Korzystny kredyt na dom bez analizowania BIK

Korzystny kredyt na dom bez BIK od ręki, bez złożonych formalności, tylko na dowód. Tanie i szybkie kredyty na dom bez weryfikacji BIK już w 15 minut na konto bankowe dla zadłużonych, bezrobotnych i pracujących na czarno. Błyskawiczna decyzja, jasne i przejrzyste zasady bez ukrytych opłat i kosztów. Dostępny także online bez wychodzenia z domu.

Dom, najlepiej przestronny, nowoczesny, położony na obrzeżach miasta, z wielkim ogrodem, w którym moglibyśmy wypoczywać po ciężkim dniu pracy – to marzenie większości z Polaków. Niestety budowa domu od podstaw to nie tylko przedsięwzięcie czasochłonne, ale także bardzo kosztowne. Do najtańszych nie należy również kupno gotowego domu na przepięknej działce. W jaki więc sposób pozyskać potrzebne pieniądze, by zrealizować dziecięce marzenia o domku z białym płotkiem? Jednym ze skutecznych sposobów może być staranie się o kredyt w banku, a jeżeli tam nie wyjdzie, zwrócić się możemy do instytucji finansowych, których specjalnością jest udzielanie kredytów na dom bez BIK.

Kredyt na dom bez przedstawiania zaświadczeń

W dzisiejszych czasach spełnianie marzeń z dzieciństwa wcale nie jest takie trudne. Chęć wyprowadzenia się więc z ciasnego mieszkania w bloku i przeniesienie się do przestronnego domu na przedmieściach miasta nie jest już niemożliwe do zrealizowania. Wystarczy jedynie zastanowić się nad skorzystaniem z takiego produktu jak kredyt na dom bez zaświadczeń, a wszystko to, o czym marzyło się w dzieciństwie może stać się piękną rzeczywistością.

Kto więc może ubiegać się o tego typu wsparcie? Praktycznie każdy, pod jednym tylko warunkiem – należy bowiem być właścicielem jakiejkolwiek nieruchomości, która mogłaby posłużyć jako zabezpieczenie kredytu. Jeżeli więc posiadamy taką nieruchomość możemy starać się o takie świadczenie zarówno w banku, jak i placówce finansowej. Pamiętać należy, że takie świadczenia są bardzo korzystnie oprocentowane, szczególnie, gdy porównamy je do kredytów gotówkowych. Przeważnie wynosi nie więcej niż 8 %. Zdawać sobie sprawę, że ponieść trzeba będzie także pewne dodatkowe koszty, takie jak oplata za wycenę nieruchomości, prowizja czy ubezpieczenie.

Jakie są zalety kredytu na dom bez BIK?

Nie da się ukryć, że kredyt na dom bez BIK posiada wiele korzyści. Do najważniejszych z nich należy przede wszystkim kwota, jaką można w ten sposób uzyskać, a jest ona nie mała bo wynosi nawet kilkaset tysięcy złotych. Oczywiście, kwota uzyskanych środków jest ściśle uzależniona od naszej zdolności kredytowej, a także od indywidualnych warunków poszczególnych placówek pozabankowych czy bankowych. W większości przypadków waha się ona jednak w granicach między 50 a 80 procent wartości wniesionego wkładu, a wiec nieruchomości.

Kolejną ważną zaletą tego świadczenia jest fakt, że udzielane są na wydłużony okres kredytowania. Raty także nie będą zbytnio obciążać domowego budżetu, który może wynosić nawet 25 lat. Dzięki takiemu postępowaniu potencjalny kredytobiorca może nawet nie odczuć zbytniego comiesięcznego obciążenia i nie będzie miał większych problemów z terminową spłatą zobowiązania w przyszłości. Decydując się na taki rodzaj świadczenia trzeba jednak sobie zdawać sprawę z tego, że musimy uzbroić się dużą dawkę cierpliwości, ponieważ załatwianie formalności może zająć troszeczkę czasu. Są one także bardziej skomplikowane niż te towarzyszące kredytom gotówkowym, co jest związane z koniecznością między innymi dokonania wyceny nieruchomości.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
25 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Witam, chciałbym wybudować dom i już od dłuższego czasu odkładam na ten cel, jednakże nadal mi trochę brakuję, więc postanowiłem zaciągnąć pożyczkę w jakimś parabanku, czy możecie mi jakiś polecić, najlepiej taki, w którym dostanę jak najwięcej pieniędzy, dodam też, że może on sprawdzać historię finansową swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej, z góry dziękuję za odpowiedź

Według mnie powinieneś skorzystać z usług firmy Profi credit, udziela dosyć dużych pożyczek

Czy słyszeliście o firmie Vivus?

Tak, jest to dość popularna firma i dużo ludzi ją sobie chwali, ja osobiście jeszcze nie miałem okazji skorzystać z jej usług, ale jeśli w przyszłości znajdę się w trudnej sytuacji finansowej, to z pewnością zaciągnę pożyczkę w tej właśnie firmie

Witam, jak często zaciągane są pożyczki w parabankach?

Słyszałem, że ostatnimi czasy parabanki zrobiły się dość popularne i większość ludzi korzysta z ich usług. Jest to spowodowane licznymi korzystnymi opcjami jakie widnieją w ofertach parabanków, dużo ludzi w dzisiejszych czasach znajduję się w trudnej sytuacji finansowej i nie ma innego wyjścia jak tylko skrozystać z parabanku

Kiedy zaciąganie pożyczek w parabankach jest zabronione?

Pożyczanie pieniędzy w parabankach jest zabronione w chwili kiedy nie spełnia się odpowiednich wymagań, to znaczy nie ma się ukończonych 18 lat lub 21 lat, nie jest się obywatelem Polski lub nie posiada się pełnej zdolności do czynności prawnych, może się też zdarzyć sytuacja, w której parabank będzie sprawdzać historię finansową swoich klientów w BIurze Informacji Kredytowej, a dany klient będzie miał złą tą historię finansową

Potrzebuję wziąć pożyczkę bez zaświadczeń o zarokach. Znalazłam dwie firmy, Pierwsza to Profi Credit, a druga SMS365.pl. Którą lepiej wybrać?

Jaka jest najszybsza możliwość zaciągnięcia pożyczki?

Moim zdaniem najszybciej pożycza się przez Internet, a do tego nie trzeba nigdzie wychodzić z domu, aby można było otrzymać pieniądze

Witam, ostatnio zacząłem interesować się pożyczkami w parabankach, ponieważ poszukuję parabanku, który udzieli mi pożyczki na 7 tysięcy złotych i moją uwagę najbardziej zwrócił parabank Provident i Profi Credit, w jednym podoba mi się to, że można zaciągnąć pożyczkę za darmo, czyli trzeba później oddać tylko tyle ile się pożyczyło, ale za to w drugim podoba mi się rozłożenie rat, które będzie trzeba spłacać, nie wiem, na który parabank się zdecydować, możecie mi jakoś pomóc?

Czy to parabank decyduje o BIKu?

Kiedy parabanki mogą podwyższyć mi raty pożyczki?

Może się tak zdarzyć w przypadku nie spłacania rat pożyczki

Czy parabank ze względu na moją złą historię finansową może odmówić mi pożyczki?

Jak często trzeba płacić raty z takiej pożyczki?

tak często jak ustalisz z firmą pożyczkową/kredytową. Zazwyczaj raz w miesiącu, albo tygodniu

jak nie sprawdzaja bik i krd i big tez nie?

zazwyczaj jak nie jest sprawdzana podstawa czyli BIK to i KRD się nie sprawdza

Kto może sprawdzić moją historię BIK?

Każda firma pożyczkowa, która zadeklarowała, że to robi

Gdzie mogę szukać pewnej pomocy w zadłużeniu?

Jak uzyskać korzystny kredyt na dom, który nie wymaga analizowania BIK?

Oferujemy korzystny kredyt na dom bez analizowania BIK. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!