Dobra pożyczka bez BIK na dowolny cel

Dobra pożyczka bez BIK dla każdego od ręki na dowolny cel, bez spełniania jakichkolwiek złożonych formalności i bez przedkładania zaświadczenia o dochodach. Dobre pożyczki bez BIK dla bezrobotnych i zadłużonych na korzystny procent i okresem spłaty, dostosowanym do indywidualnych możliwość każdego klienta. Minimum formalności, gotówka bez wychodzenia z domu dla każdego. Szybkie pieniądze dla bezrobotnych, dłużników, emerytów i studentów. Wypełnij wniosek online już dziś! Wysoka pożyczka na każdy cel bez zgody współmałżonka. Darmowa pożyczka przez Internet i w oddziale, bez sprawdzania zdolności kredytowej.

Marzenia są po to, by je realizować. W jaki sposób jednak spełnić swoje sny mają osoby, których zwyczajnie na to nie stać? Świetnym źródłem pieniędzy mogą stać się wszelkiego rodzaju pożyczki, szczególnie te bez BIK, dzięki czemu uzyskać je mogą praktycznie wszyscy, a zwłaszcza ci, którzy z jakiś powodów nie posiadają stałego źródła dochodów i nie mogą poszczycić się pozytywną historią kredytową.
Spełniać swoje marzenia równie łatwo mogą emeryci oraz renciści. Mogą więc kupić wymarzone, komfortowe meble bądź wybrać się na od dawna planowaną wycieczkę – wszystko to można zrealizować właśnie dzięki pożyczce.

Przed podobnymi możliwościami stanąć mogą również osoby, które pracują na tak zwane umowy śmieciowe, a więc w oparciu o umowę o dzieło i zlecenie. Jeżeli więc w żaden sposób nie możesz przedstawić na papierze swoich comiesięcznych dochodów wiesz gdzie się udać, prawda? Nawet osoby, którym ledwo udaje się przetrwać od pierwszego do pierwszego mogą szybko poprawić swoją sytuację finansową. Dobra pożyczka bez BIK może okazać się także skuteczna dla emerytów, których nie stać na coraz to droższe leki.

Dlaczego warto skorzystać z pożyczki oferowanej przez parabank?

Główną zaletą, dla której coraz więcej pożyczkobiorców decyduje się na szybkie pożyczki oferowane przez parabanki jest zrezygnowanie z ich weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej. Czym zajmuje się BIK? Jest to instytucja, która w bazie danych gromadzi informacje dotyczące naszego terminowego bądź nie spłacania zobowiązania, ewentualnych zaległościach a nawet posiadanych innych produktach bankowych, takich jak chociażby karta kredytowa czy debetowa. Tradycyjne banki oraz SKOKi zawsze, przed podjęciem decyzji o przyznaniu kredytu klientowi sprawdzają jego historię właśnie w takim biurze. Zawarta jest więc tam cała nasza przeszłość kredytowa.

Potencjalny kredytobiorca powinien sobie zdawać także sprawę z tego, że w biurze danych BIK odnotowywane są również wszelkie zaległości, które przekroczyły trzydziestodniowy dzień od wyznaczonego w harmonogramie spłat ratalnych. Te informacje brane są pod uwagę, gdy staramy się o kredyt w tradycyjnym banku. Nie dziwi więc fakt, że tak wiele wniosków jest odrzucanych już we wstępnym etapie weryfikacji. Banki bowiem nie chcą udzielać żadnych świadczeń tym, którzy wydają się niewiarygodni i niewypłacalni. Nie chcą podejmować takiego ryzyka. Nie mają przecież pewności, że skoro w przeszłości wykazywaliśmy się takimi problemami, w przyszłości nie dojdzie do powtórki.

Pożyczki bez BIK lekarstwem na kłopoty finansowe

Klienci, którzy zdecydowali się na zrealizowanie dawno odkładanych planów, a których wnioski zostały odrzucone w tradycyjnych bankach, najczęściej szukają pomocy w firmach pozabankowych, gdzie liczyć mogą na szybkie pożyczki bez BIK. Tu z łatwością dostaną wymarzoną gotówkę, ponieważ ich dane nie są weryfikowane w BIK i KRD. Poza tym formalności ograniczone są do minimum – nie trzeba więc siedzieć godzinami i wypełniać tonę papierów oraz dostarczać coraz to nowszych dokumentów. Wystarczy jedynie dowód osobisty oraz polskie obywatelstwo.

W jaki sposób uzyskać tanią pożyczkę?

Na pozyskanie taniej i szybkiej pożyczki bez BIK jest kilka sposobów. Po pierwsze można udać się osobiście do placówki i tam porozmawiać z pracownikiem, który udzieli niezbędnych informacji i pomoże przejść przez formalności. Po drugie można wysłać odpowiednio wypełniony wniosek drogą internetową. A po trzecie można wysłać smsa. Dwa ostatnie rozwiązania udowadniają, że pieniądze możemy uzyskać praktycznie nie opuszczając mieszkania i nie narażając się na kolejki w placówce.

Pożyczki pozabankowe są nie tylko tanie, ale i bardzo szybkie. Dzięki nim możemy z łatwością wyjść z chwilowych problemów finansowych i podreperować budżet domowy. Dla osób, które mają problemy z uzyskaniem wsparcia w tradycyjnym banku jest to świetna alternatywa.

Kto otrzyma pieniądze z firmy pozabankowej?

Czym charakteryzują się prywatne firmy pozabankowe? Przede wszystkim tym, że udzielają wsparcia pieniężnego każdemu zainteresowanemu. Co więcej, gotówkę mogą przeznaczyć na dowolny cel. Pamiętać jednak należy, że pożyczka to ważne zobowiązanie do którego potrzebna jest pełna zdolność do czynności prawnych, a w tym ukończenie osiemnastego roku życia. Spełniając ten jeden, podstawowy warunek można wypełnić wniosek pożyczkowy, po czym oczekiwać na akceptację wniosku (niemalże zawsze jest to pozytywna decyzja pożyczkowa). Po pożyczkę taką sięgać więc może między innymi:

  • rolnik,
  • emeryt,
  • rencista,
  • student,
  • bezrobotny,
  • dłużnik.

Pamiętać należy wyłącznie o tym, by terminowo regulować swoje zobowiązanie. Dlaczego jest to takie ważne? Przede wszystkim dlatego, by nie doszło do naliczenia dodatkowych kosztów za zwłokę. Ale jakby tego było mało, możemy liczyć na dodatkowe upusty i promocje za to, że jesteśmy lojalnymi klientami danej instytucji pozabankowej. Jak widać rzetelność popłaca także na rynku prywatnych pożyczek gotówkowych.

Etapy zaciągania pożyczki online

Osoby, które rozważają możliwość zaciągnięcia pożyczki przez Internet, a więc bez wychodzenia z domu, bez formalności i bez dodatkowych kosztów powinny wiedzieć jak przebiega zaciąganie takiego zobowiązania w praktyce.

  1. Należy wybrać interesującą nas firmę pozabankową. Jako, że istnieje ich bardzo wiele i mają równie atrakcyjne oferty, warto przeanalizować je w bezpłatnym rankingu online dostępnym dla każdego na stronach finansowych.
  2. Przechodzimy do wypełnienia darmowego wniosku zamieszczonego na stronie internetowej wybranej firmy pozabankowej. Warto pamiętać, że nasze dane nie są nikomu ujawniane. Koniecznością jest podanie aktualnego rachunku bankowego, ponieważ na niego zostaną przekazane pożyczane pieniądze. Formularz jest bardzo intuicyjny i zawiera podstawowe dane zainteresowanego, takie jak: imię, nazwisko, wiek, czy płeć. Ponadto, należy określić jaką kwotą zobowiązania jesteśmy zainteresowani oraz terminem jej spłaty.
  3. Oczekiwanie na akceptację wniosku – etap ten nie trwa zazwyczaj dłużej, aniżeli jedna godzina zegarowa.
  4. Otrzymanie pieniędzy, przekazanie ich na dowolny cel oraz regularnie spłacanie zobowiązania.

0 0 vote
Article Rating
30 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Jeśli pożyczka jest na dowolny cel, to znaczy też, że nie muszę później nikomu pokazywać co kupowałem i na co pieniądze wydałem?

Nie musisz. Jeśli nikomu nie powiesz, że zaciągasz pożyczkę to nikt się o niej nie dowie, pod warunkiem, że będziesz ją spłacać w odpowiednim terminie

a czy parabanki posiadają usługę cashback?

Z tego co mi wiadomo, to parabanki nie posiadają takiej usługi

Czy muszę podawać cel na jaki chcę przeznaczyć pożyczkę?

W tych pożyczkach najlepsze jest to, że nie musisz podawać celu na jaki chcesz przeznaczyć tą pożyczkę

Czy jeśli pożyczka jest na dowolny cel, to mogę ją przeznaczyć na prezent urodzinowy dla dziecka?

oczywiście, że można!

Gdzie mogę zaciągnąć pożyczkę na kwotę 15 tysięcy złotych bez sprawdzania mojej historii finansowej w Biurze Informacji Kredytowej?

Spróbuj w firmie Profi credit, ten parabank udziela dość dużych pożyczek

Hej, czy może mi ktoś polecić jakąś osobę prywatną, która udziela szybkich pożyczek?

Niestety, ale nie znam żadnych osób, które byłyby skłonne do udzielenia pożyczki prywatnej, a sam także takich nie udzielam, ale polecam Ci skorzystanie z pożyczkowego portalu społecznościowego kokos.pl, służy on właśnie do takich pożyczek, jest tam najłatwiej znaleźć prywatnego pożyczkodawcę

Jaki jest najczęściej odwiedzany parabank przez klientów, którzy często z nich korzystają?

Dużo ludzi chwali parabank Provident i Vivus, głównie z tego powodu, że udzielają bardzo korzystnych pożyczek, a do tego pierwsze są całkowicie za darmo

Witam, jestem świeżą mężatką i postanowiliśmy z mężem, że wybudujemy dom, mieliśmy już takie plany o wiele wcześniej, ale teraz postanowiliśmy wprowadzić je w życie, odłożyliśmy już dużą sumę pieniędzy i zdążyliśmy już wynająć firmę i załatwić wszystkie formalności, ale niestety zaczęły nam się kończyć te oszczędności, ponieważ źle obliczyliśmy wydatki i teraz nie wiemy co zrobić, czy możemy w takiej sytuacji zaciągnąć pożyczkę w parabanku?

Oczywiście, że w takiej sytuacji mogą Państwo zaciągnąć pożyczkę w jakimś parabanku, nie mogę żadnego polecić, ponieważ nie znam kwoty jakiej Państwo potrzebują, ale domyślam się, że jeśli jest to budowa domu, to koszta będą wysokie, dlatego mogę zasugerować parabank Profi credit, ze względu na udzielane przez niego pożyczki na bardzo duże kwoty pieniężne

Czy parabanki reguluje jakoś prawo?

Kiedy parabanki mają możliwość sprawdzenia mojej historii finansowej?

historię twoją moze kazdy sprawdzić na dobrą sprawę. parabanki tego nie robią, bo by to wydłużyło czas dania pozyczki, a jednoczesnie zwiększyło koszta. wtedy pożyczki pozabankowe bylyby nieopłacalne

historię twoją moze kazdy sprawdzić na dobrą sprawę. parabanki tego nie robią, bo by to wydłużyło czas dania pozyczki, a jednoczesnie zwiększyło koszta. wtedy pożyczki pozabankowe bylyby nieopłacalne

Czy parabanki mogą pożyczać pieniądze dowolnie zatwierdzonym osobom? Czy ktoś je sprawdzi potem?

Jakie promocje pojawiły się ostatnio w parabankach?

w Providencie wiem, że jest coś nowego

Ile można najwięcej pożyczyć w parabanku Optima?

Czy mogę pożyczyć pieniądze na zakup nowego laptopa?

zakup nowego laptopa do bardzo dobry pretekst do wzięcia pożyczki w firmie pozabankowej. Teraz bez kompa to nie ma życia. Ale biorąc taką pożyczkę to nie musisz o tym nawet mówić firmie, bo ich nie interesuje cel na jaki przeznaczysz pieniądze

Jakie osoby mają już za pierwszym razem jakieś zniżki, czy inne promocje?

Kto jest odpowiedzialny, za to, aby pożyczka została w całości spłacona?

Jakie pożyczki sprawiają najwięcej problemów parabankom?

Wydaje mi się, że pożyczki dla bezrobotnych i zadłużonych, ponieważ nigdy nie ma pewności, że ją całkowicie spłacą