Pożyczka prywatna na auto

Pożyczki społecznościowe to nie tylko sposób na otrzymanie pieniędzy na dowolny cel, bowiem cel ten możemy zdefiniować – chodzi o kupno nowego samochodu. Kupno nowego samochodu nigdy nie było prostsze!

Kupno samochodu to jeden z największych wydatków z jakimi przychodzi nam się zmierzyć. Należy pamiętać, że gigantyczna jest nie tylko cena nowego pojazdu – ale wszelkie opłaty rejestracyjne, ubezpieczeniowe, opłata za dokumenty itp. Podliczając wszelkie koszta często okazuje się, że za nasze wymarzone cztery kółka nie damy rady zapłacić z własnej kieszeni.

Pożyczki pozabankowe nie zawsze są dla nas najlepszą opcją, zdarza się, że potrzebna nam większa suma, niż ta oferowana przez nie. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest pożyczka prywatna, zaciągnięta u prywatnego inwestora. Dzięki temu, że rynek pożyczek prywatnych jest coraz bardziej rozbudowany, mamy dostęp do wielu prywatnych inwestorów, którzy chętnie pożyczą nam pieniądze.

Pożyczki społecznościowe najczęściej finalizuje się w Internecie, służą temu specjalne portale zajmujące się pożyczkami od prywatnych osób.

Formuła pożyczania społecznościowego sprawia, że mamy bezpośredni kontakt z pożyczkodawcą. Wspólnie negocjujemy okres spłaty, liczbę rat i wysokość oprocentowania. Wszystkie uzgodnienia realizowane są be pośredników, bez poręczycieli, bez zaświadczeń i ukrytych kosztów takich jak prowizje. Dzięki temu cała operacja jest całkowicie bezpieczna, a pożyczone pieniądze pozwolą nam na zakup wyśnionego pojazdu!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Witam. Pilnie potrzebuje pożyczyć 30 000 zł
Proszę o kontakt prywatnego inwestora