Karta kredytowa bez BIK dla każdego

Tania karta kredytowa bez BIK dla każdego najlepsza w Polsce! Uproszczone formalności, dla wszystkich: dla emerytów, rencistów, osób z niską zdolnością kredytową, osób bezrobotnych i zadłużonych. Szybka karta kredytowa bez BIK dla każdego, bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń, z minimalnym oprocentowaniem. Tanie karty kredytowe bez BIK dla jedynie na dowód bez złożonych procedur i zabezpieczeń. Prześlij bezpłatny wniosek jeszcze dziś! Najlepsza i najkorzystniejsza oferta na rynku. Dodatkowe pieniądze na wyciągnięcie ręki dla wszystkich. Brak ukrytych kosztów, od ręki. Wsparcie pieniężne dla każdego, zadłużonych, bezrobotnych. Nowość na rynku! Wypełnij darmowy wniosek o kartę kredytową bez BIK dla każdego już dziś! Elastyczna forma spłaty dla każdego klienta.

Bezpieczne korzystanie z gotówki – karta kredytowa bez BIK dla każdego

Coraz częstszym środkiem płatniczym, zarówno w Polsce jak i na świecie, jest karta kredytowa bez BIK dla każdego. Dlaczego wolimy plastikowe pieniądze od tych realnych? Po pierwsze noszenie przy sobie sporej ilości gotówki jest po prostu niebezpieczne, a po drugie płacenie za pomocą karty kredytowej bez BIK dla każdego jest niezwykle proste, wygodne opłacalne. Coraz częściej o kartę kredytową ubiegać się również mogą osoby, które widnieją na Liście Biura Informacji Kredytowej. Dla kogo takie produkty i w jaki sposób można je otrzymać – o tym poniżej.

Sam ustal limit kredytowy. Tradycyjna karta kredytowa bez BIK dla każdego

Uzyskać tradycyjną kartę kredytową jest bardzo łatwo. Wystarczy jedynie udać się do placówki bankowej i założyć w nim konto osobiste, a karta kredytowa bez BIK dla każdego jest wówczas dodatkiem do niego. Dostępne nawet dla bezrobotnych i zadłużonych. Nie da się ukryć, że bardzo ułatwia funkcjonowanie w dzisiejszej, zabieganej rzeczywistości. Nie dość, że w każdej chwili, o wybranej porze dnia i nocy mamy dostęp do zgromadzonych na koncie środków, to jeszcze mamy pewność, że korzystanie z niej jest naprawdę bezpieczne. Jeżeli zdarzy się sytuacja, gdy ją utracimy (zgubimy bądź ktoś ją nam ukradnie), nie musimy się martwić, że ktoś z niej skorzysta i wypłaci z niej nasze pieniądze. Po pierwsze chroniona jest ona wybranym przez nas kodem PIN, który nie łatwo złamać, a poza tym po naszym sygnale, bank automatycznie ją blokuje.

Oferty - Karta kredytowa bez BIK dla każdego

 • Już dziś wybierz dla...

  Już dziś wybierz dla siebie najlepsza kartę kredytową bez BIK! - Nie pobieramy prowizji - Darmowe ubezpieczenie -…zobacz ofertę »
 • Oferta najtańszych kart kredytowych...

  Oferta najtańszych kart kredytowych bez weryfikacji BIK dla wszystkich 1. Wydanie karty - 0zł 2. Niskie oprocentowanie - tylko…zobacz ofertę »

Karty kredytowe bez BIK dostępne dla każdego – bez sprawdzania klienta w bazach

Znalezienie się na liście nierzetelnych klientów w Biurze Informacji Kredytowej nie jest niczym przyjemnym. Czasami bowiem „wskakujemy” na tą listę z błahego powodu – na przykład przejściowych problemów finansowych, z których zaraz się wychodzi. Czasu jednak nie da się cofnąć, tak jak nie łatwo jest wymazać nasze dane z tak zwanej „czarnej listy”. Mimo, iż sytuacja finansowa takiej osoby uległa znacznej poprawie wciąż znajduje się w bazie danych BIK, w związku z czym bank nie będzie chciał udzielić jej kredytu w karcie.

Co zrobić w takiej sytuacji? Na szczęście dla takich właśnie osób na polskim rynku finansowym funkcjonują instytucje, które udostępniają karty kredytowe bez BIK dla każdego bez względu na to, czy znajdują się w bazach. Prawdą jest, że czasami, starając się o szybką kartę kredytową bez BIK i KRD dla zadłużonych należy przedstawić jakiekolwiek dodatkowe zabezpieczenie, lecz przeważnie nie jest ono zbyt wysokie i praktycznie każdy bezproblemowo może wywiązać się ze wszelkich wymagań stawianych przez kredytodawcę. Stając się więc szczęśliwym posiadaczem karty kredytowej bez BIK dostępnej dla każdego bez zbędnych formalności od ręki należy pamiętać o jednym – należy spłacać wszelkie zobowiązania terminowo, gdyż jakakolwiek zwłoka działa tylko na naszą niekorzyść. Wywiązywanie się z kolei z terminów sprzyja poprawie naszej sytuacji, w związku z czym może i w przyszłości tradycyjne banki będą w stanie wydać takim klientom swoje karty kredytowe bez BIK dla każdego.

karta kredytowa bez bik dla kazdego - obrazek 1
Główną zaletą karty kredytowej bez BIK dostępnej dla każdego jest okres bezodsetkowy.

Zalety szybkiej karty kredytowej bez BIK dla zadłużonych i bezrobotnych

W dzisiejszych czasach w przypadku produktów finansowych najważniejsza jest ich szybka dostępność. Zbędne są formalności, przedkładanie zaświadczeń o dochodach, czy innych predyspozycjach. Najważniejsze jest to, by posiadać aktualny dowód osobisty oraz ukończony osiemnasty rok życia. Wówczas pieniądze dostępne są na wyciągnięcie ręki dla osób zadłużonych i to z pomocą karty kredytowej bez analizowania BIK. Jakie cechy tego typu kredyty spełniają? Przede wszystkim gwarantują:

 • błyskawiczność,
 • wygodę,
 • elastyczność,
 • anonimowość,
 • brak dodatkowych kosztów,
 • pieniądze od ręki,
 • najlepsze oferty 100% online.

Warto wiedzieć, że z tak atrakcyjnej oferty korzystać może dosłownie każdy, kto posiada ukończone osiemnaście lat. Innymi słowy może to być zarówno rolnik, jak i emeryt, bezrobotny, student, czy inwestor i przedsiębiorca.

Karta kredytowa bez weryfikacji BIK dla każdego 1000% online bez złożonych formalności

Najlepsza karta kredytowa bez BIK dla każdego dostępna przez Internet bez podpisywania umowy to najlepsze wsparcie pieniężne 100% online bez podpisywania umowy z możliwością przedłużenia czasu spłaty. Występuje atrakcyjne oprocentowanie, minimalne raty do spłaty oraz brak ukrytych opłat. Pieniądze są przyznawane wyłącznie dzięki aktualnemu dowodowi osobistemu bez opuszczania mieszkania. Nie trzeba weryfikować baz dłużników BIK i KRD oraz bez poręczeń i zaświadczeń o przychodach.

Gotówka zawsze pod ręką z niskooprocentowaną kartą kredytową dla każdego bez BIK i KRD

W dzisiejszych czasach każda osoba, która posiada dowód osobisty, konto bankowe oraz posiada polskie obywatelstwo może otrzymać kartę kredytową dla każdego. Może również ubiegać się o wyższą kwota, a to wszystko bez opuszczania mieszkania w celu podpisania umowy. Gotówkę otrzymuje się przelewem i wydać ją można na dowolny cel. Ich głównymi zaletami to, że są one:

 • błyskawiczne,
 • wyłącznie na dowód osobisty,
 • bezpieczne,
 • bez weryfikacji BIK i KRD,
 • z atrakcyjnym oprocentowaniem,
 • pozbawione ukrytych kosztów.

Z tego wynika, iż jest to bardzo atrakcyjna oferta. Należy jednak na samym początku sprawdzić w kalkulatorze rat online, porównywarkach, forach finansowych, którą ofertę wybrać. W ten sposób można porównać ogłoszenia oraz dobrać odpowiednią wielkość zobowiązania.

71 thoughts on “Karta kredytowa bez BIK dla każdego

  1. Oferujemy karty kredytowe bez BIK - SPRAWDŹ WARUNKI!

   Najkorzystniejsza karta kredytowa bez zdolności kredytowej na wyciągnięcie ręki każdego

   * Nasza karta jest dla każdego: dla studenta, bez robotnego, zadłużonego, emeryta i rencisty
   * Wysoki limit w karcie dostosowany do potrzeb każdego klienta
   * Spłata karty ustalana indywidualnie bez obciążania domowego budżetu
   * Jeżeli w którymś momencie brakuje środków na spłatę można skorzystać z tzw. karencji w spłacie karty bez BIK
   * Brak złożonych formalności, wystarczy dowód
   * Nie musisz wychodzić z domu, przedstawimy Ci wszystkie warunki za pośrednictwem e-maila

   JESTEŚ ZAINTERESOWANY? ZOSTAW KOMENTARZ!

   Reply
 1. Bobu

  Cześć, czy ta karta kredytowa bez sprawdzania historii finansowej w Biurze Informacji Kredytowej jest taka sama jak normalna karta kredytowa? Czy może posiada jakieś specjalne zalety?

  Reply
 2. Tomek

  Czy taka karta kredytowa jest droga? Czy naprawdę jest taka korzystna jak mówią?

  Reply
  1. star

   przede wsyzstkim to jest wygodna i nie trzeba brać kredytów czy pożyczek. zresztą jest tania, bo nieraz nawet za 1zł masz kartę kredytową, wystarczy dobrze poszukać

   Reply
 3. Poter

  Czy firmy także mogą skorzystać z takiej karty kredytowej?

  Reply
  1. Ope

   Oczywiście, że tak, w taki sam sposób jak pożyczki w parabankach są także dl firm, tak samo jest z kartami kredytowymi, nie ma żadnych ograniczeń do tego kto może ubiegać się o taką kartę kredytową

   Reply
 4. Opera

  Jak długo trzeba czekać na przyznanie takiej karty kredytowej i jak długo można z niej korzystać?

  Reply
  1. Oxi

   Nie wiem ile dokładnie można korzystać z takiej karty kredytowej, ale domyślam się, że określa się to z parabankiem, to znaczy uzgadnia się na ile chce się posiadać taką kartę kredytową i wtedy będzie jasne ile będzie ona kosztować, a przyznanie takiej karty trwa bardzo szybko, podobnie jak przy pżyczkach w parabankach

   Reply
  1. Lucek

   To zależy od tego w jakim parabanku pożyczyłeś pieniądze, ponieważ każdy parabank ma z góry ustalone raty do spłacenia, a mogą one być na przykład miesięczne albo roczne, czasami jeśli pożycza się małą kwotę pieniężną to można wszystko oddać za jednym razem

   Reply
 5. Dursza

  Jakim trzeba być klientem, aby parabank udzielił mi jakiejś zniższki?

  Reply
  1. Likol

   Nie ważne jakim będziesz klientem, to i tak nigdy nie dostaniesz żadnej pożyczki w parabanku, ponieważ te firmy traktują swoich klientów jednakowo

   Reply
 6. Ualo

  Kiedy parabanki mogą odmówić mi pomocy? To znaczy, w jakiej sytuacji mogę się spotkać z odmową?

  Reply
  1. Sam

   Parabanki mogą odmówić udzielenia pożyczki w sytuacji kiedy pożyczkobiorca jest niepełnoletni, czyli, że nie spełnia wymaganego wieku, to znaczy nie ma skończonych 18 lub 21 lat, a do tego nie jest obywatelem Polski lub nie posiada pełnej zdolności do czynności prawnych, jeśli ma złą historię finansową w Biurze Informacji Kredytowej to także jest małe prawdopodobieństwo, że dostanie pożyczkę

   Reply
 7. Olga

  Słyszałam, że fatycznie mają pojawić się karty płatnicze w firmach pożyczkowych. Czy ktoś może wie, które taką możliwość będą miały, bądź mają w swojej ofercie? To świetnie rozwiązanie

  Reply
  1. Op

   Z reguły się tego nie robi i nigdy o tym nie słyszałem, ale jeśli poprosisz parabank o taką rzecz i dobrze to uargumentujesz to jest szansa, że przedłuży Ci on Twoją pożyczkę

   Reply
 8. Adi

  Witam, ostatnio potrzebowałem kilka tysięcy złotych na kupno nowego laptopa, ponieważ poprzedni mi sie zepsuł, a był mi potrzebny do pracy, poczytałem trochę o tych pożyczkach w parabankach i dowiedziałem się, że mogę zaciągnąć pożyczkę na dowolny cel i przeznaczyć ją na kupno nowego laptopa, tak też zrobiłem i dzięki temu mogłem kontynuować moją pracę, a raty, które muszę spłacać są bardzo małe

  Reply
  1. nora

   istnieje wiele rankingów online, które nie wymagają ani logowania ani przelewów jakiś weryfikacyjnych

   Reply
 9. Daria

  Witam. Potrzebuję pożyczki bez baz bik krd jestem zadłużona i chcę to wszystko spłacić i móc płacić jedną ratę jeśli możecie to pomóżcie mi.Nie widzę dla siebie ratunku

  Reply
 10. opikdpja

  witam potrzebuję pożyczki w kwocie 20 000. z góry dziękuję za odpowiedź. zostawiam swój nr tel lub e-maila

  Reply
 11. Oferujemy najtańsze karty kredytowe bez BIK

  Już dziś wybierz dla siebie najlepsza kartę kredytową bez BIK!

  – Nie pobieramy prowizji
  – Darmowe ubezpieczenie
  – Małe oprocentowanie
  – wysoki limit – do 150 000zł
  – RRSO 13,82%

  Zamów kartę kredytową bez BIK przez telefon lub wysyłając wniosek online

  Przygotowaliśmy dla Ciebie program lojalnościowy! aplikuj już teraz o kartę kredytową również dla osób zadłużonych!

  Reply
  1. Krystyna

   Gdzie mam szukać wniosku o kartę kredytową bez Bik i zajęciem komorniczym

   Reply
  2. Monika WWW

   Witam. potrzebuje karty kredytowej dla osoby zadłużonej. Kiedy mogę spodziewać się kontaktu?

   Reply
 12. Już dziś skorzystaj z najtańszej karty kredytowej bez BIK

  Oferta najtańszych kart kredytowych bez weryfikacji BIK dla wszystkich

  1. Wydanie karty – 0zł
  2. Niskie oprocentowanie – tylko 8,6%
  3. Możliwość płatności w Internecie
  4. Wypłaty z bankomatu – 0zł
  5. okres bezodsetkowy do 80 dni
  6. limit na karcie do 30 00 zł
  7. Bez weryfikacji baz dłużników
  8. Damy Ci dodatkowe 30 dni na spłatę swoich zadłużeń
  9. Barak dziennego limitu kredytowego

  ZAINTERESOWANY? ZOSTAW KOMENTARZ I ODWIEDŹ NASZA STRONĘ PONOWNIE, ŻEBY PRZECZYTAĆ ODPOWIEDŹ!

  Reply
  1. Kasia

   Witam serdecznie. Potrzebuję pilnie karty kredytowej .Mam udokumentowane dochody 3 000 netto. Bardzo proszę o kontakt

   Reply
 13. Najtańszy kredyt w karcie dla każdego

  Szukasz najtańszego kredytu w karcie? Idealnie trafiłeś – tania karta kredytowa bez BIK dla wszystkich

  * możesz mieć złą historię kredytową
  * nie musisz przedstawiać zaświadczeń o dochodach
  * limit karty dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta
  * bez wychodzenia z domu
  * niskie oprocentowanie – możliwość negocjacji
  * ograniczone i uproszczone formalności
  * wystarczy przesłać darmowy wniosek online

  NAPISZ JAKIEJ KARTY KREDYTOWEJ POTRZEBUJESZ I NA KIEDY? PRZEŚLEMY CI WNIOSEK I WSTĘPNE WARUNKI! CZEKAMY NA TWÓJ KOMENTARZ!

  Reply
  1. Jolanta z Wałbrzycha

   Jestem zainteresowana kartą kredytową, ale jestem w BIK. Proszę o wniosek i warunki. dziękuje i pozdrawiam

   Reply
  2. KRYSTIAN

   WITAM POTRZEBUJE JAK NAJSZYBCIEJ KARTY KREDYTOWEJ
   PROSZĘ O WNIOSEK I WSTĘPNE WARUNKI

   Reply
 14. Bezpieczny i pewny kredyt w karcie!

  Korzystne karty kredytowe z niskim oprocentowaniem

  * elastyczny sposób spłaty
  * wszystko dopasowane do indywidualnych możliwości
  * nie nadwyrężysz swojego budżetu
  * bez weryfikacji BIK
  * bez żadnych niejasności, tylko uczciwie i na prostych zasadach * możliwość zawieszenia spłaty rat nawet na trzy miesiące.
  * bez wychodzenia z domu
  * wszystkie formalności załatwisz online

  Czego można chcieć więcej od najtańszej karty kredytowej?

  NIE CZEKAJ DŁUŻEJ, JUŻ DZIŚ ZGŁOŚ SIĘ PO SZYBKĄ I TANIA KARTĘ KREDYTOWĄ NAWET DLA OSÓB ZADŁUŻONYCH I BEZROBOTNYCH!

  Reply
 15. Ariadna

  Dzień dobry, pilnie potrzebuję pożyczki 25000 na dłuższy okres, posiadam stały dochód w wysokości 3600 miesięcznie. Proszę o kontakt

  Reply
 16. Daniel

  Witam. Jestem zainteresowany kartą kredytową, bez sprawdzania baz. Proszę o pomoc! Czekam na e-mailu!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *