Znasz Akademię KRD?

http://www2.krd.pl/Partnerzy/Akademia-KRD

Akademia Krajowego Rejestru Długów uczy przedsiębiorców odzyskiwania należnych im pieniędzy. Dzięki akademii nauczysz się podejmować decyzje, które pomogą ci odzyskać zaległe należności. Jest to ogólnopolski projekt o szerokich walorach edukacyjnych.

Nasze nowoczesne szkolenia prowadzone są przez profesjonalną kadrę instruktorów, którzy dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu przekażą Ci potrzebną wiedzę. W ramach akademii organizowane są szkolenia otwarte, a więc spotkania dostępne dla wszystkich przedsiębiorców w formie konferencji lub szkolenia.

Ponadto można wziąć udział w warsztatach zamkniętych. Tutaj można uzyskać indywidualnie dopasowane rozwiązania dostosowane do strategii Państwa firmy. Warto także skorzystać z naszego doradztwa. Podczas spotkań nauczysz się skutecznie negocjować spłatę należności oraz poznasz sposoby postępowania w sytuacjach wymagających odzyskania pieniędzy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Akademia KRD – Twoje źródło wiedzy o rejestrze dłużników! Oferujemy szeroki wybór kursów i szkoleń, które pomogą Ci lepiej zrozumieć rejestry dłużników i ich funkcjonowanie. Dołącz do nas i stań się ekspertem w dziedzinie Krajowego Rejestru Długów.