Pożyczki hipoteczne bez zdolności kredytowej i BIK na dowolny cel

Korzystna pożyczka hipoteczna bez zdolności kredytowej z dogodnymi ratami do spłaty, na długi okres kredytowania. Bez nadmiernych formalności, nawet dla zadłużonych i bezrobotnych na dowolny cel, bez przedkładania zaświadczeń o dochodach. Pożyczki hipoteczne bez weryfikacji BIK to pieniądze na koncie bankowym jeszcze tego samego dnia, wystarczy przesłać bezpłatny wniosek online.

Pożyczki hipoteczne mogą zaciągać osoby, które posiadają już własne mieszkanie, dom czy też działkę. Można przeznaczyć ją na dowolnie wybrany cel konsumencki, nie trzeba więc z góry się określać i decydować na co przeznaczy się otrzymaną gotówkę. Obciążenie hipoteką własnej nieruchomości to sposób na bardzo korzystną pożyczkę gotówkową.

Szybka pożyczka hipoteczna bez BIK udzielana jest w sposób typowy dla kredytów hipotecznych. Nieruchomość, której jesteśmy właścicielami musi więc posiadać wpis do księgi wieczystej lub przynajmniej możliwość jej założenia. Jeżeli wspomniany wpis już istnieje, wówczas to bank bądź firma pozabankowa ustanawia na hipotece zastaw. Operacja ta nosi nazwę zastawu hipotecznego. Dzięki posiadaniu tak dobrego zabezpieczenia pożyczka może być bardzo korzystnie oprocentowana, a więc wynosić zaledwie kilka procent. Decydując się jednak na pozabankową pożyczkę hipoteczną musimy dokładnie zapoznać się z warunkami umowy, a jeszcze lepszym posunięciem byłoby skonsultowanie jej treści z doradcą bankowym lub prawnikiem. W grę wchodzi bowiem majątek naszego życia.

Oferty - Pożyczki hipoteczne bez zdolności kredytowej i BIK na dowolny cel

 • Szybkie i tanie pożyczki...

  Szybkie i tanie pożyczki hipoteczne dla każdego bez BIK i na dowolny cel! * Wydaj pieniądze na co chcesz!…zobacz ofertę »

Spotkanie z doradcą pozwoli nam wybrać ofertę, która najdoskonalej odpowiada naszym preferencją i przede wszystkim możliwościom finansowym. Należy pamiętać, że tego rodzaju pożyczki mają nas wspomóc, umożliwić spłatę zaległych należności oraz poczynić zamierzone inwestycje, zrealizować wszystkie wymarzone cele. Pożyczka hipoteczna ma sens wtedy kiedy nas wspomaga a nie wpędza w coraz to większe zadłużenie. Doradca podpowie w jakiej firmie najlepiej zaciągnąć takie zobowiązanie, wskaże również na jakie warunki należy zwracać uwagę, czego unikać, jaki okres spłaty jest dla nas najdogodniejszy i jaką maksymalnie kwotę powinniśmy pożyczyć, by zobowiązanie nie przewyższało naszych miesięcznych zobowiązań.

Szybka pożyczka hipoteczna dla każdego

Pożyczka hipoteczna bez BIK jest świetnym rozwiązaniem praktycznie dla każdego. Skorzystać z takiej możliwości mogą również emeryci, renciści, rolnicy a nawet zadłużeni. Dla każdego z nich bowiem pieniądze okażą się doskonałym rozwiązaniem umożliwiającym polepszenie sytuacji finansowej. Emeryci i renciści na przykład będą mogli odetchnąć z ulgą i nie stresować się rosnącymi cenami lekarstw, wybrać się na uprawnią wycieczkę po latach ciężkiej pracy bądź wyremontować i unowocześnić mieszkanie.

pozyczki hipoteczne bez sprawdzania bik na dowolny cel - obrazek 1
Pamiętaj, że pożyczkobiorca ma zawsze możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki hipotecznej bez BIK.

Jeżeli chodzi o rolników to mogliby oni zainwestować w rozwój gospodarstwa. Dla tej grupy społeczeństwa szybkie pożyczki hipoteczne bez BIK wydają się doskonałym rozwiązaniem, ponieważ tradycyjne banki niechętnie udzielają im zobowiązań. O ten rodzaj zobowiązania starać się z powodzeniem mogą również osoby zadłużone, które w przeszłości miały problemy z terminowym spłacaniem kredytów i znalazły się na liście BIKu czy KRD. Wspomnieć należy w tym miejscu również to, że również osoby prowadzące własną działalność gospodarczą dysponujące nieruchomością, mogą starać się o tego typu świadczenie.

Zasady udzielania pożyczek hipotecznych bez BIK

Podstawowym kryterium decydującym o udzieleniu bądź nie pożyczki hipotecznej bez BIK jest wartość nieruchomości, która stanowi zabezpieczenie, a nie jak w przypadku tradycyjnych banków – zdolność kredytowa. Bardzo ważną zaletą tego świadczenia jest również uproszczona do minimum procedura oraz elastyczność. Poza tym, kwota o jaką można się ubiegać jest dość wysoka, ponieważ opiewa nawet na milion złotych, co jest naprawdę ważne dla osób chcących zainwestować w rozwój gospodarstwa czy przedsiębiorstwa

Potencjalny pożyczkobiorca nie jest również badany pod względem zdolności kredytowej, nie jest także weryfikowany w bazie danych Biura Informacji Kredytowej oraz Krajowym Rejestrze Dłużników. Nie musi poza tym przedstawiać dodatkowych zaświadczeń z ZUSu oraz Urzędu Skarbowego. Jeżeli zaś chodzi o same parametry pożyczki to finansowanie wynosi do 50 procent wartości wniesionej nieruchomości, a okres kredytowania to maksymalnie 12 miesięcy – oczywiście w niektórych przypadkach można wydłużyć go o kolejne okresy.

Jeżeli chodzi o takie elementy umowy pożyczkowej jak prowizja i oprocentowanie to są one ustalane indywidualnie dla każdej pożyczki hipotecznej bez BIK. Ich wysokość opiera się głównie o kwotę oraz okres finansowania, a także wartość wniesionego zabezpieczenia oraz cel udzielenia pożyczki. Warto w tym miejscu wspomnieć także, że jako zabezpieczenie akceptowane są nie tylko nieruchomości mieszkaniowe, ale także komercyjne. Co więcej, zabezpieczenie wniesione do umowy może być własnością osoby trzeciej.

Na zakończenie należy podkreślić, że całkowity koszt pożyczki hipotecznej bez BIK dla wszystkich jest wyższy od kredytu bankowego. Warunki jednak są bardzo atrakcyjne porównując je oczywiście do konkurencyjnych ofert pożyczkowych pozabankowych. Ostateczne warunki, jak i decyzja podejmowane są zawsze po dokonaniu analizy nieruchomości.

24 thoughts on “Pożyczki hipoteczne bez zdolności kredytowej i BIK na dowolny cel

 1. Kamil Sap

  Czy jeśli posiadam hipotekę na swoją nieruchomość, to mogę drugą pożyczkę też na nią brać?

  Reply
  1. Mai

   Jest ona podobna pod tym względem do innych pożyczek

   Reply
  1. Adonis

   Zaciągasz pożyczkę, pod której zastaw bierzesz swoją nieruchomość

   Reply
 2. Fukto

  Czy mogę wypełnic ten formularz swoim paszportem, jeśli nie posiadam dowodu osobistego?

  Reply
  1. Ostral

   Warunek jest zawsze taki sam, a mianowicie trzeba mieć ukończone 18 lat, być obywatelem Polski oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, to są najważniejsze warunki jakie trzeba spełnić, aby zaciągnięcie pożyczki było realne

   Reply
  1. Amr

   Weryfikacja w tak zwanym bik jest tylko jedna, ponieważ chodzi w tym o to, że parabank sprawdza historię finansową swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej, ale na szczęście nie każdy parabank to stosuje

   Reply
 3. kolo

  Czy może się zdarzyć, że parabank pomyli się i udzieli mi innej pożyczki niż chciałem?

  Reply
  1. Michał

   Takie sytuacje zdarzają się bardzo żadko o ile w ogóle, ponieważ parabanki są traktowane na takiej samej randze co normalne banki, czyli są poważnymi firmami, dlatego nie mogą sobie pozwalać na tego typu pomyłki, ponieważ wtedy byliby uznawani za mało odpowiedzialnych i niegodnych zaufania i wtedy mieliby o wiele mniej klientów

   Reply
  1. Kol

   W niektórych parabankach można w zamian za to otrzymać 10 procent z zaciągniętej kwoty

   Reply
  1. Kuba

   Jest to spowodowane tym, że niektóre parabanki okazały się być oszustami, przez które dużo ludzi straciło swoje pieniądze, dlatego też zrazili się do nich i odradzają korzystanie z ich usług

   Reply
 4. Koniczyna

  Czy jeśli sprzedam mieszkanie pod którym mam hipotekę to dług przejdzie na nowego właściciela?

  Reply
 5. Lucyna

  Witam, potrzebuję szybkiego kredytu na kilka tysięcy złotych, proszę o pomoc w tej sytuacji

  Reply
 6. NOWOŚĆ! NAJTAŃSZA OFERTA NA RYNKU POŻYCZEK HIPOTECZNYCH BEZ BIK, KRD, BIG!

  Szybkie i tanie pożyczki hipoteczne dla każdego bez BIK i na dowolny cel!

  * Wydaj pieniądze na co chcesz!
  * Brak zaświadczeń o dochodach
  * Małe oprocentowanie
  * Z formalności wystarczy Twój dowód i podpisana umowa
  * Nie badamy baz dłużników

  SAM ZAPROPONUJ KWOTĘ POŻYCZKI I OKRES SPŁATY!

  Czekamy na Twoja aplikację, napisz w komentarzu jakiej gotówki oczekujesz!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *