Pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK

Wygodne pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK dla każdego online. Sprawdź jakie oferty czekają na Ciebie. Gotówka na dowolny cel, minimum formalności, szybka spłata, niskie raty. Tania pozabankowa pożyczka pod zastaw nieruchomości bez BIK i BIG.

Pozabankowa pożyczka pod zastaw nieruchomości to prywatny produkt całkowicie pozabankowy. Jego warunki kredytowe zyskują coraz większą popularność wśród klientów. Szansę na taką pożyczkę ma osoba zadłużona, bez zdolności kredytowej, nie mająca szans na kredyt w banku. Korzystają z niej osoby fizyczne, ale także firmy. Brak udokumentowania dochodów, niezdolność kredytowa nie są powodem nie otrzymania pożyczki pozabankowego pod zastaw.

Wśród ofert oprocentowanie takiej pożyczki waha się między 12, a 16%. Idealnie zastępuje kredyt bankowy, przede wszystkim dzięki braku weryfikacji w BIG, BIK i KRD. Klient nie jest weryfikowany pod względem wieku, dochodów, czy zaświadczeń z miejsca pracy. Nie ma znaczenia także to, w jakiej miejscowości mieszka klient.

Wszystko potraktowane jest drugorzędnie. Nieruchomość, która jest zastawem, przez okres trwania umowy jest nadal własnością klienta. Klient ma prawo do przedłużenia umownego okresu pożyczki, albo szybszego spłacenia pożyczki, co owocuje obniżeniem kosztów pożyczki za cały okres jej spłaty, który będzie niewykorzystany. Wnioski składa się drogą elektroniczną.

One thought on “Pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *