Pożyczka dla lekarzy bez weryfikacji BIK

Tania pożyczka dla lekarzy bez weryfikacji BIK. Pieniądze na dowolny cel bez poręczycieli i ukrytych kosztów. Masz złą historię kredytową? Wypełnij wniosek online – pożyczki dla lekarzy bez weryfikacji BIK czekają na Ciebie.

Wbrew temu, jakie panują opinie w społeczeństwie, każdemu z nas mogą przytrafić się zadłużenia. Ostatnio na rynku pojawiły się chwilówki, które kierowane są do lekarzy. Są one bardzo podobne do tych kierowanych do każdego klienta.

Oferty pożyczkowe

Część firm bardzo świadomie kieruje swoją ofertę do osób zadłużonych, ponieważ powszechnie wiadomo, że gdy nasza historia kredytowa nie jest najlepsza, żaden bank nie udzieli nam pożyczki. Kwota pożyczki dla lekarzy wynosi od 100 do 25000 tysięcy złotych. W wielu ofertach istnieje możliwość odroczenia płatności. Okres spłaty waha Się od sześciu miesięcy do czterech lat. Co ważne klient nie jest weryfikowany w BIK.

W niektórych ofertach znajduje się informacja o tym, że pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa. Wnioski są rozpatrywane bardzo szybko, a pieniądze przelewane na konto już do godziny od złożenia wniosku. W przypadku takiej pożyczki formalności ograniczone są do minimum, bez wychodzenia z domu, przez Internet. Nie jest potrzebne zaświadczenie o dochodach. W przypadku szybkiej spłaty niektóre firmy gwarantują premię.

Cel zaciągania pożyczki

Lekarze, najczęściej ci, którzy prowadzą prywatne gabinety, często muszą zainwestować w swój biznes. Nie jest istotne, czy to gabinet stomatologiczny, klinika weterynaryjna, czy klinika okulistyczna. Każda z wymienionych potrzebuje choćby remontu, wymiany sprzętu, który jest drogi. Serwisowanie sprzętu też bywa drogie. Ogromnym wyzwaniem finansowym jest też otwarcie gabinetu i urządzenie go od początku do końca. Nawet jeśli jesteśmy pewni, że zaplanowaliśmy wszystkie koszty, nigdy nie wiadomo tak naprawdę, kiedy pojawi się jakiś nowy wydatek.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Czy pożyczkę jako lekarz mogę wziać typowo prywatną, czy wyłącznie na cele związane z zawodem wykonywanym?

Długo czeka się na te pożyczki?

Witam, potrzebuje pożyczki na 30 000 zł. jestem lekarzem. Proszę o przesłanie oferty