Członkowie Związku Firm Pożyczkowych

http://zfp.org.pl/czlonkowie/

Związek Firm Pożyczkowych jest stowarzyszeniem, którego głównym celem jest kreowanie obrazu branży pozabankowych firm pożyczkowych, działających na polskim rynku. Ponadto do ZFP należy promocja najwyższych standardów biznesowo-etycznych. Specyfiką działalności wszystkich firm należących do związku jest udzielanie krótkoterminowych pożyczek gotówkowych.

Do stowarzyszenia należy m.in. NetCredit. Jest to firma działająca na polskim rynku od 2011 r., która oprócz rynku polskiego obejmuje swoim działaniem rynek łotewski, rosyjski i czeski. NetCredit udziela pożyczek na maksymalny okres 30 dni, jednak istnieje możliwość zaciągnięcia pożyczki na okres 12 miesięcy. Uzyskać można nawet do 5 000 zł. Kolejną marką jest Kredito24. To co wyróżnia ją spośród innych firm to analiza zdolności finansowej, która zachodzi w bardzo szybkim tempie. System może przeanalizować te informacje w ciągu 15 minut. Vivus.pl to również pozabankowa firma pożyczkowa, która należy do stowarzyszenia. Cechą charakterystyczną spółki jest udzielanie pierwszej pożyczki zupełnie za darmo. Na tak korzystnych warunkach można uzyskać nawet do 1 400 zł. Oznacza to, że tyle ile pożyczyliśmy tyle jesteśmy zobowiązani oddać. Vivus.pl dokonuje sprawdzenia w BIK i wszystkich innych BIG-ach. Kolejną propozycją jest oferta firmy SMS365.pl. Jest to marka udzielająca szybkich pożyczek na terenie całej Polski. Nie wymaga się żadnych dokumentów ani zabezpieczenia. Niezwykle elastyczną ofertę posiada lendOn.pl. Spółka ta udziela chwilówek w wysokości od 1 000 zł do 2 000 zł.

VIAsms.pl to kolejna firma należąca do Związku Firm Pożyczkowych. Charakteryzuje się produktami wysokiej jakości, gdzie na okres do 30 dni można uzyskać nawet do 2 000 zł. Kolejny członek to MiniCredit, który prowadzi działalność od 2011 r. Poza polskim rynkiem zdobył także rynki wielu innych europejskich państw, a nawet Gruzji. Wszelkie formalności załatwiane są przez Internet. Krótkoterminowe pożyczki również dostępne są na Pożyczkomat.pl. Tam nawet po 10 minutach można korzystać ze środków pieniężnych. Stosunkowo młodą spółką jest Pandamoney.pl. Działa na polskim rynku od 2013 roku. Marka ta zawsze podkreśla, że jej główną zaletą jest niezwykle konkurencyjna cena. KobietazKasa.pl to propozycja skierowana przede wszystkim dla kobiet, które często potrzebują niezbędnych środków finansowych na bieżące wydatki. Jeżeli chodzi o długoterminowe pożyczki to doskonałym rozwiązaniem jest INCREDIT. Za sprawą tej firmy pozyskać można nawet do 5 000 zł na okres od 1 do 24 miesięcy.

Kolejnym członkiem ZFP jest prestiżowa marka ZAIMO. Kwota pożyczki, jej okres kredytowania oraz wszelkie koszty związane są ze zdolnością kredytową klienta. W związku z tym do każdego klienta podchodzi się w sposób indywidualny tak by móc wypracować jak najkorzystniejsze warunki. Kolejną spółką, która działa już na polskim rynku od 15 lat jest ŁatwyKredyt.pl. Zaciągnięcie pożyczki w przypadku tej opcji jest dziecinnie proste, a uzyskać można maksymalnie nawet do 2 000 zł. Kolejną i ostatnią firmą należącą do stowarzyszenia jest zaplo.pl. Spółka ta funkcjonuje w jedenastu innych państwach. Na zaplo.pl można uzyskać nawet do 7 000 zł na okres od 3 do 12 miesięcy. Niezbędne środki zostają przelane w zaledwie 15 minut.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Witam. Czy na tym serwisie znajdę jakąś pożyczkę niebankową na 20 tys zl?
Jeżeli tak, to proszę o pilny kontakt

Pozdrawiam Marzena

Witam.
Czy tu mogę zaciągnąć pożyczkę na 10 000 zł?
Czekam na kontakt