Zakupy na raty bez BIK dla każdego

Zakupy na raty bez BIK dla każdego tylko na dowód, bez złożonych procedur i zabezpieczeń dla każdego. Niespodziewane wydatki? Najlepsze zakupy na raty bez BIK już dziś mogą być Twoje! Bez żadnych zaświadczeń o dochodach, poręczycieli i zgody współmałżonka. Korzystne oprocentowanie, niskie raty, zero ukrytych kosztów, jasne i zrozumiałe zasady bez dodatkowych opłat. Najlepsze zakupy na raty bez BIK dla każdego z niskim oprocentowaniem i długim okresem spłaty. Już dziś ciesz się dodatkową gotówką w 15 minut i przeznacz ją na wymarzone zakupy! Wypełnij wniosek online. Zakupy na raty bez weryfikacji BIK dla każdego – brak ukrytych opłat, niskie raty, dobre warunki spłaty dla wszystkich. Wypełnij darmowy wniosek przez Internet. Bez poręczeń, zaświadczeń o dochodach, bez wychodzenia z domu.

Coraz większa liczba Polaków decyduje się na zakupy na raty. Mówiąc jak najprościej, sprzedaż ratalna umożliwia klientowi zakup sprzętu bez konieczności płacenia za niego natychmiast. Podpisując umowę na tak zwany kredyt ratalny otrzymuje produkt i może zabrać go do domu. Zobowiązuje się on jednocześnie do spłacenia określonej za niego sumy (wraz z oprocentowaniem, prowizją i ubezpieczeniem) w z góry określonym terminie.

Co to są zakup na raty bez baz?

Zakupy na raty bez BIK to forma finansowania, która pozwala na zakup towarów lub usług w ratach, bez konieczności sprawdzania historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Jest to szczególnie atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które mają negatywną historię kredytową lub nie mają żadnej historii kredytowej.

Oferty - Zakupy na raty bez BIK dla każdego

 • Zdecyduj się na zakupy...

  Zdecyduj się na zakupy na raty z naszą pożyczką pożyczką bez BIK dostępną dla każdego! - Przygotujemy dla Ciebie indywidualną…zobacz ofertę »
 • Oferujemy zakupy na raty...

  Oferujemy zakupy na raty bez weryfikacji BIK dla każdego! - tylko na dowód - z niskim oprocentowaniem - długi okres…zobacz ofertę »

W przypadku zakupów na raty bez BIK, sprzedawca lub instytucja finansowa udziela kredytu bez sprawdzania BIK. Oznacza to, że nie jest brana pod uwagę historia kredytowa klienta, a decyzja o udzieleniu kredytu opiera się na innych czynnikach, takich jak dochody czy stabilność zatrudnienia.
Ważne jest jednak pamiętać, że zakupy na raty bez BIK mogą być droższe niż tradycyjne formy finansowania. Instytucje finansowe często stosują wyższe oprocentowanie lub dodatkowe opłaty, aby zabezpieczyć się przed ryzykiem związanym z udzielaniem kredytów osobom z negatywną historią kredytową.

Przeczytaj jeszcze: Pożyczka przez Internet na konto bez BIK i rejestrów dłużników

zakupy na raty bez bik dla kazdego - obrazek 1
Jeżeli korzystasz z zakupów na raty bez BIK to szukaj ofert bez prowizji i odsetek 0%.

Szybkie i bezproblemowe zakupy na raty bez BIK dla każdego

Częściej spotykamy się ze specjalnymi rozwiązaniami finansowymi, jednym z nich są zakupy na raty bez BIK dla każdego. Możliwe jest więc kupno na przykład telewizora czy pralki na raty, jednak w nieco inny sposób. Wystarczy bowiem postarać się o kredyt, kupić określony sprzęt, a w późniejszym terminie rozpocząć spłacanie zobowiązania . Zakupy na raty bez BIK w 15 minut na konto to bardzo szybki sposób na zdobycie pieniędzy i zrobienie wymarzonych zakupów. Klient nie musi przedkładać żadnych zaświadczeń związanych z dochodami i formą zatrudnienia, które przeważnie wymagane są przez tradycyjne placówki bankowe. Nie ma więc co ukrywać, że dzisiejsze zakupy na raty bez BIK dla każdego są tanie, wygodne, bezstresowe, szybkie i dostępna dla osób zadłużonych.

Kupno telewizora czy pralki na raty nie jest już problemem nie do rozwiązania. Wystarczy minimalnie orientować się w aktualnych produktach bankowych, by znaleźć dla siebie najkorzystniejszą i najodpowiedniejszą ofertę. A ich przecież nie brakuje. Nawet ci, którzy w przeszłości wykazywali jakiekolwiek problemy z terminowym spłacaniem zobowiązań nie stoją na straconej pozycji. Nie ma co się więc dziwić, że coraz więcej Polaków zaczyna korzystać z zakupów na raty bez BIK dla każdego.

Zobacz jeszcze:

Pożyczki pozabankowe i prywatne 100% online

Proste i wygodne raty bez BIK dla każdego nawet dla osób zadłużonych

Przy wyborze najkorzystniejszych zakupów na raty bez BIK dla każdego pomóc może Internet, a konkretniej przeglądanie ofert, których tak dużo znajduje się na stronach internetowych placówek bankowych lub pozabankowych. Klient ma również możliwość dokonania porównania ofert poprzez wpisanie odpowiednich danych w formularzu. Co należy w tym miejscy podkreślić to to, że o tego typu zobowiązanie starać się możemy również w innym banku, aniżeli w tym, w którym posiadamy konto i rachunek osobisty. To żaden problem.

Zobacz jak wygląda procedura zakupów na raty bez BIK dla wszystkich:

 • wybierz produkt, który chcesz kupić
 • w zamówieniu zaznacz formę płatności „Zakupy na raty bez BIK”
 • zaznacz we wniosku kredytowym placówkę
 • uzupełnij wniosek kredytowy
 • poczekaj na decyzję 15 minut
 • podpisz umowę
 • możesz cieszyć się z zakupów

Ciesz się z zakupów. Zrób zamówienie i skorzystaj z zakupów na raty bez BIK dla każdego

Prawdą jest jednak, że ofert zakupów na raty bez BIK dla każdego jest bardzo dużo i dość łatwo się w tym pogubić. Na co więc najlepiej zwracać uwagę? Przy zakupach na raty bez BIK dla każdego zwróćmy uwagę na oprocentowanie wysokość rat i długość spłaty. Nie chcemy przecież dopuścić do tego, by odsetki przerosły realną wartość zobowiązania. Należy także wybrać odpowiedni okres spłaty, najlepiej nie za krótki, by się nie stresować wysokimi ratami i nie za długi, by nie oddać znacznie więcej, niż się pożyczyło. Okres spłaty musi być więc odpowiedni, dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwać klienta.

Na raty kupujemy za zwyczaj sprzęty, które nie są aż tak drogie, by mieć później problemy ze spłacaniem zobowiązania. Przykładowy telewizor czy pralka to koszt rzędu dwóch tysięcy złotych. Nie jest to więc suma, jakiej nie dałoby się spłacić. Większość z klientów decydujących się na tą formę zakupów spłaca zadłużenie na długo przed ostatecznym terminem.

Ratalne zakupy bez weryfikacji BIK w formie elektronicznej bez wychodzenia z domu

Osoby, które miały w przeszłości problemy z terminowym spłacaniem kredytów w przeszłości mogą również skorzystać z tanich zakupów na raty bez weryfikacji BIK i wziąć na przykład pralkę lub telewizor na raty jeszcze w sklepie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dostępne również dla osób posiadających zadłużenia. Jeżeli więc masz negatywną historię kredytową i uważasz, że Twoje szanse na zrobienie zakupów na raty bez BIK są zerowe nic bardziej mylnego Dzięki szybkim pieniądzom będziesz mógł pozwolić sobie na zakup wymarzonego sprzętu. A to wszystko bez wychodzenia z domu, 100% online.

Zakupy na raty dla każdego – tania umowa również dla zadłużonych

Dziś pożyczanie pieniędzy jest o wiele łatwiejsze aniżeli 15 lat temu. Obecnie każdy kto potrzebuje gotówki ma realne szanse na jej uzyskanie. Firmy pozabankowe wychodzą naprzeciw wszelkim oczekiwaniom swoich klientów. Z zakupów na raty bez BIK dla każdego mogą skorzystać bezrobotni, studenci, emeryci czy renciści. Bez zbędnych formalności bez BIK dla każdego, bez zdolności kredytowej, bez zaświadczeń i bez poręczycieli. Wystarczy wejścia na stronę internetową i wypełnić odpowiedni wniosek, aby jeszcze tego samego dnia cieszyć się uzyskaną gotówką, aby móc przeznaczyć ją na zakupy na raty bez analiwania BIK dla każdego. Większość firm dla nowych klientów posiada ofertę specjalną polegającą na wyeliminowaniu wszelkich opłat za pożyczanie. Oznacza to, że każdy kto pożyczył w danej firmie po raz pierwszy ten nie ponosi żadnych kosztów – oddaje dokładnie tyle ile pożyczył. Należy jednak pamiętać, że aby promocja zadziałała należy pieniądze zwrócić w wyznaczonym terminie.

Więcej:

Pożyczki dla zadłużonych od zaraz

Kredyt na auto bez BIK w 15 minut na konto

Masz długi? Skorzystaj z tanich zakupów z niskimi ratami bez analizowania baz

Większe zakupy to nie lada wyzwanie dla wielu rodzin. W jaki sposób poradzić sobie z nimi posiadając długi, bądź negatywną zdolność kredytową? Wystarczy sięgnąć po najkorzystniejsze zakupy na raty bez BIK dla każdego, bez złożonych formalności, jedynie na dowód. Nie trzeba szukać poręczycieli, czy jakichkolwiek zabezpieczeń.

Wypełniając darmowy wniosek przez Internet mamy pewność, że pieniądze trafią najpóźniej do 24 godzin na konto bankowe. Jednak zazwyczaj czas oczekiwania nie trwa dłużej niż 15 minut. Gotówka przekazywana jest na wskazane we wniosku konto bankowe. Bardzo dużą zaletą zakupów na raty jest fakt, że nie trzeba posiadać dobrych zapisów w BIK i czyścić biku, czy KRD. Co więcej, nie musimy wychodzić z domu, gdyż wszystko odbywa się online 24h dla osób bez pracy i zadłużonych.

Co zawiera wniosek o sprzedaż ratalną bez BIK dla każdego?

Większość z nas nie przepada za formalnościami. Nic, więc dziwnego, że wypełnianie wniosku o zakupy na raty bez BIK wywołuje wiele niechęci. W dzisiejszych czasach jednak błędem jest takie nastawienie, gdyż wypełnia się go przez Internet, w oddziale, albo nawet przez telefon. Jest w pełni darmowy i sprowadza się do podania podstawowych danych. Kluczowe jest podanie własnych danych osobowych, to jest imienia, nazwiska, czy adresu zamieszkania. Należy także wpisać numer i serię dowodu osobistego. Pamiętajmy o wpisaniu wnioskowanej kwoty pożyczki na oświadczenie, a także czasu jej spłaty. Im ten ostatni jest dłuższy, tym automatycznie mniejsze są poszczególne raty zobowiązania. Tak wypełniony wniosek to podstawa do pozyskania wsparcia pieniężnego z instytucji finansowej. Jego wypełnienie nie trwa dłużej niż parę minut niezależnie od tego, czy jest sporządzany przez Internet, telefon, czy nawet osobiście.

Kredyt ratalny bez BIK – jak działa i gdzie można go otrzymać?

Mogłoby się wydawać, że rynek finansowy naszego kraju nie zmienia się. Okazuje się jednak, że na przestrzeni ostatnich lat powstało wiele instytucji pozabankowych, które oferują bardzo atrakcyjne zakupy na raty bez BIK dla każdego nawet dla osób z komornikiem. Dzięki nim właśnie nie trzeba udowadniać, że posiada się wysokie dochody, czy idealną zdolność finansową. Ale jakie wymagania trzeba spełnić, a co za tym idzie, kto otrzyma zakupy na raty i to bez weryfikacji w Biurach Informacji Kredytowych?

Warunków jest bardzo mało, to dosłownie kilka chwil. Trzeba jedynie posiadać:

 • pełną zdolność do czynności prawnych,
 • aktualny dowód osobisty,
 • ukończone osiemnaście lat.

Jak widać nie trzeba spełniać ciężkich wymogów, a tym samym zbierać wielu zaświadczeń, czy innych potwierdzeń. Jakby tego było mało, pozyskana gotówkę przeznaczyć można na dowolny cel. W przypadku braku możliwości terminowej spłaty zobowiązania warto pamiętać o możliwości odroczenia spłaty poszczególnych rat, czy też przedłużenia ogólnego czasu spłaty zobowiązania, co automatycznie zmniejsza miesięczne raty zobowiązania.

Szybkie zakupy na raty bez BIK dla osób fizycznych i dla firm

Zakupy na raty bez BIK wyłącznie na dowód osobisty dla firm to sposób inwestycję w nowe działy działalności. Ekspresowe pieniądze na dowolny cel bez przedkładania zaświadczeń o przychodach. Wystarczy sprawdzić ile pieniędzy można otrzymać przelewem na konto bankowe. Kolejny krok to wypełnienie darmowego wniosku online i cieszenie się z pieniędzy otrzymanych w 15 minut, które możemy przeznaczyć na dowolne zakupy na raty.

Obecnie każda firma może skorzystać z zakupów na raty bez weryfikacji BIK na dowolny cel. Wysokość takich zobowiązań sięga nawet do 500 tysięcy złotych, a gotówkę można wydać na dowolny cel bez zdradzania go we wniosku pożyczkowym. To, co trzeba koniecznie zrobić to wypełnić wniosek online i posiadać własny dowód osobisty. Jeśli podmiot pozabankowy zaakceptują Twój wniosek, możesz oczekiwać pieniędzy na koncie bankowym nawet do kilkunastu minut i zainwestować w nasza firmę, korzystając z zakupów na raty. Następnie musisz regularnie spłacać raty, by nie dopuścić do naliczenia karnych odsetek za zwłokę. Jeżeli jednak nie będziesz mógł terminowo spłacić zobowiązania skorzystaj z tzw. wakacji pożyczkowych.

Czy warto decydować się na raty dla osób ze złym bikiem?

Przed podjęciem decyzji o zakupach na raty bez BIK warto dokładnie przemyśleć swoją sytuację finansową i ocenić, czy jesteśmy w stanie spłacić raty w terminie. Niewłaściwe zarządzanie takim kredytem może prowadzić do pogorszenia naszej sytuacji finansowej i jeszcze większych trudności w przyszłości.
Warto również zwrócić uwagę na warunki umowy kredytowej. Przed podpisaniem umowy należy dokładnie przeczytać wszystkie zapisy i zrozumieć, jakie są koszty kredytu, jakie są terminy spłaty rat oraz jakie są konsekwencje w przypadku nieterminowej spłaty.

Podsumowując, zakupy na raty bez BIK mogą być atrakcyjną opcją dla osób z negatywną historią kredytową, ale należy pamiętać o konsekwencjach finansowych i odpowiedzialnie podejść do spłaty takiego kredytu.

Przeczytaj: Chwilówki bez BIK przez Internet

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
359 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Hej, jak mam dobrą zdolność kredytową w tym całym BIK to mogę liczyć na większy kredyt?

W zasadzie to nic Ci to nie da, bo jak nie jest sprawdzana historia kredytowa to nawet nie dowiedzą się że masz dobrą historie, także to jest akurat w tym momencie bez większego znaczenia

A w jakiś innych instytucjach?

Grzegorz potrzebuje kupic telewizor tv nowy i lodowke platnosc co mc mam umowe o prace prosze o katakt esemesa

Sprawdź najlepszą ofertę zakupów na raty dla każdego bez BIK

Oferujemy najlepsze kredyty konsumencie, które umożliwią Ci najtańsze zakupy na raty!

* gotówka na dowolny cel
* cała procedura za pośrednictwem Internetu
* bez weryfikacji zdolności kredytowej
* wystarczy wypełnić elektroniczny wniosek
* w ciągu 15 minut będziesz mógł zrobić zakupy na raty
* tylko dla pełnoletniego klienta z dowodem osobistym

Zaciągnij pożyczkę i zrób wymarzone zakupy na raty z niskim oprocentowaniem!
* bez ukrytych kosztów
* bez wychodzenia z domu
* dla każdego. nawet dla zadłużonych i osób z komornikiem

Napisz komentarz – przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę zakupów na arty nawet do 50 000 zł!

Potrzebuję kupić na raty pralkę i parę innych drobiazgów do domu jak i na potrzeby firmy mam negatywna historię kredytową sprzed 7lat czy otrzymam jakieś wsparcie ? Posiadam działalność oraz pracuje mam zlecenie do końca roku oraz dorabiam w Norwegii w systemie miesiąc na 2 w Polsce również udokumentowane pozdrawiam dziękuję za odp

Witam. Jestem zainteresowany zakupami na raty do kwoty oko 3000 zł. Pozdrawiam

Można prosić o kontakt w sprawie zakupów bez BIK, chce kupić nowe meble!

Potrzebuje kupić telefon na raty

Cześć jestem w ciężkiej sytuacji rozbiłem samochód firmowy i szefostwo kazało mi pokryć szkody. A chodzi o 5500 zł, zarabiając 2300 msc trudno to ogarnąć.
Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość przyznania mi takiej pożyczki jak jestem w BIK i KRD oraz posiadam komornika.

Potrzebuje laptopa na raty, może być leasing lub raty. Kwota 5999 zł.

Proszę o ofertę na e-mila, te zakupy na arty bardzo mnie interesują!

Bardzo proszę o oferty potrzebuje pożyczkę dużej gotówki jestem w BIK

Zakup MacBook Air kolor złoty cena ok5000 na raty

Dzien dobry właśnie zepsuła mi się pralka i odkurzacz nie mam zdolności kredytowej przez co nie mogę dostać sprzętu proszę o kontakt

priv

Pożyczki pozabankowe bez weryfikacji baz dłużników dostępne dla zadłużonych i bezrobotnych od ręki i bez formalności! Już dziś zrób zakupy na raty z najlepszym oprocentowaniem na rynku!

Zakupy na raty bez żadnej weryfikacji zdolności kredytowej czy sprawdzania przeszłości finansowej, czyli bez BIK i KRD – to nasza oferta pożyczek niebankowych! Możemy każdemu klientowi zagwarantować minimalne raty, niskie oprocentowanie, którego w czasie spłaty nie odczujesz, brak czasochłonnych formalności i błyskawiczne formalności, które nie zajmą Ci dłużej niż 5 minut. Warunki umowy są bardzo przystępne, a cały koszt pożyczki jest niski, aby nie naruszyć domowego budżetu.

Pożyczka ratalna dla bezrobotnych jest dobrym rozwiązaniem, gdy stracimy pracę a nie stać nas na podstawowe środki do życia. To, że nie masz pracy nie skreśla Cię z listy osób starających o pomoc finansową. Pozabankowa gotówka udzielane jest wszystkim. Również posiadanie zadłużeń nie stanowi dla nas żadnej przeszkody, aby udzielić Ci wsparcia! W celu pozyskania pieniędzy należy posiadać wyłącznie aktualny dowód osobisty oraz pełną zdolność do czynności prawnych.

Masz pytania, ponieważ czekają Cię większe zakupy? Pisz już teraz!

Zostalem okradziony dokumenty,pieniądze,telefon. Pilnie potrzebuje inny telefon 500zł?

Pożyczka gotówkowa z niskim oprocentowaniem – tanie zakupy na raty bez baz

 • w 15 minut załatwisz wszystkie formalności i zakupisz dowolne rzeczy np. sprzęt RTV, AGD, meble itp.
 • Minimalne raty do spłaty, które nie nadszarpią Twojego domowego budżetu
 • Niewielkie oprocentowanie z długim okresem spłaty
 • Gotówka na dowolny cel bez BIK i KRD
 • Dla osób pełnoletnich, bez stawiania wygórowanych wymagań
 • Możliwe rozłożenie rat na kilka lat
 • Sam wybierasz, kiedy spłacasz
 • Nie wymagamy poręczycieli
 • Nie musisz przedstawiać zaświadczeń o dochodach

Skorzystaj z okazji już teraz i zrób najlepsze zakupy na raty jeszcze przed Świętami! Dostępna kwota to nawet 100 tysięcy złotych. Niemniej jednak, na osoby, które potrzebują jeszcze większego wsparcia pieniężnego, wystarczy do Nas napisać, a przyznamy Ci nawet większe wsparcie!

Zgłoś się właśnie teraz!

Witam poszukuję pożyczki prywatnej lub zakupu na raty sprzętu RTV AGD jeśli jest taka możliwość proszę o kontakt

Witam poszukuję pożyczki prywatnej bardzo pilnie będę wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam Katarzyna

Nie wiesz, gdzie się zwrócić o pomoc w uzyskaniu zakupów na raty 0% bez weryfikacji baz dłużników? Przede wszystkim napisz do Nas, a wyślemy Ci najlepszą ofertę!

Zakupy na raty pozbawione są jakichkolwiek formalności. Gotówkę można pozyskać nawet w kilkanaście minut, a to wszystko wyłącznie w oparciu o jeden darmowy wniosek wypełniony przez Internet. Tego typu natychmiastowe zobowiązanie to przede wszystkim:

 • akceptacja każdego wniosku
 • gotówka na dowolny cel
 • bezpłatny wniosek online
 • pieniądze bez wychodzenia z domu
 • wygodne raty do spłaty
 • niskie oprocentowanie zobowiązania

Warto wiedzieć, że na nowych klientów czekają całkowicie darmowe zakupy na raty bez zaświadczeń i kosztów

Witam chciałabym kupić dzieciom łóżka i biurka do nowego mieszkania

czy są jakieś ograniczenia względem sklepów?

Nie, możesz korzystać z jakich tylko chcesz sklepów

No to bardzo korzystnie

Hej, czy możecie mi powiedzieć jak są przyznawane te raty do spłacenia? To znaczy, czy ich ilość, wysokość i czas spłacenia jest wyznaczany przez firmę, czy każdy sam je sobie wyznacza? Przepraszam, jeśli źle coś napisałem, ale jestem zupełnie zielony w tych sprawach

Raty do spłacenia są z góry ustalone przez parabanki, ale są one bardzo korzystne dla klientów

W jakich sklepach można robić takie zakupy na raty?

Wiem, że na pewno można zrobić zakupy na raty przez Internet

I takie kupowanie jest bezpieczne? Czy w Internecie nie ma czasem więcej oszustów?

Ile można najwięcej pożyczyć w parabanku?

To zależy od danego parabanku, ale ja najwięcej zaciągałem 20 tysięcy złotych, ale nie wiem czy to jest największa możliwość

I jak byłeś zadowolony z tej pożyczki?

No pewnie, że tak, musiałem kupić jakieś prezenty na święta rodzinie, a nie miałem zbytnio za co, dlatego ta pożyczka uratowała nam święta

Czy może mi ktoś podać listę sklepów, które posiadają taką opcję? Czy można kupić w takich sklepach na przykład telewizor na raty?

Wydaje mi się, że takie zakupy można robić głównie przez Internet, a jeśli chodzi o kupno telewizora na raty, to jest to jak najbardziej możliwe

Kiedy parabanki mogą odmówić udzielenia pożyczki?

Parabanki mogą odmówić udzielenia pożyczki w sytuacji, w której dana osoba nie spełnia określonych wymagań, to znaczy nie ma ukończonych 18 lat, a w niektórych parabankach 21 lat, nie jest obywatelem Polski albo nie posiada pełnej zdolności do czynności prawnych, jest także możliwość, że parabank sprawdza historię finansową swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej, a dana osoba ma ją złą

Czemu parabanki nie zawsze udzielają pożyczek klientom?

Parabanki nie mają prawa udzielać pożyczek osobom, które nie spełniają określonych wymagań, a konkretnie nie mają ukończonych 18 bądź 21 lat, nie są obywatelami Polski oraz nie posiadają pełnej zdolności do czynności prawnych, do tego jeśli dany parabank sprawdza historie finansowe swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej, a te osoby mają złą historię finansową to nie dostaną pożyczki

Czy parabanki mogą stracić klientów? Jeśli tak to dlaczego?

Oczywiście, klienci sam decydują, w którym parabanku zaciągają swoją pożyczkę, do tego mogą raz zaciągnąć pożyczkę w jednym a potem już w innym

A co może doprowadzić do zmiany parabanku?

A chociażby niższe oprocentowanie w innym parabanku

Jakie korzyści daje regularne spłacanie rat?

nie płacisz odsetek karnych, które są mega wysokie

Nie będziesz zadłużona i będziesz mogła zaciągać pożyczki bez ograniczeń w przyszłości

Nie będziesz zapisana w BIKu

To w takim razie jakie są zagrożenia?

Ale w razie nie spłacania tak?

Witam, czy parabanki mogą zabrać mi moją zdolność kredytową? To znaczy, czy mogę ją jakoś naruszyć przez korzystanie z tych firm?

tak, jeśli nie spłacasz na czas rat pożyczki, kredytu mimo ponagleń to mogą wpisać Cie do ERIF, BIK, czy BIG

Kim jest poręczyciel?

Poręczyciel to inaczej zyrant. W razie jak pożyczkobiorca nie spłaca na czas zobowiązania ta konieczność spada na poręczyciela. Gwarantuje on wówczas, że pożyczka zostanie uregulowana

A co jeśli on też nie da rady spłacić długu?

Wtedy konsekwencje będą rozdzielone równo pomiędzy Was

Konsekwencje czyli?

ja mam zly bik i mi na raty dzis nie dali pralki, maja takie prawo?

Masz zły bik, czyli automatycznie jest to dla nich sygnał, że nie spłaciłeś poprzedniego zobowiązania, czy to pożyczki, kredytu, czy rat w sklepie, więc nie warto Ci ufać. Musisz najpierw zrobić coż, żeby polepszyć swój BIk, bez tego ani rusz. Postaw się w ich sytuacji – pewnie też byś nie wierzył, bo bałbyś się upadku firmy

W jaki sposób odbywają się takie zakupy na raty, czy trzeba wypełnieć jakieś dodatkowe formularze?

No tak, ale nie jest ich dużo, a musisz je wypełnić, aby zobowiązać się do spłaty rat za te zakupy na czas

A co jak ich nie spłace w terminie?

Witam, chciałbym pożyczyć 10 tysięcy złotych, ale byłoby najlepiej jakby odbyło się to bardzo szybko

Interesuje Cię tylko jakiś parabank tak?

Tak, interesują mnie wyłącznie parabanki

No to Provident

Jakie pożyczki mogą stać się problemem w przyszłości?

Moim zdaniem problemem mogą się stać pożyczki dla zadłużonych

Dlaczego akurat te?

Może pożyczki dla młodych osób? Są oni zbyt pewne tego, że uda im się spłacić pożyczkę i zaciągają ją lekkomyślnie

Pożyczki na duże kwoty, ponieważ bardzo ciężko jest je spłacić

A czy bez wniosku nie dostanę pożyczki?

A jak chcesz zaciągnąć pożyczkę bez wypełniania wniosku?

Nie wiem, dlatego pomyślałam, że zapytam czy takie coś jest w ogóle możliwe

Da mi ktoś pożyczkę na 5000?

Chodzi Ci o jakiś parabank czy prywatnego pożyczkodawcę?

Interesuje mnie najwyższa pożyczka jaką można dostać. Na ile mogę liczyć?

Największą chyba jest pożyczka na 20 tysięcy złotych o ile się nie mylę

Naprawdę tylko tyle można pożyczyć?

No za pierwszym razem raczej tak

Czy pierwsza pożyczka jest droższa i wyższa?

Jest to zależne od danego parabanku, ale większość z nich jest taka sama za każdym razem

W jakich to?

A chociażby w Providencie, czy Vivusie

A są jakieś korzystne oferty w nich?

Czy te zakupy na raty naprawdę są dla każdego? A co jeśli ktoś nie spłacił poprzedniej pożyczki i ma złą historię finansową?

Czy zakupy na raty dotyczą tylko zakupów przez Internet?

Nie, normalnie też można korzystać z zakupów na raty, ale większość ludzi preferuje jednak wszystkie te usługi przez Internet ze względu na komfort i czas które można zaoszczędzić

Czy te zakupy na raty są przeznaczone tylko na konkretne przedmioty?

Na konkretne może i nie, ale chodzi tutaj o te droższe przedmioty, najczęściej są ta różne sprzęty AGD i RTV

I mam to kupować przez Internet tak?

To zależy już od Ciebie gdzie i jak będziesz kupować, poza Internetem również możesz robić takie zakupy

Nie musisz robić zakupów tylko przez Internet, oczywiście jest to bardzo dobrym sposobem, ale zwykłe robienie zakupów również jest dozwolone

Jak długo czeka się na pieniądze z parabanku?

A gdzie zaciągasz pożyczkę?

Na razie zastanawiam się tylko czy warto będzie po taką w ogóle sięgnąć

Jeśli jej naprawdę potrzebujesz i będziesz rozważny i punktualny ze spłatami to warto

Jeśli będziesz przestrzegać odpowiednich przepisów to będzie warto

Jeśli będziesz przestrzegać odpowiednich przepisów to będzie warto

Kiedy takie zakupy na raty będą złą decyzją?

Wtedy kiedy nie dasz rady spłacić rat

To może z kimś na pół je wezme?

Wysokości oprocentowań w parabankach są stałe czy ulegają jakimś zmianom?

Wydaje mi się, że są one raczej stałe

Jak długo trzeba się starać o pożyczkę, aby ją dostać?

To zależy od Twojej sytuacji pożyczkowej

Jak szybko trzeba oddać pieniądze?

To zależy od Ciebie, od wysokości pożyczki i danego parabanku

Jak wysokie mogą być moje długi po zaciągnięciu pożyczki?

Zależy w którym zaciągasz i jak dużo

Jacy pozyczkodawcy najlepsi?

Najlepsi są tacy, którzy rozkładają dług na małe raty

Ile potrzeba czasu na wszystkie procesy przy pożyczaniu?

Wystarczy że poświęcisz na to 30 minut i to Ci na pewno wystarczy

To co się w tym robi, że aż tak krótko trwa?

Wniosek cały wypełnić i już wszystko

Czy w święta również można pożyczać?

Wydaje mi się, że tak, ponieważ działa to przez Internet

Myślę, że parabanki również mają wtedy wolne

Jakie błędy są najczęściej popełniane przez ludzi?

Przeliczenie się po prostu, złe obliczenie swoich możliwości na spłatę

Potrzeba mi szybkiej pożyczki od jakiejś prywatnej osoby

Dlaczego od prywatnej osoby, a nie od parabanku?

Jakie pożyczki polecacie na chwilę obecną?

No na pewno w Provident

Aż taka jest dobra ta firma, że warto ją polecić?

Jak wygląda pożyczka od prywatnego pożyczkodawcy?

Jakie oprocentowania teraz są najkorzystniejsze?

Tak jak zawsze, im mniejsze tym lepiej

Czy długo czekaliście na pieniądze?

Nie ma co się o to martwić, ponieważ trwa to do dwóch godzin

Zależy ile dla Ciebie znaczy długo

Gdzie dostanę wniosek o kredyt?

W danym parabanku albo na Internecie

Czy te parabanki idą na jakieś ugody?

To zależy, który parabank i od statusu klienta

A jakie ugody masz na myśli?

Na przykład jak nie mogę spłacić pożyczki na czas, to mi go przedłużą, ale bez żadnych konsekwencji

Czy potrzeba do tego konta w banku?

No chyba tak, ja miałem

Czy prywatni pożyczkodawcy udzielają jakieś lepsze pożyczki?

Jak często trafia się na oszustów tutaj?

Nie wiem czy jestem odpowiednią osobą do takich pożyczek

Czy ze złą historią finansową również mogę kupować na raty?

Pilnie potrzebuje pieniędzy na zaległy czynsz. Czy ktoś może mi pomóc?

Potrzebuję gotówki około 1200 zł na opłaty

Witam. Potrzebuje 2500zl na dwa miesiace.Prosze o udzielenie mi pozyczki.Jestem osobą pracującą oddam.Bardzo zalezy mi na czasie. Pozdrawiam.

Zdecyduj się na zakupy na raty z naszą pożyczką pożyczką bez BIK dostępną dla każdego!
– Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę
– Skorzystaj z karencji w spłacie swoich zakupów na raty
– Pieniądze przyznamy Ci jeszcze tego samego dnia
– Nie sprawdzamy baz BIK, BIG i ERIF
– Najniższe oprocentowanie na polskim rynku!

Zakupy na raty jeszcze nigdy nie były tak proste i szybkie dla każdego

Jestem zainteresowana kupnem na raty bez BIK

Witam. Chciałabym kupić nowy sprzęt AGD na raty na 20 000 zł Proszę o pomoc! Gdzie mam wysłać wniosek?

Jestem zainteresowana kupnem sprzwtu na raty bez baz.

Jestem zainteresowany zakupami na niskie raty online, proszę o pomoc!

Jestem zainteresowana. Jak i gdzie mam wyslac wniosek lub podjac kolejne kroki ?

Witam jestem zainteresowany pożyczka na nowy telewizor

Jestem zainteresowana ofertą

Jestem zainteresowana kupnem raty bez BIK

Witam. Jestem.zainteresowana kupnem na raty. Gdzie muzna złożyć wniosek. Dziękuję

Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą na 10 000 zl. Pozdrawiam

Jestem zainteresowany zakupami na raty na 0%!!!Prosze o pomoc!

Witam. Potrzebuje zakupić telewizor oraz smartfona. Razem to około 3000 tyś złotych. Proszę o ofertę.

Witam potrzebuje pożyczki w kwocie 1000zl bardzo prosze o pilny kontakt

5000 na raty

Proszę o kontakt, jestem zainteresowana pożyczka bardzo prosze o kontakt

Witam. Chciałbym kupić laptopa na rozpoczęcie działalnośći . Mam emeruture , ale negatywny wpis w baach . Czy jest oferta dla mnie ?

Witam, potrzebuje laptopa i odkurzacz

Witam chciałbym kupić na raty

Jestem zainteresowna zakupem na raty

Tak jestem zainteresowana