Pożyczka pod hipotekę

Pożyczki hipoteczne, nisko oprocentowane i bez weryfikacji są prawdziwym ratunkiem dla osób potrzebujących większej sumy pieniędzy. W ten sposób możemy otrzymać nawet do kliku milionów złotych.

Pożyczka pod hipotekę, obok pożyczki gotówkowej staje się coraz bardziej popularna. Ta pierwsza jest także łatwiejsza do otrzymania. Jedynym aspektem, który jest rozpatrywany przez pożyczkodawców jest prawo klienta do nieruchomości i jej wartość.

Dzięki pożyczce pod hipotekę mamy szansę pożyczyć o wiele więcej pieniędzy niż przy zwykłej pożyczce, jednak koniecznym warunkiem do jej otrzymania jest posiadanie nieruchomości. W grę wchodzą między innymi: domy i budynki mieszkalne, mieszkania własnościowe i przeznaczone na wynajem, budynki magazynowe, przeznaczone do prowadzenia działalności gospodarczej, biurowce, hale itp., a także nieruchomości niezabudowane, które posiadają warunki zabudowy. Nieruchomością pod hipotekę może być także ziemia, w tym użytki rolne i działki budowlane.

Chwilówki oferują nam z reguły kwotę od kilkuset do nawet kilkunastu tysięcy złotych, zaś pożyczki pod zastaw nieruchomości zaczynają się od kilkudziesięciu tysięcy złotych i mogą wynosić nawet kilka milionów złotych. Jej wysokość tak naprawdę zależy jednak od wyceny wartości nieruchomości, która ma być bezpiecznikiem banku. Z reguły instytucje finansowe nie wypłacają pożyczek stanowiących 100% kwoty wartości nieruchomości, najczęściej można pożyczyć pieniądze w kwocie 70% wartości ziemi lub budynku.

Aby otrzymać pożyczkę pod hipotekę musimy udokumentować posiadanie nieruchomości. W tym celu dostarczamy akt notarialny, wypis z rejestru gruntów, bądź innego dokumentu poświadczającego nasze prawa do nieruchomości. Nie jesteśmy zobowiązani dokumentować naszych dochodów, udowadniać, że jesteśmy zatrudnieni na umowę o pracę itp.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Drodzy klienci,

Z przyjemnością informujemy o naszej ofercie długoterminowej pożyczki pod hipotekę, która zapewni Ci potrzebne fundusze na realizację Twoich celów finansowych. Nasza firma jest doświadczonym i zaufanym partnerem finansowym, znającym się na rynku nieruchomości.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

1. Korzystne warunki – Oferujemy konkurencyjne stopy procentowe, które są dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Możesz również spłacać pożyczkę w elastycznych ratach, dzięki czemu unikniesz nadmiernej presji na budżet domowy.

2. Szybka decyzja kredytowa – Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści finansowi dokładnie przeanalizują Twoją sytuację i podejmą decyzję kredytową w jak najkrótszym czasie. Dzięki temu nie będziesz musiał czekać na odpowiedź i będziesz mógł szybko przejść do realizacji swoich planów.

3. Fachowe doradztwo – Jesteśmy gotowi służyć Ci naszą wiedzą i doświadczeniem. Nasi doradcy finansowi pomogą Ci w wyborze optymalnej oferty i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, abyś poczuł się pewnie i komfortowo podejmując decyzję o korzystaniu z naszej pożyczki pod hipotekę.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami już teraz. Nasz zespół jest gotowy, by pomóc Ci spełnić Twoje marzenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pożyczki pod hipotekę. Oferujemy konkurencyjne warunki, szybkie i sprawne procedury oraz elastyczne rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i skorzystać z naszego profesjonalnego wsparcia.
Napisz do nas, a jeszcze dzisiaj wyślemy Ci ofertę na Twojego e-maila