Pożyczka mieszkaniowa bez zdolności kredytowej

Szukasz dodatkowego źródła pieniędzy? Czeka na Ciebie pożyczka mieszkaniowa bez zdolności kredytowej. Niskie oprocentowanie, minimum formalności, szybka akceptacja wniosków. Nie przepłacaj za pożyczki! Najlepsze pożyczki mieszkaniowe bez zdolności kredytowej.

Zdolność kredytowa, to realna możliwość spłaty kredytu w określonej wysokości wraz z odsetkami w okresie zdefiniowanym w umowie kredytowej pomiędzy kredytobiorcą, a instytucją udzielającą kredytu. Zdolność ta jest zależna od wysokości dochodów kredytobiorcy, ale także od jego wydatków i kosztów utrzymania całej jego rodziny. Każdy wie, że otrzymanie kredytu mieszkaniowego bez zdolności kredytowej jest trudne. Nie jest jednak niemożliwe.

Premie i prowizje

Bardzo wiele zawodów w dzisiejszych czasach jest związanych z otrzymywaniem wynagrodzenia częściowo, bądź całościowo, prowizyjnego. Jeśli klient ma dokumenty, które potwierdzą, że pieniądze pochodzą z legalnego źródła i jesteśmy rozliczeni w z nich w kwestii podatkowej, większość banków weźmie pod uwagę takie wpływy.

Gotówka

Jeśli otrzymujemy wypłatę gotówką, również mamy szanse na kredyt. Jednak potrzebne jest nam wówczas zaświadczenie z ZUS o naszych dochodach. Gdy dokument zostanie dostarczony do banku, analitycy wyliczą jaką pensję otrzymujemy co miesiąc. Kredyt na mieszkanie bez zdolności kredytowej jest trudny do uzyskania, jednak gdy udamy się po profesjonalną poradę do doradcy, możemy coś na to zaradzić.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

co się stanie jak wydam pożyczke mieszkaniową na coś innego?

Do jakich kwot może dojść taka pożyczka mieszkaniowa?

Jak uzyskać pożyczkę mieszkaniową bez zdolności kredytowej?