Pożyczka gotówkowa na zaświadczenie

https://www.proficredit.pl

Profi Credit Poland to spółka, która działając już od 14 lat ma na uwadze tylko i wyłącznie dobro klienta. Od samych początków istnienia marki jej głównym założeniem jest indywidualne podejście do każdego z nich. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą firmy, jednak nie do końca wiesz, która z licznych propozycji byłaby dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z Grupą Profi Credit. Eksperci firmy służą wszelką pomocą i radą. Doradcy finansowi gotowi są na indywidualne spotkania bezpośrednio w domu klienta. Warto skorzystać z takiej możliwości, aby móc uzyskać pożyczkę idealnie dostosowaną do własnych preferencji.

Oferta Profi Credit jest niezwykle rozbudowana. Pośród wielu pakietów znajduje się propozycja pożyczki na zaświadczenie. Cel na jaki zostaną przeznaczone pieniądze jest mało istotny. Co więcej mogą z niej korzystać także osoby zadłużone, ponieważ BIK nie jest najważniejszy. Pożyczaj jeśli potrzebujesz gotówki. Wystarczy zaświadczenie o zarobkach, aby móc uzyskać pożyczkę na dogodnych warunkach. Wartość pożyczki mieści się w przedziale 2 000- 9 000 zł. Niezwykle korzystnym staje się okres spłaty, bowiem może trwać nawet 48 miesięcy. Grupa Profi Credit podejmuje decyzję szybko i nie oczekuje zbędnych formalności. W ramach pożyczki na zaświadczenie istnieje możliwość odroczenia spłaty na okres 3 miesięcy. Zaciągając pożyczkę nie musimy się niczego obawiać- jest ona ubezpieczona na wypadek śmierci. Oferta skierowana jest do wszystkich osób powyżej 30 roku życia. Osoba ubiegająca się o gotówkę musi wykazać, iż jest zatrudniona, a jej dochód wynosi minimum 1 200 zł netto. Ponadto z pożyczki skorzystać mogą emeryci i renciści, którzy otrzymują świadczenie w wysokości minimum 1 200 zł netto.

Najważniejszym dokumentem, który umożliwia zaciągnięcie pożyczki jest zaświadczenie o zarobkach. Ponadto należy złożyć kopię dowodu osobistego, rachunek za media oraz wyciąg z konta bankowego. Wyciąg z konta dotyczy tylko tych osób, które wnioskują o gotówkę w wysokości powyżej 6 000 zł.

Więcej informacji pozyskasz tutaj.

Źródło:https://www.proficredit.pl/pozyczki/pozyczka-na-zaswiadczenie

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Oferujemy pożyczkę gotówkową na zaświadczenie bez zbędnych formalności. Działamy szybko i diskretnie. Skontaktuj się z nami już teraz, a dowiesz się więcej o naszej ofercie.