Firmy udzielające szybkich pożyczek bez weryfikacji BIK

Szukasz szybkiej pożyczki bez BIK? Masz dosyć zbędnych formalności i załatwiania zaświadczeń o dochodach? Skorzystaj z ofert – firmy udzielające pożyczek bez BIK od ręki na dowolnie wybrany cel zarówno dla osób bezrobotnych, emerytów, rencistów i osób zadłużonych. Bez konieczności wychodzenia z mieszkania, bez poręczycieli, tylko i wyłącznie na dowód osobisty.

Kłopoty finansowe nie omijają nikogo. Nierzadko w życiu zdarzają się sytuacje, w których niespodziewanie tracimy grunt pod nogami i nie jesteśmy w stanie spłacać terminowo wziętych wcześniej zobowiązań. Banki nie chcą iść na ugodę, a odsetki nieustająco rosną. Na domiar złego zostajemy wpisani na listę dłużników. W takiej sytuacji jesteśmy całkowicie skreśleni w oczach banku – na kredyt więc nie mamy co liczyć. Co wówczas zrobić? Najlepszym posunięciem byłoby skorzystanie z usług firm pozabankowych, które udzielają pożyczek od ręki praktycznie dla każdego.

Pozabankowe pożyczki bez BIK – przegląd firm

Dla niektórych skorzystanie z usług parabanków wydaje się być ostatecznością. Nie ma się jednak czego obawiać. Kiedy tradycyjne banki zamykają przed nami drzwi nie możemy się poddać i czekać na komornika. Czas to pieniądz, należy więc szybko działać. Przedstawiamy kilka firm pozabankowych, które udzielą wsparcia każdemu, bez zbędnych zaświadczeń i zabezpieczeń.

  • Provident – specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na dowód, nie wymagając od potencjalnych klientów poręczeń ani zabezpieczeń. Wsparcie znajdą tu również osoby bez jakiegokolwiek dochodu, bezrobotne i zadłużone, a kwotą o jaką mogą się starać to maksymalnie 5 tysięcy złotych. Co wyróżnia tę firmę na tle konkurencji? Przede wszystkim każda oferta rozpatrywana jest indywidualnie, nie są stosowane żadne schematy. Właśnie dzięki temu bardzo duża liczba klientów mogła skorzystać z takiej oferty i podreperować swoją sytuację. Na decyzję nie trzeba czekać długo, a comiesięczne raty nie obciążają bardzo domowego budżetu. Pożyczkę otrzymują nawet osoby z zajęciem komorniczym.
  • VIA SMS – firma ta to świetne rozwiązanie dla tych, którzy oczekują natychmiastowego i szybkiego wsparcia przez Internet. Największym atutem tej firmy pożyczkowej jest fakt, że kiedy będziemy korzystać z jej usług po raz pierwszy, wówczas nie będziemy nic płacić za zobowiązanie – oprocentowanie równe 0 % . Pożyczka udzielana jest w 15 minut, bez żadnych dodatkowych opłat. Poza tym pożyczkobiorca ma możliwość samodzielnego ustalenia wielkości pożyczki i spłaty, a wszystko dzięki udostępnionemu kalkulatorowi kredytowemu. Nie trzeba podawać źródeł dochodu w trakcie wnioskowania o świadczenie, a kwota o jaką można się ubiegać zamyka się w widełkach między 100 a 2000 złotych.
  • Pożyczka – Chwilówka Vivus – firma pożyczkowa, która udziela swoich świadczeń wszystkim, przez siedem dni w tygodniu o dowolnej porze. Starać się można o dofinansowanie w wysokości od 100 do 2000 złotych. Jest to błyskawiczna pożyczka udzielana drogą internetową, formalności ograniczone są do niezbędnego minimum, brak pytań o rodzaj zatrudnienia oraz wysokość zarobków. Decyzja o pożyczce wydawana jest już po kwadransie.
  • Pożyczka gotówkowa Aasa Polska – w tej firmie można ubiegać się o kwoty od 1000 do 3000 złotych nie wychodząc z domu. Wszystkie formalności można dokonać siedząc wygodnie na kanapie z laptopem na kolanach. Pożyczka udzielana jest nawet na okres 36 miesięcy, a oprocentowanie należy do jednych z najbardziej korzystnych, gdyż wynosi jedynie 9 %.
  • Pożyczka pozabankowa Ekspres Kasa – firma pożyczkowa zajmująca się udzielaniem świadczeń bez weryfikacji danych w bazie Biura Informacji Kredytowej. Starać się można o pożyczenie od 100 do 2000 złotych, praktycznie od ręki. Spłata zobowiązania również jest bardzo wygodna, gdyż wynosi kolejno 15, 30 oraz 60 dni, oczywiście z możliwością jej przedłużenia. Formalności? Również minimalne – wystarczy przedstawić dowód osobisty i podać numer rachunku bankowego. O tę formę pożyczkowania starać się mogą osoby od 21 do 70 roku życia, a samo złożenie wniosku internetowego zajmuje nie więcej niż kilka minut.
  • Profit Credit – firma pozabankowa zajmująca się udzielaniem szybkich i bezproblemowych pożyczek od ręki. Aby dostać pieniądze z tego parabanku trzeba jednak spełnić kilka warunków: posiadać minimalny dochód w wysokości 800 złotych netto, dowód osobisty oraz zaświadczenie o zarobkach. Po spełnieniu tych wymagań można starać się o pożyczkę w kwocie od 500 do 10000 złotych i przeznaczyć ją na dowolny cel. Bez poręczycieli i wymaganych zabezpieczeń. Starać się o nią mogą osoby w wieku od 18 do 75 lat.
  • Szybka pożyczka OK Money – decydując się na tę firmę mamy pewność, że pieniądze znajdą się na naszym koncie już po kilku minutach. Starać się można o gotówkę w wysokości od 200 do 1500 złotych, bez jakichkolwiek ukrytych kosztów w postaci dodatkowego ubezpieczenia, opłat telefonicznych, sms-owych oraz poręczycieli. Wniosek można składać siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Wystarczy tylko wypełnić darmowy wniosek znajdujący się na stronie internetowej parabanku.

firmy udzielajace szybkich pozyczek bez weryfikacji bik - obrazek 1
Jeżeli szukasz uczciwej firmy udzielającej szybkich pożyczek bez BIK odwiedź stronę Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
28 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Jakie macie doświadczenia z firmą vivus?

z czystym sumieniem mogę polecić Ci tą firmę internetową. mimo, że reklamy ich mi się nie podobają, to pożyczki udzielają rzetelnie

Witam, niedawno obiecałem mojej żonie remont naszego domu, ale brakuje mi pieniędzy, gdyż za mało odłożyłem, więc muszę się zgłosić o pożyczkę do któregoś z parabanków, ale nie mam pojęcia, do którego powinienem. Proszę doradźcie mi jakieś rozsądne wyjście

Witam, czy ktoś zaciągał pożyczkę w firmie Profi Credit? Wyczytałem, że udzielają dosyć dużych pożyczek, a taka własnie by mi się teraz bardzo przydała, gdyż nie zarabiam dużo, a potrzebuje pieniędzy na remont domu. Czy ten parabank jest uczciwy i można mu zaufać, jestem dość sceptycznie nastawiony, ponieważ niedawno mój brat pożyczył w jednej firmie pożyczkowej dużą kwotę i niestety trafił na oszusta finansowego. Proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami z tą instytucją finansową, z góry dziękuję za pomoc

Czy dostanę gdzieś pożyczkę w wysokości 10 tysięcy na remont domu?

Z tego co pamiętam, to Provident udziela dość dużych pożyczek, ale nie jestem pewny, czy aż do takich kwot, ale Profi credit, powinien być wystarczający do twoich kryteriów

Czym jest ten cały weksel?

Czy ktoś słyszał coś o firmie Wonga?

Czy trzeba posiadać jakieś zaświadczenia o dochodach, aby można było ubiegać się o pożyczkę?

Nie trzeba posiadać żadnych zaświadczeń o dochodach, wystarczy Ci tylko dowód osobisty

Czy dostanę gdzieś pożyczkę na kwotę 30 tysięcy złotych?

Wydaje mi się, że raczej Ci się to nie uda, ale możesz skorzystać z pożyczkowego portalu społecznościowego kokos.pl

Czy parabankom można ufać? Czy nie są to jacyś oszuści finansowi?

Firma może liczyć na taką samą pożyczkę jak osoba prywatna?

Oczywiście, że tak, pożyczki dla firm są takie same jak te dla normalnych klientów

Witam, osobiście miałem bardzo złą opinię o parabankach, ale kiedy znalazłem się w sytuacji pod ścianą i nie miałem do kogo się zgłosić po pomoc, musiałem zaciągnąć pożyczkę w parabanku i na moje szczęście wszystko odbyło się bardzo szybko i bez żadnych przeszkód, do tego raty, które muszę spłacać nie są zbyt wysokie, a rozłożone na bardzo dlugi okres spłaty, dzięki temu zmieniłem zdanie na temat parabanków

Którą pożyczkę polecacie najbardziej?

Jakie osoby mogą zaciągać te pożyczki bez ograniczeń?

jaką firmę pożyczkową polecacie?

A provident już znasz?

Kto może udzielić mi najbezpieczniejszej pożyczki?

Pożyczki u prywatnych osób są drogie?

Jakie parabanki są najbardziej wiarygodne?

jakie osoby są wpisane w BIK?

Jakie są firmy udzielające szybkich pożyczek bez weryfikacji BIK?

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szybkich pożyczek bez weryfikacji BIK! Oferujemy błyskawiczną procedurę, bez zbędnych formalności. Skontaktuj się z nami już teraz, a otrzymasz potrzebną gotówkę w krótkim czasie.

Zapewniamy szybkie pożyczki bez weryfikacji BIK. Skorzystaj z naszej oferty już teraz!

Zapewniamy szybkie pożyczki bez weryfikacji BIK. Skorzystaj z naszej oferty już teraz!