Wejdź do strefy korzyści

https://www.bik.pl/

Biuro Informacji Kredytowej to rejestr z którego korzystać mogą zarówno konsumenci jak i przedsiębiorcy uczestniczący w sektorze finansowym. W bazie BIK znajdują się zapisy świadczące o stopniu wiarygodności klientów. Informacje te są kompletne i wiarygodne. Wpisu do rejestru dokonuje bank, który udzieli Ci pożyczki. Bank zanim dokona transakcji i zanim odpowie na wniosek dokonuje sprawdzenia Twojej historii kredytowej w BIK.

Po zaciągnięciu pożyczki następuje okres jej spłaty. Jeżeli tylko terminowo uregulujesz należności, bank odnotuje wszystkie wpłaty w rejestrze. BIK przechowuje informacje, które tworzą Twoją pozytywną historię kredytową. Każdy kolejny bank postępuje według powyższego schematu. Im więcej terminowo uregulowanych płatności tym lepsza historia kredytowa i tym większa Twoja wiarygodność.

Partnerzy współpracujący z BIK każdemu klientowi wykazującemu pozytywną historię oferują szereg korzyści. Możliwe staje się zaciągnięcie tańszego kredytu na dogodniejszych warunkach. Istnieje szansa na uzyskanie tańszej karty czy tańszego ubezpieczenia. Warto więc założyć konto na www.bik.pl i wygenerować BIK Pass.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Jakie są korzyści wejścia do strefy korzyści?

Witam. Czy tu dostanę pożyczkę na 25 tys zl?
Czekam na kontakt