Czym jest z BIG InfoMonitor?

http://www.big.pl/o-big

BIG InfoMinitor to system, rejestr, baza z której każdego dnia korzystają banki bądź przedsiębiorcy, bez względu na branżę w jakiej się znajdują. Dla każdego przedsiębiorstwa ważne jest, aby kontrahent był rzetelny, solidny i wywiązywał się z umowy. Aby pozyskać informację na temat naszego kontrahenta należy przed zawarciem ważnej umowy dokonać sprawdzenia BIG. Jest to rejestr w którym znajdują się wszyscy dłużnicy.

Jeżeli nasz potencjalny klient również należy do dłużników znajdujących się w BIG oznacza to, iż nie podpiszemy z nim żadnej umowy. Przedsiębiorstwo nie może ryzykować i narażać własnego interesu. Liczą się tylko poważni i wiarygodni kontrahenci. Dzięki bazie BIG możemy również zadbać o wizerunek własnej firmy. Bez względu na to gdzie się znajdujemy możemy swobodnie pobrać raport dotyczący naszej firmy.

Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. zajmuje się głównie przyjmowaniem, przechowywaniem i udostępnianiem informacji gospodarczych dotyczących zaległych zadłużeń osób indywidualnych bądź firm. BIG prowadzi Rejestr Dłużników. BIG InfoMonitor jako jedyny daje możliwość dostępu do baz Biura Informacji Kredytowej i Związku Banków Polskich. Jest to swego rodzaju platforma za pomocą której dochodzi do wymiany informacji pomiędzy sektorem bankowym a innymi sektorami gospodarki. Jak pokazują badania średnio co 4 sekundy z bazy BIG pobierany jest raport o zaległym zadłużeniu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

POPIERAM – TERAZ TYLKO POŻYCZKI POZABANKOWE BEZ BIK, BIG I KRD SĄ SENSOWNE I OPŁACALNE! BO INACZEJ BARDZIEJ SIĘ OPŁACA POŻYCZAĆ W BANKU. WY TEŻ TAK MYŚLICIE?