przedłużą, ale bez żadnych konsekwencji

    Reply
 12. Karla

  Czy prywatni pożyczkodawcy udzielają jakieś lepsze pożyczki?

  Reply
 13. Pasia

  Nie wiem czy jestem odpowiednią osobą do takich pożyczek

  Reply
 14. Paweł

  Czy ze złą historią finansową również mogę kupować na raty?

  Reply
 15. Mika

  Pilnie potrzebuje pieniędzy na zaległy czynsz. Czy ktoś może mi pomóc?

  Reply
 16. Bionadjn

  Witam. Potrzebuje 2500zl na dwa miesiace.Prosze o udzielenie mi pozyczki.Jestem osobą pracującą oddam.Bardzo zalezy mi na czasie. Pozdrawiam.

  Reply
 17. Zakupy na raty z najlepszym oprocentowaniem na rynku

  Zdecyduj się na zakupy na raty z naszą pożyczką pożyczką bez BIK dostępną dla każdego!
  – Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę
  – Skorzystaj z karencji w spłacie swoich zakupów na raty
  – Pieniądze przyznamy Ci jeszcze tego samego dnia
  – Nie sprawdzamy baz BIK, BIG i ERIF
  – Najniższe oprocentowanie na polskim rynku!

  Zakupy na raty jeszcze nigdy nie były tak proste i szybkie dla każdego

  Reply
  1. Danuta Z.

   Witam. Chciałabym kupić nowy sprzęt AGD na raty na 20 000 zł Proszę o pomoc! Gdzie mam wysłać wniosek?

   Reply
 18. Już dziś skorzystaj z tanich zakupów na raty dla każdego!

  Oferujemy zakupy na raty bez weryfikacji BIK dla każdego!

  – tylko na dowód
  – z niskim oprocentowaniem
  – długi okres spłaty
  – uproszczone procedury
  – zero formalności
  – bez BIK
  – nawet dla osób bez stałej pracy

  Zainteresowany? Zostaw komentarz, odpiszemy! Wróć na naszą stronę ponownie i zobacz jaką ofertę Ci przygotowaliśmy!

  Reply
  1. Melania 66666

   Jestem zainteresowana zakupami na raty : telewizor i 4 głośniki. Jakie oprocentowanie? Czy istnieje możliwość wygrania karty podarunkowej? Kiedyś znajoma korzystała z takich zakupów ratalnych i dostała kartę podarunkową na 300 zł. Proszę o odpowiedź.

   Reply
 19. Darmowe zakupy na raty 0 % bez BIK i KRD

  Zakupy na raty bez weryfikacji baz na wyciągnięcie reki każdego z uproszczonym i procedurami

  * FINANSUJEMY KAŻDY RODZAJ ZAKUPÓW DO WARTOŚCI NAWET 200 000 ZŁ!
  * GWARANCJA UPROSZCZONYCH PROCEDUR
  * WSZYSTKO ZAŁATWISZ ONLINE
  * JEDYNA OFERTA, W KTÓREJ TO TY NEGOCJUJESZ WARUNKI!

  Zobacz co musisz zrobić, aby skorzystać z zakupów na raty bez względu na Twoją historię kredytową!
  – zostaw w komentarzu swoje dane
  – napisz co chcesz kupić na raty
  – pomożemy ci przejść przez wszystkie procedury

  JESZCZE DZIŚ SKORZYSTAJ Z NAJTAŃSZEJ OFERTY NA RYNKU ZAKUPÓW NA RATY 0%!

  Reply
  1. Szczęśliwa klientka

   Pieniądze na koncie miałam w 10 minut na koncie. Ale mogłam wybierać, czy odebrać je na poczcie czy zostaną dostarczone mi do domu przez firmowego agenta. Byłam w szoku, że to tak krótko trwa, aby zasilić swoje konto dodatkową porcją gotówki! Nawet do 50 tysięcy złotych. Grzechem byłoby nie skorzystać z takiej możliwości. Zero stresu, żadnych obaw o odmowę. Wreszcie uwierzyłam że „chcieć to móc”. Chcesz pieniędzy, więc je masz! Nie ma innej możliwości. Ja mogłam od razu zrobić zakupy na raty, ale wolałam najpierw mieć przelaną gotówkę. Dla tej firmy to obojętnie, tylko trzeba to powiedzieć, jak się odezwą. POLECAM WSZYSTKIM TA OFERTĘ ZAKUPÓW NA RATY BEZ BIK!

   Reply
  2. Justyna

   Chciałabym kupić na raty lodówke i kuchenke gazową

   Reply
 20. Alan

  Witam proszę o więcej informacji jakie są warunki by otrzymać na raty sprzęt RTV pozdrawiam

  Reply
 21. Dla każdego i z niskim oprocentowaniem - pożyczka na zakupy na raty!

  Korzystne pożyczki od ręki to najlepsze zakupy na raty!

  * Pożyczka na raty przez internet dla każdego
  * Bez wychodzenia z domu – wystarczy komputer i przesłanie wniosku
  * Błyskawiczna decyzja – 99% przyznawalności
  * Niskie oprocentowanie
  * Sto procent satysfakcji
  * Stałe raty bez ukrytych opłat

  Chciałbyś zrobić zakupy na raty bez wychodzenia z domu?
  – Bez przedstawiania całej swojej historii kredytowej
  – Bez tracenia czasu na jeżdżenie od banku do banku
  – Bez weryfikacji baz dłużników

  nasz Firma Niebankowa wyjdzie Ci naprzeciw i pomoże zyskać szybka gotówkę! To najlepsze rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

  ZRÓB ZAKUPY NA RATY NAWET NA 50 000 ZŁ

  Już teraz napisz komentarz, my pomożemy Ci we wszystkich formalnościach!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *