BIG InfoMonitor kontrola samego siebie

http://www.big.pl/konsument/raport-o-sobie

Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. to baza rejestrująca informacje gospodarcze dotyczące zadłużenia osób indywidualnych bądź firm. BIG InfoMonitor przyjmuje dane, rejestruje je, zaś następnie przechowuje i udostępnia. Za sprawą platformy możliwa staje się wymiana informacji pomiędzy sektorem bankowym a innymi sektorami gospodarczymi. BIG InfoMonitor umożliwia dostęp do największych baz informacji gospodarczych takich jak: Rejestr Dłużników BIG, BIK oraz ZBP.

Dzięki Big InfoMonitor możliwe staje się monitorowanie zobowiązań swoich kontrahentów. Otóż zanim zdecydujemy się na współpracę z danym kontrahentem warto na samym początku sprawdzić w rejestrze informacje na jego temat. Wówczas możemy utwierdzić się w przekonaniu, iż jest to doskonały partner biznesowy bądź dojść do wniosku, że nie warto dokonywać żadnych transakcji. BIG InfoMonitor ma na szczególnej uwadze każdego z konsumentów. W związku z tym gwarantuje każdemu z nas szybki dostęp do największej bazy informacji o dłużnikach. Baza ta to najczęściej przeszukiwany rejestr jaki tylko istnieje w Polsce. Ponadto bez względu na to gdzie się znajdujemy zawsze mamy możliwość pobrania odpowiedniego raportu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Czy to prawda, że największą pożyczkę bez BIG jaką można zaciągnąć za pierwszym razem jest na 20 tysięcy złotych?

Witamy w BIG InfoMonitor! Oferujemy Ci możliwość kontrolowania swoich danych osobowych dzięki naszemu systemowi, który monitoruje Twoje informacje we wszystkich dostępnych bazach danych. Bądź świadomy i zabezpiecz swoją prywatność już teraz!

Witam. Pilnie szukam pożyczki bez BIKG.
Proszę o pilną odp, czy u Państwa moge uzyskać wsparcie?

Zapewniamy kompleksową kontrolę samego siebie dzięki platformie BIG InfoMonitor. Monitoruj swoje dane, historię kredytową i oceny zdolności kredytowej w jednym miejscu. Bądź pewny swojej sytuacji finansowej i podejmuj mądre decyzje. Dołącz do nas już dziś i zyskaj pełną kontrolę nad swoim życiem finansowym!

Chce uzyskać informacje na temat kontrolowania siebie w ramach raportu BIG InfoMonitor