Pożyczki oddłużeniowe od OPTIMUS FINANSE

http://www.optimus-finanse.pl

Optimus Finanse to pozabankowa instytucja, która trudni się udzielaniem bezpiecznych pożyczek. Firma wskazuje, iż każdego klienta traktuje w sposób indywidualny. Dzięki ofercie Grupy Optimus możliwe staje się uzyskanie pożyczki na dowolny cel, bez zbędnych formalności i przy szybkiej decyzji. Cechą charakterystyczną marki jest zaniechanie jakiejkolwiek weryfikacji historii kredytowej klienta.

Optimus Finanse nie sprawdza wiarygodności płatniczej klientów w takich bazach jak: BIK, BIG czy KRD. Ponadto firma ta nie potrzebuje żadnych zaświadczeń o dochodach pożyczkobiorcy czy wyczyszczonym biku. Zabezpieczenie na nieruchomości, która może być obciążona hipotekami bądź też należeć do osoby trzeciej, jest jedynym warunkiem przy udzielaniu pożyczki. Nawet osoby, które objęte zostały egzekucją komorniczą nie będą odrzucone przez Optimus Finanse.

Firma o której mowa, w ramach swojej oferty proponuje pożyczki oddłużeniowe. Jak sama nazwa wskazuje ich celem jest oddłużanie klienta- pomoc w tarapatach finansowych. Grupa Optimus zakłada, iż dzięki pożyczce oddłużeniowej klient spłaci wszelkie zadłużenia finansowe. Należą do nich m.in.: inne kredyty i pożyczki, zaległości wpłat w ZUS i US, nieuregulowane rachunki etc. Tego typu zadłużenia przyczyniają się do niekorzystnego statusu w BIK, BIG czy KRD. Pomoc w spłacie długów przyczyni się do wzrostu wiarygodności płatniczej, a to umożliwi klientowi uzyskanie kredytu bankowego, dzięki któremu bez najmniejszego problemu spłaci pożyczkę oddłużeniową.

Optimus Finanse pragnie pomóc ludziom znajdujących się w ciężkiej sytuacji finansowej. Pożyczki oddłużeniowe są szansą dla tych, którzy wpadli w spiralę długów- zaciągając kolejne pożyczki spłacali poprzednie.

Jeśli tylko znajdujesz się w finansowych tarapatach niezwłocznie zwróć się o pomoc do firmy OPTIMUS FINANSE. Wniosek możesz złożyć drogą online. Firma ta nie pobiera żadnych opłat za rozpatrzenie wniosku. Pożyczki pozabankowe w tej instytucji udzielane są na zupełnie dowolny cel, bez BIK i BIG. Pieniądze możemy przeznaczyć na nowe auto, remont mieszkania, na atrakcyjne wakacje, na codzienne wydatki czy też na spłatę zaległych należności. OPTIMUS FINANSE poza pożyczkami oddłużeniowymi w swojej ofercie posada również:

 • pożyczki pod zastaw
 • kredyty pod zastaw
 • kredyty oddłużeniowej

Szeroka oferta firmy pozwala na dostosowanie warunków udzielanych pożyczek do możliwości i oczekiwań każdego z klientów.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.optimus-finanse.pl/pozyczki-oddluzeniowe.php

Najlepsze pożyczki oddłużeniowe OPTIMUS FINANSE dla każdego bez formalności

Aktualnie, coraz większym zainteresowaniem cieszą się pożyczki pozabankowe bez BIK. Jakby tego było mało coraz częściej górują nad tradycyjnymi kredytami. Dlaczego? Przede wszystkim te ostatnie wiążą się z koniecznością posiadania dużego pokładu czasu. Trzeba długo oczekiwać na akceptację wniosku, a później na przekazanie pieniędzy. Co więcej trzeba spełnić zdecydowanie więcej wymogów, aniżeli w przypadku szybkich pożyczek oddłużeniowych OPTIMUS FINANSE, które dostępne są w 15 minut na konto bankowe i to dla każdego.

Każdy, kto zastanawia się jakie jeszcze korzyści przejawiają pożyczki oddłużeniowe OPTIMUS FINANSE powinien wiedzieć, że one to tak naprawdę:

 • brak złożonych, uciążliwych, czasochłonnych formalności,
 • wygoda i możliwość zaciągnięcia pożyczki bez wychodzenia z domu,
 • brak konieczności przedkładania wielu wniosków i zaświadczeń,
 • dogodne raty możliwe do sukcesywnej spłaty,
 • brak konieczności posiadania wielu poręczycieli i innych zabezpieczeń,
 • możliwość wykorzystania gotówki na dowolnie wybrany cel,
 • zapewnienie możliwości przedłużenia okresu spłaty zobowiązania,
 • możliwość skorzystania z porad doradcy, eksperta, specjalisty,
 • najszybsza pożyczka dostępna na naszym rynku finansowym.

Jak widać z powyższych zalet pożyczek oddłużeniowych OPTIMUS FINANSE, również na PIT są one dobrą alternatywą dla powszechnie rozpoznawanych, tradycyjnych kredytów. Nie trzeba stać w długich kolejkach, a pieniądze dostępne są od zaraz i to bezpośrednio do ręki zainteresowanego lub na konto bankowe. Pamiętajmy, by regularnie spłacać pożyczkę oddłużeniową OPTIMUS FINANSE, a po kilku pożyczkach możemy ubiegać się o darmową pożyczkę dla lojalnych klientów.

Pożyczki oddłużeniowe OPTIMUS FINANSE na święta dla zadłużonych

Zadłużone osoby nie są skazane na skromne święta. Na rynku jest dostępna szybka pożyczka na święta dostępna dla osób, które znajdują się w BIK czy KRD. Żadne niespłacone zobowiązania nie mają znaczenia, ponieważ pożyczka na święta dla osób zadłużonych to oferta z niską ratą, więc nawet osoby z ograniczonymi możliwościami poradzą sobie ze spłatą. Święta jak zwykle kosztuję więcej niż przypuszczałeś? Pożyczki oddłużeniową OPTIMUS FINANSE dostaniesz w 15 minut, bez konieczności wychodzenia z dom, a to wszystko na dowód.

Masz długi? Tanie i szybkie pożyczki oddłużeniowe OPTIMUS FINANSE od ręki

Najdogodniejsza pożyczka oddłużeniowa OPTIMUS FINANSE na ten okres jest darmowa pożyczka świąteczna. Potencjalny pożyczkobiorca ma do oddania dokładnie tyle, ile pożyczył. Kwota, jaką może zaciągnąć to tyle, ile przeciętny polak wydaje na święta, czyli nawet kilka tysięcy złotych. Jednak okres spłaty darmowej pożyczki jest krótszy niż w przypadku pożyczki gotówkowej, ponieważ wynosi od jednego do kilku miesięcy, ale warto pamiętać, że możliwe jest przesunięcie raty o jeden miesiąc. Bezpłatne pożyczki oddłużeniowe OPTIMUS FINANSE kierowane są przede wszystkim dla nowych klientów, ale skorzystać z nich mogą również lojalni pożyczkobiorcy instytucji pozabankowych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

konsolidacja bez bik 50000 . Czy ktoś korzystał z tej firmy?

Witam. Szukam pożyczki dla bezrobotnych z komornikiem (regularnie go spłacam no ale jest). Z obsługą do domu. Z góry dziękuje za odp.

Czy ta pożyczka służy ona do spłacenia swojego zaległego długu, z którym nie można sobie poradzić? Bo ja takiej oferty szukam